טלוויזיה במחשב

שלום לכם, נעים להכיר, השאלה שלי היא כזו, אני גרה בישוב קטן שלא מחובר לכבלים (הוט) - אין תשתית. לגבי התקנה של לווין- חברת יס דורשת אישור של כל השכנים להתקנה- והשכנים שלי לא מוכנים לחתום לנו. השאלה היא האם יש לי איזו דרך אחרת שאוכל לצפות בטלוויזיה שהיא מעבר לערוץ 1.2? האם אפשר לחבר את המחשב לטלוויזיה? הבנתי שאפשר לעשות את זה עם כרטיס טלוויזיה, מה עוד צריך? אנטנה? כבלים? וברגע שהמחשב מחובר לטלוויזיה איזה ערוצים יהיו לי? המון תודה על כל התשובות. יום טוב.

ה יות ורוב ערוצי התוכן הם בבעלות פרטית

והזכיון להתחברות אליהם הוא בידי 2 הספקים האלו ) או HOT = כבלים, או YES = הלווין ) אין דרך אחרת לצפות במאות הערוצים המסופקים בידי שניים אלו תמורת תשלום. אך קיימת אפשרות של התקנת אנטנת קליטה ( צלחת ) פרטית במחיר חד פעמי של כמה אלפי ש"ח, כמה בדיוק צריך לברר מול ספקי ומתקיני ציוד כזה ) ואז ניתן לראות עשרות או אפילו מאות ערוצים זרים חופשית ללא תשלום. דרך המחשב יש היום רק שידורים חוזרים ( תוכנות ספציפיות מוקלטות ) של קטן מהערוצים ( 2, 10, ספורט וכו' ), כולל שידורים ישירים של ערוצי חו"ל בלבד. ואז כמובן דרוש לארגן חיבור בין המחשב לטלוויזיה כולל כרטיס מיוחד בתוך מערך המחשב או כרטיס מסך טוב הכולל יציאת TV Out אם חיבור צלחת פרטית אז לחפש ב"דפי זהב" בסיווג "אנטנות" מישהו הכי קרוב לבית.

אין צורך באנטנה, רק חיבור מהיר לאינטרנט

אבל אולי כדאי לך לשקול משהו חליפי, צלחת לווין... תוכלי למצוא מידע בקישור

בוודאי יש צורך באנטנה אם לא רוצים לראות רק שידורים חוזרים

מלבד שידורי חו"ל הניתנים לצפיה גם דרך האינטרנט במחשב, כל הערוצים הישראליים המשדרים דרך הכבלים או YES מעבירים דרך האינטרנט רק שידורים חוזרים או קטעי חדשות או קליפים מוקלטים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר