בעיה-סרטונים נתקעים ביוטוב

הסרטונים ביוטיוב ובכל האתרים האחרים שיש בהם וידאו התחילו להיתקע ואני לא מתכוון נתקעים ככה לכמה שניות אני מתכוון שהם נתקעים לחצי שנייה וחוזרים ולא רואים טוב מישהו יודע מהי הבעיה? תודה

בבקשה זאת ההודעה השניה שלי ואף אחד לא עונה...

ארז - בדוק כך....

פתח את נגן מדייה פלייר>כלים>אפשרויות>לשונית ביצועים>תחת הכותרת מהירות חיבור וודא שהאופציה "זהה את מהירות החיבור {מומלץ}" מסומנת>תחת הכותרת אגירת רשת וודא שהאופציה "השתמש באגירת ברירת מחדל {מומלץ} מסומנת. אם לא מסומנים האופציות דלעיל שנה בהתאם ואשר. במידה וההגדרות אכן היו כפי שמוסבר מעלה, הסר את כל המקודדים המותקנים במחשבך כך: כנס ללוח בקרה>הוספה הסרה של תוכניות> הסר כל תוכנית שמזוהה עם המילה codec>אתחל את המחשב>התקן את חבילת המקודדים K-Lite Mega Codec Pack 3.6.2>אתחל שוב את המחשב וכעת בדוק. חזור לדווח בהצלחה אבי

עשיתי מה שאמרת והבעיה עדיין נמשכת ושמתי לב למשהו מוזר..

לא רק ביוטיוב הסרטונים נתקעים בכל האתרים שיש בהם וידאו והדבר המוזר הוא שמתי שאני מזיז את העכבר הוידאו נתקע ושאני לא מזיז הוא נתקע אבל פחות..

ארז - נסה אולי להתקין את הנגן מחדש...

אתה בטוח שזה קשור לנגן?

כי ניסיתי לראות סרטונים דרך פיירפוקס וזה עובד חלק אז נראה לי שהבעיה היא באקספלורר (אקפלורר 7) אבל מכיוון שאני לא ממש מבין בזה אני מקווה שתוכל לעזור לי..

ארז - בדוק כך....

פתח את נגן מדייה פלייר>כלים>אפשרויות>לשונית ביצועים>תחת הכותרת מהירות חיבור וודא שהאופציה "זהה את מהירות החיבור {מומלץ}" מסומנת>תחת הכותרת אגירת רשת וודא שהאופציה "השתמש באגירת ברירת מחדל {מומלץ} מסומנת. אם לא מסומנים האופציות דלעיל שנה בהתאם ואשר. במידה וההגדרות אכן היו כפי שמוסבר מעלה, הסר את כל המקודדים המותקנים במחשבך כך: כנס ללוח בקרה>הוספה הסרה של תוכניות> הסר כל תוכנית שמזוהה עם המילה codec>אתחל את המחשב>התקן את חבילת המקודדים K-Lite Mega Codec Pack 3.6.2>אתחל שוב את המחשב וכעת בדוק. חזור לדווח בהצלחה אבי

אצלי המדיה באנגלית תרשום לי בבקשה מה לתקן גם אצלי אותה הבעיה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר