דיסק קשיח SATA שמהתחל את עצמו כל זמן מה

כל כמה זמן וזה לא בפרק זמן מוגדר. זה יכול להיות גם במרווח של 5 דקות. המחשב חדש וחיפשתי והתקנתי דרייברים של הדיסק קשיח, גם בוצע סריקה של מזיקים למיניהם. אם למישהו/י יש רעיונות לרשום אותם. מערכת הפעלה WIN XP עם SP2. בלינוקס אין לי את הבעיה הזאת.

קודם כל בטל את ההפעלה האוטומטית על מנת שתקבל מסך כחול עם קוד שגיאה◄

לחצן ימני על המחשב שלי◄ מאפיינים◄מתקדם◄תחת הפעלה ושחזור-הגדרות◄בטל את ה √ מ-"הפעל מחדש באופן אוטומטי"◄החל-אישור כעת במקום אתחול מחדש תקבל מסך כחול עם פרטים אשר גרמו לשגיאה ולעצירה. תעלה אותם לפה ונראה אם זו בעיית חמרה או תוכנה. בנוסף ציין איזה דגם הדיסק הקשיח שלך (תוצרת)

זה לא המחשב שמהתחל את עצמו אלה הדיסק קשיח

זה בדיוק כמו שקורה כאשר אתה מפעיל כונן חיצוני לאחר הפעלת המחשב. מבצע סריקה של הדיסק ולאחר מכן נותן את חלון האפשרויות של ביצועה פעולות. הדיסק קשיח הוא WD 250GB. הדגם שלו הוא: WDC WD2500AAJS-00VTA0

1. אתה מתכוון להתקן JMICRON ? אם לא אז תסביר כי לא הבנתי מה זה מתחל את עצמו

OK! אולי לא הסברתי טוב

אזי ככה: הדיסק קשיח הוא פנימי. יש 2 דיסקים. 1 רגיל ו-1 SATA. הרגיל זה של מערכת ההפעלה וה-SATA זה לעבודה שלי עם גרפיקה ואודיו. הדוגמה שהבאתי לגבי התקן חיצוני זה כדי להמחיש את חלון הדו-שיח שמיתקבל לאחר הסריקה שלו (כמו בצילום הצורף). אולי זה משהו בהגדרות של הוינדוס אולי בביוס. אני כבר אין לי מושג מה זה יכול להיות למרות שאני חושב שזה כשור לוינדוס כי כמו שאמרתי מקודם בלינוקס אין לי שום בעיה עם הדיסק הזה.

אתה מתכוון שמידי פעם נפתח לך חלון כמו של הכנסת דיסק לכונן תקליטורים וזה הדיסק הקשיח?

כן, כמו שאתה רואה בתמונה המצורפת. זה לא בדיוק החלון הזה. זה רק להמחיש

כנס◄

על מנת להבין ולנסות ולפתור את הבעיה אנירוצה◄ 1. צילום מסך של החלון האמיתי שמופיע לך שאתה טוען שזה הדיסק הקשיח 2.כנס לביוס ותגיד לי איפה ממוקם כל HD למשל PRIMERY MASTER דיסק IDE וכו' 3.האם יש לך על כל דיסק מערכת הפעלה? ואיזו 4.האם דיסק SATA1 מחובר לכניסה SATA 0 בלוח והאם יש גם כונן תקליטורים עם חיבור SATA במחשב שלך ואם כן לאיזו כניסת SATA בלוח הוא מחובר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר