עזרה בבקשה ... קצת דחוף !

אני צריך לחבר שני מחשבים שנמצאים בחדרים שונים בבית שלי לאינטרנט... המרחק ביניהם הוא בערך 5-6 מטר בקו אווירי ... אחד מהם מחובר לאינטנט בכבלים במהירות 1.5 מגה. השלה היא מה אני ריך ואיך אני עושה את זה ששניהם יהיו מחוברים לאותו הקו ? אני בטוח שמי שמבין בזה חושב שזה קלי קלות, אבל לי אין את הידע הזה ( לצערי ... ) אז מי שמבין ויכול לעזור, אני ממש אשמח וזה יעזור לי המון ! אני גר בבאר שבע, ככה שעצות וחנויות מהאיזור יהיו הכי אפקטיביות . ד"א, כמה עלות בערך כל העניין ...? תודה רבה, מאור maestroo@walla.co.il

יש 3 דרכים לביצוע רשת במקרה שלך:

1. (המומלצת ביותר) זה ראוטר אלחוטי+ כרטיס רשת אחד אלחוטי השני תחבר אותו ע"י כבל רשת במחשב אחד זה מוזיל את המחיר עלות כ 350 ש"ח +- ממליץ על ראוטר של EDIMAX חשוב שתהיה תמיכה והדרכה בכל הקשור בראוטר תזדקק לזה בשביל החיבור ופתיחת פורטים לאימיול. גם TPLINK בסדר. 2. ע"י כבל מוצלב בין שני המחשבים דבר האומר עלות של כ 30-50 ש"ח לכבל וכמה הגדרות. חסרון: חוט פיזי חייב לעבור בין המחשבים. 3.ראוטר רגיל ודרוש שבמחשב אחד יהיה 2 כרטיסי רשת (במידה והמודם מתחבר ע"י כרטיס הרשת) ובשני כרטיס רשת אחד . עלות גם כ 300 ש"ח. חסרון: חוט עובר פיזית בבית לגבי הציוד: אתה יכול לקנות את הציוד ברשתות הבאות בעיר שלך: 1.איבורי 2.באג מחשבים 3.פנדה מחשבים 4.LIR מחשבים

היכן אפשר לרכוש "כבל מוצלב" שכזה?

והאם זה משנה אם אני מחוברת לאינטרנט כך או אחרת... ?

כבל מוצלב מחייב את המחשב אליו מחובר המודם להיות דלוק ומחובר לאנטרנט על

מנת שהמחשב השני יוכל לגלוש. ברגע שמכבים את המחשב הראשי אליו מחובר המודם אז גם המחשב השני מתנתק מן האנטרנט (חסרון) כבל כזה ניתן להשיג בכל חנות מחשבים (וגם מכינים אותו לפעמים במקום). בראוטר כל מחשב הוא עצמאי, אין שום תלות של אחד בשני על מנת לגלוש.

איך מגדירים קישור כזה לאינטרנט במחשב ה"חדש" שנהנה ממנו?

היכן אפשר לרכוש "כבל מוצלב" שכזה?

והאם זה משנה אם אני מחוברת לאינטרנט כך או אחרת... ?

כבל מוצלב רוכשים בכל חנות מחשבים או באופיס דיפו. את צריכה שבשני המחשבים

יהיה כרטיס רשת ואם המודם מחובר לכרטיס רשת אז זה אומר שבמחשב אחד יהיו לך שני כרטיסי רשת ובשני אחד. לגבי הגדרות בעקרון זה דיי פשוט. צריך להכנס למיקומי הרשת ולהגדיר רשת ביתית או לבצע זאת ידנית (לפעמים זה עדיף) חסרון: מחשב האב (אליו מחובר המודם) צריך להיות תמיד מחובר לרשת על מנת שהשני יוכל לגלוש

עזרה בבקשה ... קצת דחוף !

אני צריך לחבר שני מחשבים שנמצאים בחדרים שונים בבית שלי לאינטרנט... המרחק ביניהם הוא בערך 5-6 מטר בקו אווירי ... אחד מהם מחובר לאינטנט בכבלים במהירות 1.5 מגה. השלה היא מה אני ריך ואיך אני עושה את זה ששניהם יהיו מחוברים לאותו הקו ? אני בטוח שמי שמבין בזה חושב שזה קלי קלות, אבל לי אין את הידע הזה ( לצערי ... ) אז מי שמבין ויכול לעזור, אני ממש אשמח וזה יעזור לי המון ! אני גר בבאר שבע, ככה שעצות וחנויות מהאיזור יהיו הכי אפקטיביות . ד"א, כמה עלות בערך כל העניין ...? תודה רבה, מאור maestroo@walla.co.il

תשובה

הי מאור השאלה היא איך אתה מחבר את המחשבים יש שני דרכים: 1)לחבר כבל ממחשב ללמחשב וז תחבר אותו דרך הכתובות שהוא נותן config אם אני לא טועה 2)או לקנות מחבר של רשת של 8/16 ולחבר דרכו 3)או לחברם ברשת ביתי על חוטי אם הסתבכת אתה מוזמן לחזור אלי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר