צריך עזרה בבעייה עם אופיס

שלום רב מדובר במחשב נייד חדש לינבו עם XP פרו ואופיס 2003 התופעה: בכתיבה בוורד מתחילים לכתוב ומיד לאחר מספר מילים הוא מפסיק להציג את הכתוב ומביא את הכתוב לאחר השהייה די ארוכה (זמן לא סביר) מה עשיתי: ניקיתי את המחשב עם AVG במצב בטוח,הסרתי את אופיס והתקנתי מחדש לאחר איתחול המחשב.לא עזר. הפעלתי את שיחזור המחשב למצב יצרן ושוב התקנתי אופיס מחדש עבד כמה שעות תקין והתופעה חוזרת על עצמה יצויין כי בכתיבה בכתבן אין בעייה כלל והכתיבה ברצף ותקין.עוד יצויין כי בעיית הכתיבה היא בוורד בלבד.אקסל והאחרים אין בעייה. מה עושים תודה

בצע כך◄

1. תופעה נפוצה שעובדים עם אואטלוק פתוח בכל אופן בצע כך◄ כנס ל WORD ◄ כלים ◄ אפשרויות תיקון שגיאות אוטומטי◄ לחץ על לשונית ◄ תגיות חכמות ◄ הסר את ה √ מ- "סמן טקסט עם תגיות חכמות" -אישור

תודה על התגובה הזריזה

מחר אבדוק בעבודה את הפתרון שלך האם אתה מוכן להרחיב מעט ולפרט מה הקשר לאווטלוק פעיל במקביל לתגיות חכמות בוורד תודה רמי

כנס◄

ההסבר שנראה לי זה שגם האאוטלוק משתמש בפונקציה של תגיות חכמות למשל בעת הקלדת שמו של איש קשר המופיע בספר הכתובות של אאוטלוק, התגית תאפשר לשלוח דואר, להדביק את כתובתו או לקבוע עימו פגישה. לכן יש התנגשות בין התכונה הזו בוורד לבין זו של האאוטלוק הרי שניהם שייכים לתוכנת האופיס. וזה גורם לעיתים להשהיה יתכן ואני טועה אך אני יודע שזהו פתרון נפוץ לבעיתך.

לא עבד לצערי

ניסיתי עם הלקוח וזה לא עבד לצערי שים לב מה שהוא כותב לי: לצערנו לא היה מסומן וי במקום שאתה מבקש להסירו בכל זאת סימנתי והסרתי ואישרתי. אני מודה לך בכנות על מאמץ שלך לעזור לי. בנתיים אני ממשיך לקבל "מסמך לא מגיב" חמש פעמים בשעה..ומפסיד את הטקסט..אם לא שמרתי כל דקה. יש לך כיוון נוסף אחר

מסמך לא מגיב והשהיית טקסט זה שני דברים שונים אז מה השאלה הסופית

ממשיכים לדסקס את הבעייה

זה מתחיל בהשהיית טקסט. ומאלץ את המשתמש לכתוב ממש לאט.מסופו של עניין המסמך מפסיק להגיב כך שיש כאן בעייה משולבת שהתופעה הראשונית שבאה לידי ביטוי היא בהשהייה רצינית של הצגת המוקלד ע"ג המסך. מחכה להתייחסותך ולכיוון אפשרי.שמת לב שהוא אמר שלא היה סימון V

נסה עוד משהו◄

כנס להתחל-הפעלה ותקליד winword /unregserver ואישור לאחר מכן להכנס שוב להתחל הפעלה ולהקליד במדויק כפי שאני כותב כאן winword /regserver ואישור ואז לבדוק אם לא עזר אז פנה לפורום אופיס בתפוז יש שם מנהל בשם מיכאל אבידן שהוא מומחה לאופיס אני בטוח שתהיה לו תשובה לבעיתך

תודה לך ידידי

אנסה גם בפורום תפוז אם הצעתך לא תצליח-תודה רמי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר