2 שאלות שחשובות ומציקות לי :-) :

למה לאחר כמה שנים שקניתי אחלה מחשב הוא כבר פחות מהיר? - כי אלה אותם רכיבים והכל ופיתאום הוא יותר איטי אם פירמטתי והתקנתי את הוינדוס מה עוד אני צריך להתקין (חוץ מדרייבים שזה ממש חובה) - ד"א הService Pack בא עם הדיסק של הוינדוס לא?!?

נתחיל עם זה

שתלוי מתי רכשת את מערכת ההפעלה. אם רכשת אותה ממש כשיצאה, אז לא יהיה SP2 ואפילו לא SP1. אם רכשת אותה לאחר שיצא SP1,סביר שבדיסק היה אותה וכך הלאה לגבי SP2. האם עשית פרמוט מלא לכונן שבו הייתה מערכת ההפעלה?

אני לא יודע מה זה פירמוט מלא, אבל כל הקבצים והכל נישאר...רק הוינדוס..

אני לא יודע מה זה פירמוט מלא, אבל כל הקבצים והכל נישאר...רק הוינדוס..

אם הכל נשאר אז עשית רק "תיקון" (R) ולא "פירמוט"

פירמוט ממש קיים רק סוג אחד = מלא ואז נמחק הכל.

ולאחר התקנה מחדש שלח SP2 יש להוריד והתקין

גם את כל מאות התוספות והטלאים שבאו אחר כך ( אחרי שנת 2004 שבה יצא לאור ה-SP2 ).

מאיפה אני מוריד SP (הכי חדש, אם חוקי...ואפשרי..) ואת התלאים, ובקשר לשאלה השניה שלי:

למה המחשב (כל מחשב) שקונים עם כל הרכיבים הטובים נידפק לאחר כמה שנים וניהיה יותר איטי?...כל אותם רכיבים טובים עדיין עליו..

האיטיות לא בגל הרכיבים אלא בעיקר בגלל התוכנות

המופעלות, ולעתים קרובות גם בגלל כניסה אל אטתרים ה שותלים תוכנות מזיקות נוספות המאיטית את המחשב. SP2 מכיל כבר כל התוספות הקודמות, כולל אלה שב-SP1 וניתן להוריד מאתר ה-Windows Update של מיקרוסופט ( או להזמין טלפונית אצל "שירות הלקוחות" של מיקרוסופט ישראל. אך SP2 לא מספיק, לאחר פירמוט יש להתקין גם את כל יתר התוספות שיצאו מאז חבילה זו יצאה להפצה ( 3 שנים ). בגלל כל הטירחה הזו לעתים פירמוט יותר מזיק מאשר עוזר לכן ברוב המקרים רצוי רק "לתקן" את המערכת ולא למחוק ולהתקין אותה לגמרי מחדשה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר