אני צריכה עזרה

תמיד כשאני מפעילה את המחשב,מופיע לי מסך כחול. משהו עם משתמשים..כתובה ההודעה הזאת "to begin,click your user name" ואז אני צריכה ללחוץ שם על סימן המשתמש. ורק אז מופעל המחשב,ומגיע לשולחן עבודה.. איך אני מבטלת את זה?

תקראי את זה קודם

אזהרה: windows שם את הצעדים האילו כדי להגן עליך, המשתמשת. אם תסירי אותם אז מצד אחד זה יקל לך את החיים (קצת), אבל מצד שני יסכן את הבטיחות של המחשב שלך (הרבה!!!). את בטוחה שאת רוצה לעשות את זה? ההמלצה היא שלכל משתמש תהיה מילת קוד (password). אם אין לך, את צריכה לשקול לסדר לך אחת. אם המחשב שלך יתגלג לידיים זרות זהו מנגנון ההגנה הראשוני שלך. אם אחרי כל מה שכתבתי את איתנה בדעתך לבטל את אמצעי הבטיחות הללו, אוכל להסביר לך איך לעשות את זה.

לא יודעת..

אמרו לי שזה חשוב..אבל זה מציק..מאוד. אמממ אני בינתיים אשאיר את זה אבל את יכולה בכל זאת לומר לי איך מורידים את זה? (ליתר ביטחון) תודה:)

ועוד שאלה

זה מועיל גם בלי קוד משתמש נכון?

לא יודעת..

אמרו לי שזה חשוב..אבל זה מציק..מאוד. אמממ אני בינתיים אשאיר את זה אבל את יכולה בכל זאת לומר לי איך מורידים את זה? (ליתר ביטחון) תודה:)

איריס - נא לא לפזר את השאלות אלא לרכז את כולן

באותו שירשור (אחת כתגובה לשניה ולא כ"הודעה חדשה" ). לעצם השאלה - תיכנסי אל "חשבונות משתמשים" של "לוח הבקרה" ושני את הכניסה אל המערכת עם הפעלת המחשב - דרך שם.

או קיי

Control panel > User accounts > Change the way users log on or off תורידי את ה check mark מ האפשרות בשם Use the welcome screen ואז Apply חזרי למסך הקודם - User accounts Change an account בחרי את השם שלך Remove my password ושוב, מאד מאד מאד לא מומלץ

באותו שירשור (אחת כתגובה לשניה ולא כ"הודעה חדשה" ). לעצם השאלה - תיכנסי אל "חשבונות משתמשים" של "לוח הבקרה" ושני את הכניסה אל המערכת עם הפעלת המחשב - דרך שם.

עדי

עדי

תודה רבה לך

או קיי

Control panel > User accounts > Change the way users log on or off תורידי את ה check mark מ האפשרות בשם Use the welcome screen ואז Apply חזרי למסך הקודם - User accounts Change an account בחרי את השם שלך Remove my password ושוב, מאד מאד מאד לא מומלץ

דורפה

תודה רבה לך:)) עזרת לי מאוד

עדי

תודה רבה לך

למה פותחים אותה דווקא בחנות מחשבים באילת???

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: felix0009
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר