דחוף דחוף דחוףףףף

ניסיתי למחוק תמונה אחת, ופתאום כל התיקיה של התמונות נמחקה לי או הועברה למקום אחר אני לא מצליחה למצוא אותה!!! כשאני נכנסת לתיקיה של התמונות ב- owner אז זה נותן לי את ההודעת שגיאה "מקום לא זמין" מה אני עושה?!

מישהו? בבקשה... זה ממש דחוף לי!

גם כשאני עושה חיפוש במחשב לקבצים האלה של התמונה אני לא מוצאת... יש משהו שאני יכולה לעשות? בבקשה זה ממש חשוב לי זה מלא תמונות

תשובה

אם את מנסה לצרוב או להעתיק תמונות .תשני את סיום הקובץ jpg מקווה שתצלחי ואם אפשר תמונה שלך ...

דחוף דחוף דחוףףףף

ניסיתי למחוק תמונה אחת, ופתאום כל התיקיה של התמונות נמחקה לי או הועברה למקום אחר אני לא מצליחה למצוא אותה!!! כשאני נכנסת לתיקיה של התמונות ב- owner אז זה נותן לי את ההודעת שגיאה "מקום לא זמין" מה אני עושה?!

חיפשת בסל מיחזור ?

תתחילי בלנסות ולשחזר את המערכת לאחור. אם זו בעיה של רישום פגום זה יתוקן אם לא

אז נעבור לתוכנות שחזור. התחל-כל התכניות-עזרים -שחזור מערכת-שחזר את המחשב למועד מוקדם יותר-בחרי תאריך שלפני התופעה. הבא- ותמתיני

שארק

בעזרים אין לי שיחזור המערכת יש לי ויסטה בעברית אולי זה שונה מ XP

בויסטה בצעי כמו שמצוין כאן◄

אז ככה..

זה שיחזר לי את התיקיית תמונות המקורית של הויסטה אבל ללא התמונות שלי בתוכה..

שלב ב' הפעלת תוכנה שמשחזרת דברים שנמחקו◄

הפעילי את התוכנה RECUVA והיא תשחזר לך תמונות ועוד דברים שנמחקו.

וזה בטוח להוריד תוכנה כזאת למחשב?

הורדתי את התוכנה, אבל לא בדיוק הבנתי איך אני משחזרת שם קבצים

מטערת על הנידנוד, אבל לא הצלחתי לשחזר דרך התוכנה הו למרות שהבנתי איך היא עובדת..

יש דרך ג'?

וזה בטוח להוריד תוכנה כזאת למחשב?

ודאי זו אחת התוכנות שחזור האמינות והטובות

הורדתי אותה, אבל לא מצאתי את הקבצים שאני צריכה לשחזר

מטערת על הנידנוד, אבל לא הצלחתי לשחזר דרך התוכנה הו למרות שהבנתי איך היא עובדת..

יש דרך ג'?

שמרית אם אכן היו קבצי תמונה שנמחקו אז התוכנה אמורה למצוא אותם אך

קחי בחשבון ששמם הוא אינו השם המקורי שאת מכירה אלא שם חדש אז בדקי שמה שהתוכנה מצאה בשמות אחרים אם הם לא הקבצים שלך
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר