שאלה לגבי בבילון

הורדתי בבילון מהאינטרנט ונגמר לו התוקף,מישהו יודע איך ואיפה אפשר להשיג את קוד ההפעלה???

להכין כמה מרשרשים בכיס ולקנות אותו (את הרישיון).

די להיות צדקנים,זה ברור שכולם עושים את זה,התוכנות יקרות מידי זו הסיבה!!!

מי צדקן ? כשאתה עובד אתה לא רוצה לקבל תמורה ?

כל מה שעולה כסף יש לקנות ולא להעתיק או לגנוב או לוותר עליו.

אוי...נו באמת,פתאום כולם נהיו טלית שכולה תכלת....

עוד מעט תגידו לי שלאף אחד מכם אין אימיול או קאזה בבית,ואף אחד מכם לא מוריד סרטים או שירים או תוכנות שגם בשבילם מישהו עבד. אז תעשו לי טובה ותפסיקו להטיף ותפסיקו להיות צבועים,לפחות אני כנה ואני אומר את האמת!!!

אז מה אם אחרים גונבים ולא משלמים ? גם אתה חייב ?

יש ויש. תתרגל גם אתה להיות בין הטובים ולא ב\ן הרעים.

אודליה - סליחה אם רשמתי כל הזמן זכר במקום נקבה !

גר לידי שכן בשם אור.

אני לא מאמין שלך אין בבית שום תוכנה לשיתוף קבצים,או איזשהו דיסק צרוב....

ואני לא חושב שאני בין הרעים,אין פה רעים וטובים,יש מי שצורב ומוריד מהאינטרנט וקשה לי מאוד להאמין שיש כאלה שלא עושים את זה או שאין להם בבית איזה דיסק צרוב או איזה סרט שירד מהאינטרנט.

אודליה - סליחה אם רשמתי כל הזמן זכר במקום נקבה !

גר לידי שכן בשם אור.

ואני לא בת אני בן....מישהי אחרת השתמשה בשם משתמש שלי כמה פעמים

אני לא מאמין שלך אין בבית שום תוכנה לשיתוף קבצים,או איזשהו דיסק צרוב....

ואני לא חושב שאני בין הרעים,אין פה רעים וטובים,יש מי שצורב ומוריד מהאינטרנט וקשה לי מאוד להאמין שיש כאלה שלא עושים את זה או שאין להם בבית איזה דיסק צרוב או איזה סרט שירד מהאינטרנט.

אישית לגבי הורדות של מוזיקה וסרטים: האיכות שלהם באינטרנת כל כך

מחרידה שלא שווה לי לבזבז את הזמן בהורדה שלהם! לגבי תוכניות לא חוקיות: אני אחד שנגד המונופוליזם שקיים בארץ ונגד כמה כאלה בעולם והמחירים בארץ על תוכניות שונות כולל המערכת הפעלה וינדוס, הם פשוט גנבה לאור יום. מה לעשות אנחנו במדינה שהמיסים שלה גבוהים לכן עברתי לחלופיות חינמיות ולהפתעתי גם יותר איכותיות. לכל תוכנה בתשלום יש לה תחליף חינמי. גם למערכת ההפעלה וינדוס וגם למתרגמים שונים ולתוכניות עריכה שונות ולכל מה שאתה רוצה. במקום וינדוס שמתי מערכת הפעלה מבוססת לינוקס. במקום אופיס של מיקרוסופט יש לי אופן אופיס שיש אותו גם בעברית.רק על 2 התוכניות האלה יש לי כבר חיסכון של 2000שח ובלי לעבור על החוק! אזי לפני שאתה "צועק" "שכולם מורידים וכולם משתמשים בתוכניות פירטיות" כדי לך לבדוק גם את האפשרויות השונות שקיימות בשוק. מצידי תוריד ותשתמש במה שאתה רוצה אבל אל תבוא אח"כ ותתלונן שחדרו וירוסים ופרצו למחשב ובאיזה שהו יום יפה קיבלתה אתה או בעל החשבון של האינטרנת זימון לבית משפט על עברות כל שהן ברשת. ולא להגיד שזה לא קיים כי זה כבר התחיל גם בארץ. אזי כדי מאוד שתבדוק את מה שאתה מוריד ומה אתה עושה עם זה!

שאלה לגבי בבילון

הורדתי בבילון מהאינטרנט ונגמר לו התוקף,מישהו יודע איך ואיפה אפשר להשיג את קוד ההפעלה???

מילון בבילון

שוקלים רכישת מילון בבילון אך מתלבטים ורוצים לקרוא קצת יותר על תכונותיו ואפשרויותיו? אתם מוזמנים לבקר באתר חדש המספק מידע עדכני על מילון בבילון.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר