אם אתה מדגיש "מומלץ" תראה מי Vממליץ

Uאז אפשר לשקול אם הממליץ זה מישהו אמין או מומחא חובבן. מניעת פתיחת "שער" המחשב לרווחה לא אומר "פראנויה", אלא שיטה הנהוגה ומומלצת על ידי כל אנשי "אבטחת מחשב". לכן מתקינים "חומת אש" ולא כדי להתקין אותה, אך לפתוח אותה מיד לכל דורש. ואם מדובר ב"חבילות אבטחה של מיקרוסופט", לדעתי הם מספיק אמינות כדי לתת להם גישה, אך לא לתוכנות חיצוניות נוספות שאין להן שום קשר למערכת ההפעלה ולתוכנות הרצות בה. וזה שתוכנות האנטי-וירוס אצלי לא מתנגשות אחד בשניה זה עניין של תחזוקת מחשב נכונה ונסיון רב-שנתי ( מספיק 19 שנים ? מה אתה אומר ? ) ולא עניין של מזל.

1. "מומחא" רושמים עם ה בסוף 2. "מניעת פתיחת שער המחשב לרווחה לא אומר

פראנויה, אלא שיטה הנהוגה ומומלצת על ידי כל אנשי אבטחת מחשב לכן מתקינים חומת אש ולא כדי להתקין אותה, אך לפתוח אותה מיד לכל דורש". לא הבנתי מה אתה רוצה!?! 3. "ואם מדובר ב"חבילות אבטחה של מיקרוסופט , לדעתי הם מספיק אמינות כדי לתת להם גישה, אך לא לתוכנות חיצוניות נוספות שאין להן שום קשר למערכת ההפעלה ולתוכנות הרצות בה". שום קשר למערכת ההפעלה פרט לכך שהם כתבו אותה... ודרך אגב סריקה אונליין זה לא שרות אבטחה ( של מייקרוסופט )? 4. אף אחד לא מפקפק בניסיון שלך אבל תגיד לי מה הקשר ששניי תוכנות האנטי וירס שלך לא מתנגשות לתחזוקה נכונה ( שזה דבר טוב בפניי עצמו )

ירון123 - חבל לי על זמני לבבהזבז אותו על ויכוחי סרק איתך

1. לא פירטטת מי הממליץ לא להתקין 2 תוכנות אנטי-וירוס מלבדך. ואל תפחיד את השואלים כאילו 2 תוכנות אנטי-וירוס מסוגלות לגרום לבעיות חומרה !! מעולם לא שמעתי שטות יותר גדולה מזאת. 2. לדעתך "מומחא" כותבים גם עם "ה" וגם עם "א", כי כך רשום גם בתנ"ך. אז נא לא ללמד אותי עברית, כי אני לא תיקנתי אותך כשרשמת "שניי תוכנות" כש"תוגנה" מין נקבה, או "אני יתן" במקום "אני אתן", כאילו עולה חדש מרוסיה. לכן עזוב את תיקוני השפה. זה לא עובד עלי. 3. התחלת לצטט לי משפטים שלמים, כאילו הם לא רשומים כאן בפורום. 4. סריקות On-Line אשר אתה מציע הן לא של מיקרוסופט, לכן לא ניתן לסמוך עליהן. על מיקרוספט אפשר לסמוך, הרי מערכת ההפעלה שאתה משתמש בה שלהם. 5. אין כל מניעה להתקין 2 אנטי-וירוסים במקביל, ואם חס וחלילה בכל זאת יהיו בעיות תמיד ניתן להסיר אחד מהם. 6. כתבתי כבר - אצלך תעשה מה שאתה רוצה, רק אל תמליץ ועל תכתוב לנו "לא מצומלץ" כשבסך הכל מדובר בדעה פרטית שלך, אף אחד אחר מוסמך לא המליץ לעולם דבר כזה. 7. זהו - מספיק, בוא נעשה סוף לשירשור, מתחיל להיות לא מעניין. 8. יפה שבאת לעזור בפורום, אך המלצות כנ"ל להבא תשאיר לעצמך. 3.

1. מנסיוני כשבאתי להתקין ( מזמן ) אנטי וירוס על אנטי וירוס היה רשום שזה לא מומלץ

ועלולים להיות בעיות חומרה. שטות ? ממש לא ! 2.לא ידעתי שבתנך יש את המילה "מומחא" ולא נראה שהכוונה היא למומחה. 3.נו אז 4.אחת מהסריקות אונליין שנתתי לו היא כן של מייקרוסופט,תבדוק לפניי שאתה סתם רושם. 5.אם חס וחלילה יהיוי בעיות חומרה אז זה שתסיר את אחד מהאנטי וירוס ממש לא יפתור את בעיות החומרה שעלולות להגרם. 6.אם כתבתי לא מומלץ אז זה מניסיוני. 7.לא לא זהו, מעכשיו זה כבר לא מעניין. 8.אל תמליץ לי מה להגיד ומה לא אם דעותיך שונות זה עיניין שלך.

לעדי אילת זכותך להתווכח על מה שאתה רוצה אבל במיקרה הזה נראה כאילו משהו אחר מניע

אותך להתווכח איתי על כל דבר ואם זה נכון אז תרד מהר מאוד מהעץ שאתה מטפס עליו
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר