מבקשת עזרה במציאת דריבר לכרטיס מסך

מבקשת עזרה במציאת דריבר לכרטיס מסך שאני לא מצליחה למצוא יש לי מערכת הפעלה XP דגם הכרטיס evil cvr3 אשמח מאוד עם תוכלו לעזור לי למצוא את הדריבר הנכון לכרטיס מסך הזה rs27@walla.com המון תודה על העזרה ותודה מראש לעוזרים שיעזרו לי למצוא תודה רבה

עוד 10דקות יהיה לך תכיני 5 שקל

בבקשה הנה הדריבר פעלי לפי ההוראות:

פתחי תיקיה חדשה ושמרי את הקובץ שהורדת בפנים חלצי את הקובץ עם WINRAR את תראי שיצא קובץ בשם cvr3wxp.exe לחצי עליו פעמיים ואז יופיע לך חלון ששואל אותך לאן לחלץ את הקבצים, תאמרי לו לתיקיה שאת נמצאת. כעת תיווצר תיקיה צהובה בשם WINXP . כנסי לתיקיה בפנים יש קובץ SETUP תפעילי אותו.

בבקשה הנה הדריבר פעלי לפי ההוראות:

פתחי תיקיה חדשה ושמרי את הקובץ שהורדת בפנים חלצי את הקובץ עם WINRAR את תראי שיצא קובץ בשם cvr3wxp.exe לחצי עליו פעמיים ואז יופיע לך חלון ששואל אותך לאן לחלץ את הקבצים, תאמרי לו לתיקיה שאת נמצאת. כעת תיווצר תיקיה צהובה בשם WINXP . כנסי לתיקיה בפנים יש קובץ SETUP תפעילי אותו.

בקשר לדירבר שקיבלתי מימך

תודה רבה קודם כל באמת זה הדריבר רק יש בעייה אחת קטנה כשאני מסייימת להתקין את הדרייבר הכרטיס מפסיק לשדר לי למסך ואפילו יותר מיזה המסך לא מקבל פקודה להידלק ומערכת ההפעלה מפסיקה לפעול יכול ליהיות שהמערכת ההפעלה לא תקינה כי לא מזמן התקנתי אותה או הכרטיס מסך או שיש פתרון לדבר שאני לא יודעת??

תראי זה הדרייבר בודאות בקשת קבלת, בקשר למה שקורה במחשב שלך זה קצת בעיה לדעת מכאן

מה קורה. השאלה אם הדגם של הכרטיס מסך שנתת זה הדגם המדויק? בכל מקרה נסי לעלות את המחשב במצב בטוח ותשחזרי את המערכת לאחור ותראי מה קורה

גם במצב בטוח אין צג

יש לי דיסק שניקרא WINDOWS WINTERNALS שאיתו הצלחתי לשחזר את המערכת למצב הקודם לאחר ששיחזרתי את המערכת ההפעלה ניכנסתי למנהל ההתקן במשב עשיתי עידכון ידני הכן הצליח רק שהמחשב נימצא ברזולוציה 640*480 על 8 סיביות כאשר אני משנה את הסיביות או את הרזולוציה אז המסך כבה ואין יותר אפשרות לראות כלום גם לא לחבות באופן תקין את המחשב ומדובר בפנטיום 4 מעבד 3וחזק אני התקין את המערכת ההפעלה מחדש וננסה לראות אולי באמת הכרטיס המסך הזה דפוק(-: בכל מקרה אמון תודה על הכל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר