האקספלורר החדש עושה בעיות-איך לחזור לקודם?

שלום רב, לא מזמן שידרגתי את האקספלורר במחשב שלי לגירסה עם הטאבים ובזמן האחרון אני מקבלת כל הזמן הודעות שגיאה שמאלצות לסגור את האקספלורר וזה די מייאש. אני מחפשת דרך איך לחזור לקודם, נסיתי עם ה-CD שיש לי אבל נותן לי הודעה שיש לי כבר גירסה מתקדמת יותר. אשמח לשמוע אם יש אפשרות לחזור לאקספלורר הקודם ולא ע"י פירמוט המחשב. בתודה מראש, רותי

חבל שמחפשים דרכים עוקפות להסרה. את IE7 מסירים פשוט ע"י כניסה להוספה והסרה של תוכניות◄

סימון בחלק העליון V בקוביה "הצג עדכונים" חיפוש של אינטרנט אקספלורר 7 והסרתו כמו כל תוכנה אחרת. הבעיה כאשרא מתחילים לנסות כל מיני דרכים אחרות ואז משבשים את אפשרות ההסרה. נסי כמו שאמרתי מהוספה והסרה של תוכניות בלוח הבקרה

תודה

תודה רבה על העיצה לא ניסיתי דרכים עוקפות, פשוט לא ידעתי איך עושים זאת והעדפתי לשמוע ממי שכן יודע. מקווה שזה יפתור את נושא הבעיות שהיו לי באקספלורר החדש. רותי
שלום רב, לא מזמן שידרגתי את האקספלורר במחשב שלי לגירסה עם הטאבים ובזמן האחרון אני מקבלת כל הזמן הודעות שגיאה שמאלצות לסגור את האקספלורר וזה די מייאש. אני מחפשת דרך איך לחזור לקודם, נסיתי עם ה-CD שיש לי אבל נותן לי הודעה שיש לי כבר גירסה מתקדמת יותר. אשמח לשמוע אם יש אפשרות לחזור לאקספלורר הקודם ולא ע"י פירמוט המחשב. בתודה מראש, רותי

שלום אני צריך עזרה....יש כאן מישהו?

שלום

מומלץ מאד לעבור לגוגל כרום

מהיר ומאובטח יותר מאקספלורר

כל טוב

שלום

מומלץ מאד לעבור לגוגל כרום

מהיר ומאובטח יותר מאקספלורר

כל טוב

אכן עדיף לעבור לכרום או פיירפוקס,

דעה אישית שלי , זה בגלל שהוא חסר פונקציות ואין לו תוספים כמו שלהם יש.

מעבר לכך שכרום מסתנכרן עם חשבון הג'מייל שזה דבר שימושי , רק שהוא תקע לי פעמיים סכין בגב .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: chess2501
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר