בקשת עזרה, מצורץ קובץ hijackthis

המחשב עובד לאט, תוכנות האופיס והאינטנט מדי כמה זמן נתקע וכותב הודעה: "נתקל בבעיה ועליו להסגר". מה אפשר לעשות? תודה, ופורים שמח לכולם

[הסיומת log נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

בצע כך◄

כנס-להתחל-הפעלה-הקלד MSCONFIG ואישור לחץ על לשונית אתחול למעלה-חפש פריט אתחול בשם SAVE והסר את ה V ממנו זה טרויאני. כעת הפעל שוב את התוכנה HIJACKTHIS סמן V ליד הכניסות שאציין ולמטה בחר ב FIX CHECKED : O4 - HKCU\..\Run: [WhenUSave] "C:\Program Files\Save\Save.exe" O9 - Extra button: ShopperReports - Compare product prices - {C5428486-50A0-4a02-9D20-520B59A9F9B2} - C:\Program Files\ShoppingReport\Bin\2.0.26\ShoppingReport.dll (file missing) O9 - Extra button: ShopperReports - Compare travel rates - {C5428486-50A0-4a02-9D20-520B59A9F9B3} - C:\Program Files\ShoppingReport\Bin\2.0.26\ShoppingReport.dll (file missing) O16 - DPF: {DD7C9B9F-6534-464B-AFF0-A3D9439A3A18} (TCM3Control Control) - http://video.gonext.co.il/TCM3Control.cab כעת כנס לנתיב הבא ומחק אותו: C:\Program Files\Save\Save.exe תעלה את המחשב במצב בטוח וסרוק את המחשב אם כל תוכנות ההגנה שלך ובצע ניקוי דיסק

תודה על התשובה המהירה והמשך לשאלה.

- את שורה O4 - HKCU\..\Run: [WhenUSave] "C:\Program Files\Save\Save.exe לא מצאתי בקובץ. וגם את הנתיב C:\Program Files\Save\Save.exe לא נמצא. יש לציין שכבר הסרתי את הV מהפריט איתחול save, כמה פעמים וכל פעם זה חוזר. - עוד בעייה שקיימת זה שכל פעם שאני מעלה את המחשב הוא כותב אזהרה: now system is in safe mode ורק בלחיצה על f1 הוא נותן להמשיך ולהיכנס למערכת. מה אפשר לעשות? תודה על העזרה!

כנס◄

קודם כל בקשר לבעיית ה F1 לא נראה לי קשור לבעיה אלא לשינוים שבוצעו בביוס ויש להחזירם לברירת מחדל (שינוים קורים כתוצאה מהפסקות חשמל לעיתים). אז אם אתה יוע להיכנס לביוס ולהחזירו לברירת המחדל (לרוב לחיצה על F6) ואחר כך שמירה ע"י F10 ויציאה. או שתתן לי את כל ההודעה שאתה מקבל. לגבי הטרויאני: אני רוצה שתסיר את AVG ותתקין את ANTIVIR (שניהם צ'כים שניהם חינמים). ותעדכן אותו ולאחר מכן בצע סריקה מליאה במצב בטוח

תודה, המשך לשאלה שלי

ההודעה שעולה שצריך ללחוץ על f1בהתחלה היא: please re-setting CPU frequency in CMOS setup מה אפשר לעשות?

בדיוק כמו שחשבתי אתה צריך להחזיר את הביוס להגדרת ברירת מחדל כך◄

איך הפעל מחדש את המחשב ולחץ מיד על F1 וכנס לביוס. החזר אותו להגדרות ברירת מחדל בדרך כלל ע"י לחיצה על F6 או חפש שורה שכתוב בה Set Bios Defaults או משהו דומה בחר בו ואז בחר ב SAVE END EXIT

בנוסף אני רוצה תמונות מסך של הוספה והסרה של תוכניות שלך בלוח הבקרה (הכל)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר