חייב עזרה דחוף לחיבור רשת ביתית בין שני מחשבים בלבד.

יש לי מחשב נייד ומחשב נייח על שנייהם יש XP ואני מנסה לעשות בניהם רשת על ידי כבל רשת מפוצל בלבד ללא ראוטר נכנסתי לאשף בשני המחשבים ועשיתי אחרי ההוראות אבל רשת לא יצא לי מיזה משהו יכול להסביר לי איך אני יכול לעשות את הרשת הזאתי כמו שצריך..?

.אף אחד לא מבין פה קצת ברשת ..?

אף אחד לא מבין פה קצת ברשת ..?

למה עצבני למה,,לא ראינו אותך אתה כנראה קטן-----------------------מדריך רשת ביתית

חייב עזרה דחוף לחיבור רשת ביתית בין שני מחשבים בלבד.

יש לי מחשב נייד ומחשב נייח על שנייהם יש XP ואני מנסה לעשות בניהם רשת על ידי כבל רשת מפוצל בלבד ללא ראוטר נכנסתי לאשף בשני המחשבים ועשיתי אחרי ההוראות אבל רשת לא יצא לי מיזה משהו יכול להסביר לי איך אני יכול לעשות את הרשת הזאתי כמו שצריך..?

.אף אחד לא מבין פה קצת ברשת ..?

אף אחד לא מבין פה קצת ברשת ..?

למה עצבני למה,,לא ראינו אותך אתה כנראה קטן-----------------------מדריך רשת ביתית

תודה אבל...

דבר ראשון אני רוצה רשת בין שתי מחשבים ללא ראוטר רק ע"י כבל אחד בלבד דבר שני הבעיה העיקרית שלי בהגדרת הרשת היא שאני לא מצליח לעשות דרך האשף של ה -XP את הרשת כלומר אחרי שאני מגדיר באשף הוא לא עושה לי סמל של איזה רשת ב"חיבורי הרשת"...אלא רק את הסמל של חיבור האינטרנט.

והנה תשובה

בדוק FIREWALL בשני המחשבים בדוק פינג לשני המחשבים כך: ipconfig תריץ את הפקודה הזו בשני המחשבים תרשום באחד המחשבים ping XX.XX.XX.XX במקום ה X שים את ה IP של המחשב השני שברצונך לבדוק את הקישוריות שלו אם תראה שעוברים המנות ב REPLAY אז יש קישוריות גש למחשב השני ונסה אותו דבר. תעשה צילומי מסך חביבי זה קשה במיוחד שמדובר ברשת איזה מערכת יש לך XP HOME או XP PRO?

לא ממש הבנתי את תשובתך.

הבעיה שלי שמחשב אחד לא יוצר תקשורת רשת ובמחשב אחר יש תקשורת וכתוב מקושר.. ולא הבנתי מה זה לבדוק פינג.

התמונה שלעיל היא התקשורת שחסרה באחד המחשבים

במחשב אחד יש כזה סמל תקשורת ובשני אין כאילו הוא לא מזהה את הרשת או משהו... חוץ מיזה בשני המחשבים יש XP PRO המחשב שאינו מזהה הוא המחשב שמחובר לאינטרנט ויש בו רק את סימן הרשת של האינטרנט.. ואין סימן רשת בין שתי מחשבים (כמובן שניסיתי דרך האשף של XP לעשות זאת אך אין תגובה).

אני חושב שמצאתי את הבעיה אך גם לפתירתה אני צריך עזרה..

נכנסתי למנהל ההתקנים וראיתי ש"מודם PCI " מודגש בצהוב כלומר ישנה בעיה בהתקנת כרטיס הרשת אבל אין לי דרייברים לכרטיס משהו יכול להביא לי דרבירים בסיסים להתקנת כרטיס הרשת.?

התקנתי את כרטיס הרשת שום דבר לא עוזר השמח לקצת עזרה פה...!!!

נישארה אותה הבעיה שהזכרתי...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר