תיקון אינטרנט אקספלורר

קיימת אצלי בעיה שברגע שאני לוחץ על האקספלורר הוא מנסה לעלות ופתאום נעלם חוזר לשלוחן העבודה ניסתי להתרין אקספלורר 7 חדש אך לא עוזר. מישהו יכול לעזור לי האם יש צורך בפירמוט הwin? דפדפן אחר עולה בכייף

נסה לאפס את הדפדפן

לחצן ימני על האיקון אפשרויות מתקדם שחזר ברירת מחדל ואיפוס הדפדפן בהצלחה

דפדפן אקספלורר

לצערי לא עוזר

ירון - נסה להסיר את גירסה 7 ולחזור....

לגירסה 6 . לאחר שחזרת לגירסה 6 הורד למחשבך את הקובץ הזה. קובץ ה- ZIP מכיל בתוכו קובץ BAT אשר מבצע תיקון ל- IE ומאתחל את המחשב מחדש באופן אוטומטי. אמור לתקן את האקספלורר. בהצלחה חזור לדווח אבי

דפדפן אקספלורר

הסרתי את אקספלורר 7 והכנסתי את הקובץ אבל לצערי לא מסתדר אפרמט את הWIN חבל לי על 250 שקל לתת לפרמט אבל כנראה אין ברירה ירון 05444296774

מאיפה אתה

טכנאי מחשבים

ירון - נסה להסיר את גירסה 7 ולחזור....

לגירסה 6 . לאחר שחזרת לגירסה 6 הורד למחשבך את הקובץ הזה. קובץ ה- ZIP מכיל בתוכו קובץ BAT אשר מבצע תיקון ל- IE ומאתחל את המחשב מחדש באופן אוטומטי. אמור לתקן את האקספלורר. בהצלחה חזור לדווח אבי

דפדפן אקספלורר

הסרתי את אקספלורר 7 והכנסתי את הקובץ אבל לצערי לא מסתדר אפרמט את הWIN חבל לי על 250 שקל לתת לפרמט אבל כנראה אין ברירה ירון 05444296774

מאיפה אתה

טכנאי מחשבים

ירון - יתכן ויש מזיק, וירוס, או רוגלה....

שמונעים ממך הפעלת האקספלורר. הורד למחשבך את התוכנה HijackThis הפעל אותה ותעלה את הדוח כקובץ txt לפורום לבחינה והמלצות. חזור לדווח בהצלחה אבי

הורד את התוכנה מהקישור....

הזה ולא מהקישור הקודם שנתתי קודם. אבי

קובץ לפורום

איך אני מעלה את הקובך לפורום?

כשאתה לוחץ על כפתור הוסף תגובה....

ראה למטה תחת הכותרת הוספת קובץ לחץ על עיון ותנווט למקום בו שמרת את הקובץ > שני קליקים על הקובץ. תן שם כלשהו ברובליקה תיאור וזהו. בהצלחה אבי

קובץ של ריצת התוכנה

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

ירון - אז ככה.........

כנס לספריית Program Files ובצע הסרה של התוכנית שנמצאת בתקייה KaZaA.co.il v3. כמו כן לחץ על התחל > רשום msconfig > נווט ללשונית אתחול והסר את ה V מתיבת הסימון של פריט איתחול kpp.exe וכל פריט שמתחיל ב KaZaA > אתחל שוב את המחשב ובהודעה שתעלה סמן V בתיבת הסימון היחידה שיש ואישור. לאחר כל זאת תפיק דוח חדש ותעלה לפורום. בהצלחה חזור לדווח אבי

הרצת התוכנה

תיקון תוכנית

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר