רוצה לקנות XP לא יודע איזה...

מדובר במחשב נייד ישן של חברת Copam מעבד VIA או משהו כזה (אני יודע שמבחינת הביצועים הוא מקביל לP3-500 פלוס מינוס) הרחבתי למחשב ת'זיכרון מ-128 ל-256 MB איזה XP לקנות לו HOME ,PRO או PRO 64 BIT, מה ההבדל בינהם? ושאלה נוספת - מה זה אומר OEM? תודה מראש !!

אז ככה.....

המחשב קצת ישן בשביל XP הזכרון צריך להיות 512 גם המעבד לא משהו בכל מקרה לא 64BIT כי זה למערכות חדשות שמשתמשות במעבדי 64BIT OEM=original equipment manufacturer בדיסקים הכוונה לפי מה שהבנתי בדיסק של טכנאי מעבדה שנועד להתקנות מרובות במוצרים הכוונה למוצר שיוצר ע'י חברה אחת ונמכר לחברה אחרת ששמה עליו את השם שלה (רוב המחשבים הניידים הם כאלה)

נתחיל מהסוף

OEM אלה מערכות מיועדות למכירה רק ליצרני מחשבים (Original Equipment Manufacturer) ורק במחשבים חדשים, לכן המחיר שלהם יותר נמוך. אך בכל זאת בהרבה חנויות מסתובבות גירסאות אלה ונמכרות גם לציבור הרחב. אל הדיסקים של גירסה זו לא מצורפות חוברות הדרכה כמו לגירסאות "הקופסה" המיועדות במקור למכירה לקהל הרחב. עם פחות מ-512 MB זכרון RAM המחשב יסחוב לאט ויהיו בו הרבה תקיעות בעבודה. היות והוא יהיה זקוק למערכת יותר "קלה" אני מציע להתקין בו HOME. אני על XP-HOME כבר 5 שנים ונהנה מכל רגע.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר