קריוקי

שלום, יש לי דיסקים של קריוקי ואני מעוניינת להעביר מכל דיסק כמה שירים לתיקיה אחת במחשב. הבעיה שלי היא שאני מכניסה את הדיסק למחשב ואני לא מצליחה לראות את הקבצים שבדיסק, כאילו שהדיסק ריק. אשמח לקבל תשובה, האם יש תוכנה מסויימת שאני צריכה להוריד ואיך אני מעבירה קבצים מסויימים מכל דיסק לתיקייה אחת. הכונן הוא DVD ואני מצליחה לראות דברים אחרים, אבל עם הדיסקים האלה כשאני נכנסת למחשב שלי ופותחת את הדיסק לא מופיע כלום, כאילו שהוא ריק. ואני צריכה למצוא דרך לפתוח אותו ולהעתיק ממנו קבצים מסויימים של שירים. תודה מראש, דיקלה

מישהו יכול לעזור לי?

אני מבין שבמחשב שלך יש רק כונן תקליטורים (DVD) אחד על כן נסי להכניס את התקליטורים במחשב

אחר לכונן CD רגיל או צורב רגיל ותאמרי אם שם את כן רואה את הקבצים.

דרך אגב ישנו עדכון של מקרוסופט המתקן חלק מהבעיות מן הסוג הזה. תתקיני אותו , אולי זה

יפתור לך טת הבעיה (עדכון זה דורש אימות חוקיות) תעדכני רק במידה ומערכת ההפעלה שלך חוקית. במידה ולא אז נסי במחשב אחר כמו שאמרתי. תעתיקי את הכתובת הזו לשורת הכתובת: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=he&FamilyID=70446cf9-5b5a-4733-a9af-e6ad6a2d96a1

תגובה

תודה, אני אנסה ואודיע לך אם זה עובד במחשב אחר

קריוקי

הדיסקים של הקריוקי עולים רק בכונן די.וי.די ובמחשב אחר (לפטופ) אני יכולה לראות את הקבצים שנמצאים בדיסק ואצלי לא. הצלחתי לפתוח אצלי את הדיסק עם POWERDVD אבל כשאני נכנסת ל"מחשב שלי" לא מופיע כלום בדיסק. זו יכולה להיות בעיה של הכונן??

זו יכולה להיות בעיית כונן אבל גם יכולה להיות גם פשוט שיטת הצריבה שבה נצרבו הקבצים ו

הכונן שלך לא יודע לקרוא את הדיסק באופן צריבה זה. התופעה הזו היתה ידועה בכונני DVD ישנים , כיום בכוננים החדשים זה כמעט ולא קורה.נסי להכנס למנהל ההתקנים ולהסיר את כונן הדיוידי שלך ולהפעיל מחדש את המחשב על מנת שיזוהה אוטומטית מחדש לפעמים זה עוזר.

תשובה

אם אני אסיר את הכונן אני אצטרך אחר כך את הדיסק התקנה שלו?

לא, XP יודע לזהות כוננים אוטומטית

המשך

איך אני מסירה את הכונן? אתה יכול לפרט לי? תודה מראש.

מקש ימני של העכבר על המחשב שלי-ניהול-מנהל ההתקנים כעת בצעי

כמו שמופיע בתמונה

לא עזר

הבעיה לא נפתרה, אני רואה את הדיסק ב POWERDVD אבל כשאני פותחת את ה"מחשב שלי" לא מופיע כלום

מצטער זה מה שאפשר לעשות במגבלותינו אולי למישהו אחר יהיה רעיון

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר