אולי זה לא כל כך קשור למחשבים...

אני מתכוונת קנות מסך LCD ואני מעוניינת ללמוד קצת על כל הנתונים הטכנים. נכנסתי לWISEBUY ויש שם באמת הסברים טובים אבל יש שאלה שלא מצאתי שם תשובה בשבילה והיא די רלוונטית עבורי: האם שיטת שידור כגון HD, PAL, NTSC SECAM וכדומה זה רלוונטי למי שאינו מעוניין לקלוט שידורי טלביזיה או כבלים אלה רק לצפות בשידורי DVD או וידאו או קבצים מהמחשב?

לא רלוונטי לגבי מסך מחשב שהיעוד שלו אינו טלויזיה

היעוד שלו הוא כן טלביזיה...

ואני גם רוצה תמונה באיכות טובה. רק לא לקלוט ערוצים אלא וידאו או DVD (לא רק מחשב). נ.ב אם תוכל להסביר לי למה זה לא רלוונטי זה יעזור לי

אולי זה לא כל כך קשור למחשבים...

אני מתכוונת קנות מסך LCD ואני מעוניינת ללמוד קצת על כל הנתונים הטכנים. נכנסתי לWISEBUY ויש שם באמת הסברים טובים אבל יש שאלה שלא מצאתי שם תשובה בשבילה והיא די רלוונטית עבורי: האם שיטת שידור כגון HD, PAL, NTSC SECAM וכדומה זה רלוונטי למי שאינו מעוניין לקלוט שידורי טלביזיה או כבלים אלה רק לצפות בשידורי DVD או וידאו או קבצים מהמחשב?

לשידורי HD זה כן רלוונטי

אם תוכלי לפרט יותר מה הם המטרות של המסך זה יעזור... מחשב, DVD, טלויזיה... ?

היעוד שלו הוא כן טלביזיה...

ואני גם רוצה תמונה באיכות טובה. רק לא לקלוט ערוצים אלא וידאו או DVD (לא רק מחשב). נ.ב אם תוכל להסביר לי למה זה לא רלוונטי זה יעזור לי

ככה:

לגבי שיטות השידור: בישראל משדרים ב-PAL אבל 99.9% מהמסכים היום הם MULTISYSTEM וזה אומר תמיכה בכל סוגי השידור. לגבי ה-HD: אין כל כך הרבה מה לעשות עם זה. ב-YES יש כמה ערוצים בודדים שמשדרים בפורמט הזה. אם את רוצה לצפות בסרטים בפורמט HD תצתרכי גם נגן DVD שמנגן HD ואלה נגנים של טושיבה.יקרים רצח ואין מבחר גדול של דיסקים. חוץ מיזה שהפורמט HD בנגים יעלם תוך שנים בודדות כי ה-BLUE RAY (של SONY) ניצח אותו. קני מסך LCD FULL HD טוב ולא HD READY. חברי אותו למחשב וצפי בסרטי DVD דרך המחשב. כמובן שצריך לבדוק שהכרטיס מסך שלך תומך ברזולוציה הטיבעית של המסך (דרך אתר הבית של הכ. מסך). הכרטיס מסך אם הוא מה-3 שנים האחרונות הוא יודע לבצעה UPSCALLING וכל מיני תיקוני צבע וזויות באופן אוטומטית כך שהתוצאה הסופית תיהיה לך צפיה באיכות גבוה. לגבי הוידיאו אם את מחברת אותו ישירות למסך קני כבל RCA צד אחד זכר אחד ומצד שני שתי חיבורים זכרים וזה כדי לחבר למסך בכאילו סטריאו. עוד משהו שרצית לדעת?

תחליטי, בגוף השאלה את טוענת שהיעוד הוא לא ועכשיו כן???

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר