מנסה לשלוח פקס דרך המחשב וזה לא מזהה את המודם

שלום! אשמח אם תוכלו לעזור לי בבעיה: ניסיתי לשלוח פקס בעזרת הווינדווס XP לא מצאתי את אשף שליחת הפקסים כי הוא לא קיים אצלי ולאחר מכן נכנסתי וראיתי הודעה שאומרת שאין אפשרות לשלוח פקס כי המחשב לא מזהה את המודם. יש לציין כי לא מזמן התקנתי קו טלפון של הוט המחובר למחשב ומתפקד כטלפקס, אין לי מכשיר פקס מחובר כי אני מעדיפה לשלוח דרך אשף הפקסים במחשב. מישהו יכול לעזור לי לפתור את בעיית המודם? התקשרתי להוט והם מסרבים לעזור כי קווי הטלפון והאינטרנט אצלי תקינים ועובדים. מצורפת תמונה של החומרה בתוכנת אוורסט: http://i259.photobucket.com/albums/hh313/m...nro/EVEREST.jpg (את המודם סטנדארט נדמה לי שהתקנתי בטעות..)

צרפי הנה את התמונה מתוך המחשב שלך

אל תשלחי אותנו אל אתרי איחסון בחו"ל לחפש ולקבל תשובה, כי התמונה כבר לא שם כי הוסרה.

צירפתי תמונה, תודה.

הנה התמונה

סליחה ותודה

רק לפני כמה דקות דיברתי טלפונית עם נציג של HOT

ובין היתר שאלתי גם בנושא הבעיה שלך. מתברר, כי דרך קווי טלפונים שלהם המתחילים במספר 177 קיים קושי פיזי להעביר פאקס, כי הוא לא עובר הלאה דרך קוי בזק. אך ביקש למסור לך להתקשר אל HOT שוב טלפוניתולהסביר שוב את העיה. לפי התמונה לא מותקן אצל כלל מודם אנלוגי הדרוש להערת תשדורות פאקס, אלא אולי רק דיגיטאלי הטוב רק להעברת חומר אל רשת האינטרנט.

א. יש להתקין את המודם ב. התקנת תוכנה ב-xp

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר