עזרה בבקשה דחוף!!

לפעמים שאני מדליק את המחשב הוא נכנס לי לווינדוס ואחרי כמה שניות מפעיל את המחשב מחדש ויש לי אנטיוירוס פיירוול וכל זה.. ותמיד שזה קורה אני מפרמט את המחשב וזה מעצבן כי זה גם הרבה זמן וגם אני מאבד קבצים. מישהו יכול להגיד לי איך לסדר את זה כל פעם שזה קורה בלי פירמוט?

הבעיה שהצגתה נובעת מבעית חומרה

מאוורר או כרטיס כלשהוא לא תקין. גש לטכני

כאשר אתה מפרמט, כעבור כמה זמן מיום הפירמוט וההתקנה של מערכת ההפעלה -

הבעיה חוזרת ?

לפעמים תוך שבוע והכי הרבה זמן שלוש שבועות

יתכן שאתה נכנס כל פעם לאיזה אתר מפוקפק או מפעיל איזה קובץ נגוע

האם יש לך אנטי וירוס ? - זה יכול להיות בעיה של וירוסים או בעיה בחומרה במחשב שלך תעלה לכאן לוג של HijackThis

אוקיי ראיתי עכשיו שיש לך אנטי וירוס...

איזה אנטי וירוס זה ? והאם אתה מעדכן אותו באינטרנט ? והאם אתה סורק איתו את המחשב פעם אחת בשבוע ?

יש לי אנטי וירוס AVG

ואני סורק יותר מפעם בשבוע ומעדכן אותו כל הזמן הבעיה שאני לא יכול להתקין אנטיוירוס אחר כמו קספרסקי כי גם הוא עושה את הבעיה של הריסט
22:12 02-10-2007|%%posterlink.10290700%%

בנוסף הפעל את 2 הקבצים הבאים המצורפים

זאת בהנחה כי אתה נעזר ב-XP. בצע את כל הבדיקות תחת מצב בטוח! המצב הטוב ביותר לכל בדיקה כזאת היא דרך מצב בטוח

אתם מתמקדים באבטחה וממש לא נראה כאן שזו הבעיה, ירון 333 הציע את כיוון החומרה

וזה הכיוון שיש לבדוק. אני היתי מתחיל בבדיקת זכרון, עובר לדיסק קשיח וספק ורק עם 3 תקינים מתחיל לבדוק אולי יש דרייבר שאינו מתאים ואתה חוזר על התקנתו בכל פעם מחדש . המסקנה היא מכיוון שאתה טוען שזו תופעה שחוזרת על עצמה. ממליץ לך לגשת למעבדה שיאבחנו לך את הבעיה. קבצי אבטחה וניקוי מרגלים לא יעזרו לך במקרה הזה

יש לי אנטי וירוס AVG

ואני סורק יותר מפעם בשבוע ומעדכן אותו כל הזמן הבעיה שאני לא יכול להתקין אנטיוירוס אחר כמו קספרסקי כי גם הוא עושה את הבעיה של הריסט

אוקיי קודם כל בוא ננסה לשלול בעיות תוכנה

ביקשתי ממך מקודם להעלות לי קובץ לוג מעודכן של HijackThis, אם לא תעשה זאת, לא נוכל להתקדם.
23:00 02-10-2007|%%posterlink.10290700%%

הוספת קבצים לא עובדת, נסה דרך הלינק הבא

http://oca.microsoft.com/en/mtinst.exe משם חלץ את הקובץ: windiag.iso מתוך האופציה של יצירת אימג'.

קיצר לא הבנתי כלום ממה שאמרתם

אבל תודה בכל מקרה אני ילך למעבדה נבדוק שם

עזרה בבקשה דחוף!!

לפעמים שאני מדליק את המחשב הוא נכנס לי לווינדוס ואחרי כמה שניות מפעיל את המחשב מחדש ויש לי אנטיוירוס פיירוול וכל זה.. ותמיד שזה קורה אני מפרמט את המחשב וזה מעצבן כי זה גם הרבה זמן וגם אני מאבד קבצים. מישהו יכול להגיד לי איך לסדר את זה כל פעם שזה קורה בלי פירמוט?

תחליף ספק

יש שני אפשרויות לבעיה כרטיס זכרון או ספק במידה והמחשב ניכבה לגמרי ולא נידלק תבדוק את הגוף קירור של המעבד כניראה סתום מאבק נקה אותו והבעיה תסתיים בהצלחה(-:

קיצר לא הבנתי כלום ממה שאמרתם

אבל תודה בכל מקרה אני ילך למעבדה נבדוק שם

בהצלחה אמרתי לך את זה מהתחלה ברגע

שאתה לא איש חמרה אז פשוט חבל על הזמן גש למעבדה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר