בעיה בוואלה כיף

אני מודה לכם על נסיונות העזרה שלכם, באמת כל הכבוד לכם !, אך לצערי, נסיתי כמה פעמים - וכלום לא עוזר. לדעתי, כנראה באחד הפעמים (וזה אחרי שכן פתחתי את המשחק)היתה בקשה להורדה של SWF, ולא שמתי לב ועניתי לשאלה האם להתקין - בשלילה. אותו הדבר קרה לי עם משחק שבקש להוריד תוכנת JAVA, וכשנתתי תשובה חיובית, הכל היה בסדר. השאלה אם יש מצב להחזיר את המצב לקדמותו. אם לא - לא נורא, הורדתי את המשחק (באבלס)ישר מאתר המשחקים, ושם זה כן עובד. מעניין. וואלה כיף מעביר את המשחק מאותו אתר. בשבילי זו תעלומה מעניינת, אך כנראה שאין לזה פתרון.כשיהיה לכם אולי איזה פתרון אשמח אם תחזירו לי תשובה. שוב תודה וערב טוב לכם- מנעמי.

שאלה האם זה עבד טוב, ואם כן מתי.

בעיה בוואלה כיף

ערב טוב לך ירון. עד לתאריך 01.09.08 הכל עבד בסדר גמור (אולי יום לפני או אחרי), ופתאום זה פשוט נעלם. דרך אגב היום הייתי אצל ידיד וגם אצלו ישנה אותה בעיה. הוא אמנם לא משחק במשחק הבאבלס אז הוא פשוט לא שם לב, אבל מהסקרנות ביקשתי שייכנס למשחק, וגם אצלו עולה דף לבן ריק! והורדתי את התוכנה של SWF, הופיע שעבר בהצלחה, אבל באתר וואלה משום שהמשחק כנראה לא יורד ישיר, אלא עובר תהליך של הורדה מהאתר של המשחקים, שדרך אגב דרך האתר עצמו אני כן יכולה לשחק !שם האתר הוא ONEMORELEVEL. ממש מוזר, ואני לא כזאת מומחית כדי לעשות שיחזור מערכת מלפני התאריך הזה. לא רוצה לגעת בדברים שאני עדיין לא מכירה היטב. בכל אופן תמשיכו לנסות. אותי לפחות זה מאתגר לדעת למה זה קרה ואיך אפשר לפתור את הבעיה.בתודה - נעמי

שלום נעמי שילחי לי קישור למשחק

אני אבדוק את זה שילחי לי איך מגיעים למשחק הבעייתי

בעיה בוואלה כיף

בוקר טוב ירון, אני נכנסת למשחק דרך אתר וואלה - כיף - משחקים - ובדף הזה למטה מופיע באבלס (הכדורים הצבעוניים).ודרך אגב כל המשחקים שם שהכתובת שלהם מסתיימת בSWF - לא נפתחים. אני מקווה שהסברתי את עצמי היטב. לא כל-כך הבנתי איך לשלוח לך קישור?אני די חדשה בכל עניין המחשב כך שהמונחים השונים עדיין לא כל-כך ברורים לי. בתודה באמת על תשומת הלב - נעמי

אצלי זה עובד...ככה שהבעיה היא לא באתר

תנסי את הדבר הבא קליק ימני של העכבר של האייקיון של המשחק ואז "שמירה בשם" שימרי את הקובץ בשולחן עבודה לאחר שהקובץ ירד למחשב אנחנו נעשה עליו קליק ימני ואז "פתיחה בעזרת " וניבחר EXPLORER תעדכני אותי אם עזר בכל מיקרה את יכולה לפנות אלי גם במסנג'ר reist_star@hotmail.com

בעיה בוואלה כיף

כשאני עומדת על המשחק לפני שאני פותחת אותו ועושה שמירה בשם, מה שזה עושה - זה שומר את כל הדף של המשחקים בשלמותו. וכשאני מנסה לפתוח את המשחק ולעשות את אותה פעולה על שם המשחק שמופיע בכותרת כשבעצם הדף הוא ריק, אין בכלל אפשרות לשמור בשם. שוב תודה לך. נעמי

מוזר מאוד...אבל גם לא יכול להיות

אני מציע שנדבר דרך המסנג'ר אם יש לך כי אני יודע שיש פתרון

אצלי זה עובד...ככה שהבעיה היא לא באתר

תנסי את הדבר הבא קליק ימני של העכבר של האייקיון של המשחק ואז "שמירה בשם" שימרי את הקובץ בשולחן עבודה לאחר שהקובץ ירד למחשב אנחנו נעשה עליו קליק ימני ואז "פתיחה בעזרת " וניבחר EXPLORER תעדכני אותי אם עזר בכל מיקרה את יכולה לפנות אלי גם במסנג'ר reist_star@hotmail.com

בעיה בוואלה כיף

היי ירון, עשיתי צילום מסך כשפתחתי את הדף הריק של המשחק ולחצתי על מאפיינים, ניסיתי לשלוח לך את הצילום לפי הכתובת שרשמת לי אבל זה לא נישלח משום מה. שלחתי לך דרך האתר, אני מקווה שעשיתי את זה נכון. אם קיבלת - רק תעדכן אותי. בתודה - נעמי.
וואלה כיף - באבלס
(170 KiB) עדיין לא הורד

אין צורך ללחוץ על מאפינים

תעשי קליק ימני על הקובץ של המשחק ואז לחיצה על "שמירה"

בעיה בוואלה כיף

היי ירון, כתבתי לך קודם, שכשאני פותחת את המשחק - אין אפשרות לשמירה בשם. וכשאני עושה את זה על הריבוע של המשחק בתוך הדף של וואלה כיף משחקים, זה מוריד את הדף כולו ולא את המשחק. משונה, לא ? נעמי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר