האם יש בעיה להתקין שני אנטיוירוס במקביל?

רצויי שלא הם יכולים להתנגש וחוץ מזה מספיק אנטי וירוס אחד לא צריך להיות פראנואידים.

ירון החביב, לא להיות פראנואידים זו לא ממש

תשובה עניינית. עובדה שאתה מתקין גם את הad-aware וגם את ה spybot ועוד ועוד, כי מה שהאחת מגלה השניה לא מגלה ולהיפך וכל אחת משלימה את השניה. והוא הדין גם כאן, השאלה אם יש בעיה למערכת לעבוד עם שני הגנות במקביל.

qabybb אל תשווה בין תוכנות אנטי ספייוור לבין תוכנות אנטי וירוס

בעוד תוכנות נגד רוגלות רצויי להתקין שניי תוכנות כי באמת אחת משלימה את השנייה לגביי שניי אנטי וירוס שאם אני לא טועה זה דבר שיכול לגרום לך לבעיות חומרה! מה שאני מציע לך זה להשאר עם אנטי וירוס אחד ומדיי פעם להכנס לקישורים שאני יתן לך תכף ולהריץ סריקות אונליין אבל שים לב בקישורים שאני יתן לך אתה מריץ סריקות וגם מסיר את הוירוסים וכו, שלא כמו סריקות אנוליין אחרות שרק סורקות את המחשב מבלי להסיר כלום. הקישור הראשון הוא של חברת מייקרוסופט : http://safety.live.com הקישור השני הוא של חברת פנדה : http://www.pandasoftware.com/activescan

מנסיון רב-שנתי אין בעיה מיוחדת בהתקנת 2 אנטי-וירוסים במקביל

בכל אופן - לא במחשב מהיר ובעל זכרון גדול. כמובן בתנאי שלא סורקים עם שניהם בו-זמנית. אצלי מותקנים NAV וגם AVG ( בגלל סיבות השמורות איתי ) ושניהם מסתדרים מצויין בכפיפה אחת. הנה צילום קצה סרגל המערכת מלפני כמה דקות

לעדי אילת לא מומלץ להשתמש בשניי אנטי וירוס במקביל כי עם זכרוני אני מטעה ני זה עלול

לגרום לבעיות חומרה ולפי דעתי זה מיותר יש פתרונות אחרים את יכולה או אתה יכול לבדוק הודעות הקודמות שלי

qabybb אל תשווה בין תוכנות אנטי ספייוור לבין תוכנות אנטי וירוס

בעוד תוכנות נגד רוגלות רצויי להתקין שניי תוכנות כי באמת אחת משלימה את השנייה לגביי שניי אנטי וירוס שאם אני לא טועה זה דבר שיכול לגרום לך לבעיות חומרה! מה שאני מציע לך זה להשאר עם אנטי וירוס אחד ומדיי פעם להכנס לקישורים שאני יתן לך תכף ולהריץ סריקות אונליין אבל שים לב בקישורים שאני יתן לך אתה מריץ סריקות וגם מסיר את הוירוסים וכו, שלא כמו סריקות אנוליין אחרות שרק סורקות את המחשב מבלי להסיר כלום. הקישור הראשון הוא של חברת מייקרוסופט : http://safety.live.com הקישור השני הוא של חברת פנדה : http://www.pandasoftware.com/activescan

ירון הבאת קישורים יפים - למה לא תכניס אותם אל המקום המיועד

לקישורים מתחת לטופס כתיבת התגובה ? אז הם יהיו גם "קישורים חיים", כלומר קליק עלים יוביל מיד אל האתר, ולא סתם משפטים אותן יש צורך להעתיק ולהדביק אל שורת ה-Address, טירחה מיותרת ? סליחה על ההערה, אך אותה טעות עושים כאן רבים, המביאים קישורים שיש לעבוד עליהם אחר כך כדי שבאמת ישמשו כקישורים.

לעדי אילת לא מומלץ להשתמש בשניי אנטי וירוס במקביל כי עם זכרוני אני מטעה ני זה עלול

לגרום לבעיות חומרה ולפי דעתי זה מיותר יש פתרונות אחרים את יכולה או אתה יכול לבדוק הודעות הקודמות שלי

מי זה שלא ממליץ ? אני כך כבר מעל 5 שנים ואין שום בעיות

בטח לא בעיות חומרה. שני האנטי-וירוסים מעדכנים את עצמם אוטומטית, רק לפני שבוע שידרגתי את AVG לגירסה חדשה יותר, ואף אחד מהם לא מראה סימנים, כאילו השני מפריע משהו. כמובן במחשב חלש עלולה להיות האטה, אך לא במחשב נורמלי וחדש.

אגב - הפתרונות שהבאת ( סריקות On-Line דווקא לא רצויות

בגלל כמה סיבות = העיקריות הן: 1. פתיחת גישה ב-"חומת האש" לגישה זרה אל תוך המחשב כולל בודאיח גם Cookies 2. רוב סריקות ה-On-Line עושות חצי עבודה - מזהות אך לא מסוגלות להסיר מה שגילו. 3. ספק סביר, כי חברה הסורקת אצלך תמצא וירוס כלשהו הקיים רק בדמיון רק כדי לשכנע אותך לרכוש את המוצר שלה בכסף מלה. ועוד ועוד.

בכל זאת זה לא מומלץ אולי לך היה מזל אבל זה לא אומר שלכולם יהיה את אותו המזל

אגב - הפתרונות שהבאת ( סריקות On-Line דווקא לא רצויות

בגלל כמה סיבות = העיקריות הן: 1. פתיחת גישה ב-"חומת האש" לגישה זרה אל תוך המחשב כולל בודאיח גם Cookies 2. רוב סריקות ה-On-Line עושות חצי עבודה - מזהות אך לא מסוגלות להסיר מה שגילו. 3. ספק סביר, כי חברה הסורקת אצלך תמצא וירוס כלשהו הקיים רק בדמיון רק כדי לשכנע אותך לרכוש את המוצר שלה בכסף מלה. ועוד ועוד.

"פתיחת גישה בחומת האש לגישה זרה" למה את חושבת שקשה לאנטי וירוסים שמותקנים

לך במחשב לשלוח את תוצאות הסריקה וכו אם הם היו רוצים לעשות זאת , זאת שאלה של אמינות ( ואפשר לקרא את ההסכם לפניי הסריקה )לגביי 2 אני לא בטוח ולגביי 3 שוב פעם זה עניין של אמינות והקישורים שנתתי לו מנסיון הם של חברות אמינות.

מנסיון רב-שנתי אין בעיה מיוחדת בהתקנת 2 אנטי-וירוסים במקביל

בכל אופן - לא במחשב מהיר ובעל זכרון גדול. כמובן בתנאי שלא סורקים עם שניהם בו-זמנית. אצלי מותקנים NAV וגם AVG ( בגלל סיבות השמורות איתי ) ושניהם מסתדרים מצויין בכפיפה אחת. הנה צילום קצה סרגל המערכת מלפני כמה דקות

תודה רבה לשניכם, עדי אפשר לדעת מהן הסיבות? (לתועלת הכלל)

"פתיחת גישה בחומת האש לגישה זרה" למה את חושבת שקשה לאנטי וירוסים שמותקנים

לך במחשב לשלוח את תוצאות הסריקה וכו אם הם היו רוצים לעשות זאת , זאת שאלה של אמינות ( ואפשר לקרא את ההסכם לפניי הסריקה )לגביי 2 אני לא בטוח ולגביי 3 שוב פעם זה עניין של אמינות והקישורים שנתתי לו מנסיון הם של חברות אמינות.

עזוב את ההסכמים, הם לא שווים פרוטה. וגם ה"אמינות"

בתקופה כל כך לא אמינה כמו היום מוטלת בספק. כולם פועלים רק מתוך רצון להרויח, אף חברה לא עושה טובות. ודי לפנות אלי במין נקבה, חשבתי כבר תפסת מזמן כי מדובר בבחור. אגב - אין צורך לאשר לתוכנות האנטי-וירוס המותקנות במחשב גישה החוצה דרך "חומת האש" ושם הם חסומות. העידכונים שהן עושות לעצמן מדי פעם נעשים דרך יישום פנימי מיוחד המיועד רק לעידכונים העובד מבחוץ פנימה, לא למשלוח מידע החוצה אל בעל העניין. אתה תנהג איך שבא לך, רק אל תוסיף "מומלץ" כאשר כלום לא מומלץ.

"עזוב את ההסכמים, הם לא שווים פרוטה. וגם ה"אמינות" בתקופה כל כך לא אמינה

כמו היום מוטלת בספק" מישהו פה פראנואיד ? "אגב - אין צורך לאשר לתוכנות האנטי-וירוס המותקנות במחשב גישה החוצה דרך "חומת האש" ושם הם חסומות" ומה לגביי חבילות אבטחת האינטרנט שם אתה צריך לאשר לכל מיניי דברים גישה לאינטרנט. "אתה תנהג איך שבא לך, רק אל תוסיף "מומלץ" כאשר כלום לא מומלץ" כשאני כותב מומלץ יש סיבה לכך.

אם אתה מדגיש "מומלץ" תראה מי Vממליץ

Uאז אפשר לשקול אם הממליץ זה מישהו אמין או מומחא חובבן. מניעת פתיחת "שער" המחשב לרווחה לא אומר "פראנויה", אלא שיטה הנהוגה ומומלצת על ידי כל אנשי "אבטחת מחשב". לכן מתקינים "חומת אש" ולא כדי להתקין אותה, אך לפתוח אותה מיד לכל דורש. ואם מדובר ב"חבילות אבטחה של מיקרוסופט", לדעתי הם מספיק אמינות כדי לתת להם גישה, אך לא לתוכנות חיצוניות נוספות שאין להן שום קשר למערכת ההפעלה ולתוכנות הרצות בה. וזה שתוכנות האנטי-וירוס אצלי לא מתנגשות אחד בשניה זה עניין של תחזוקת מחשב נכונה ונסיון רב-שנתי ( מספיק 19 שנים ? מה אתה אומר ? ) ולא עניין של מזל.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר