שאלה בנושא תוספת רשת אלחוטית לרשת ADSL

שלום לכולם. בביתי מותקן כבר הרבה זמן אינטרנט ADSL, עוד מזמן המודם של ALCATEL השחור למי שמכיר. את המודם ההוא, באמצעות מדריכים של האינטרנט הפכנו לחיבור קבוע לאינטרנט (המודם מתוכנת להתחבר לספק האינטרנט עם שם וסיסמה), והוא בעצם דלוק כל הזמן ומחובר. מהמודם - יוצא כבל רשת אל תוך HUB שגם הוא דלוק, ואל הHUB בעל 8 היציאות מחוברים ארבעה מחשבים נייחים, כך שיש אינטרנט בכל מחשב בכל רגע נתון. לאחרונה הצטרף מחשב נייד למשפחה, ושאלתי האם ניתן לקנות נתב(או כל שם אחר שאני לא מכיר) שבעצם ייקח מקום גם הוא בין 8 חיבורי הHUB בנוסף למחשבים הנייחים, ובעצם "יפזר" אלחוטית את האינטרנט כך שגם בלפטופ נוכל לקלוט אינטרנט בWIFI. מקווה ששאלתי ברורה, מחכה לתשובות. שלום

תרכוש נתב אלחוטי עם חיבורי RJ45 ותחליף את האלקטל.

בכך תפתור את כל הבעיות. האלחוט ישמש את הנייד וחיבורי ה RJ45 ילכו למחשבים הנייחים או ל HUB.

אבל אז אני צריך ליצור חיוג לא?

זאת אומרת שאם המחשב הראשי לא מחייג - אין רשת בכלל? או שאני מחסיר משהו?

כן, אכן אתה מחסיר משהו.

ראוטר נועד כדי להיות החייגן בעצמו, אתה רוכש ראוטר אלחוטי, מגדיר בו חייגן, מחבר בכבל ל HUB והנייד בתצורת אלחוט.

ל just cause ברוך הבא ומה שלומך!!!אתה חסר חבר

כמה טוב לראות אותך בין המגיבים אתה פשוט חסר כאן אם כל הידע הרב שבך פשוט נעלמת לנו ככה סתם הרבה חדשים פה לא מכירים את הידע שבך במחשבים אבל כמה טוב לראות אותך כאן והזכר בימים הטובים שהיית.... דרך אגב אוליי בעצם אתה כאן?
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר