מחשב חדש עם בעיה מוזרה...

ביום שישי קניתי מחשב והרכבתי אותו לבד... לאחר ההתקנה שמתי לב לדבר מוזר, כשאני מזיז את העכבר הוא מדי פעם נתקע במקום תוך כדי תנועה או שהמחשב קופא לשניה, אלא דברים שלא אמורים לקרות במחשב חדש ויש לי ידע בתחום בשל היותי טכנאי, אני חושד בלוח האם אך רציתי לקבל כמה חוות דעת לפני שאני מחליט איזה חלק להחליף...אשמח לקבל את דעתכם בנושא בתודה מראש ברק זד אגוז

למה שלא תפנה לספק.

הרי יש תמיכה לדברים כאלה. למה לשבור את הראש.

עזרה? מישהו?

למה שלא תפנה לספק.

הרי יש תמיכה לדברים כאלה. למה לשבור את הראש.

העסקה עובדת ככה...

אני מרכיב את המחשב לבד ומאתר תקלה לבד ואני צריך להביא את החלק הפגום ולהחליף אותו...אם אני טעיתי אני משלם 50 ש"ח על כל חלק נוסף...

עיסקה מוזרה

מדובר במחשב חדש לא?מה זאת אומרת תביא את החלק?? מדוע אנשים מחפשים להסתבך וגם מוצאים?

שמע...

אני ביקשתי את ההרכבה לבד, אני טכנאי זה כל הסיפוק שבעניין, להשתמש במשהו שאתה עשית...בערך אבל זאת בעיה קצת מוזרה ולפי דעתי אין הסבר חוץ מלוח האם אבל אני בכל זאת רוצה להיות בטוח בעצמי

אני לא פוסל אפשרויות נוספות

זה יכול להיות גם זכרון שלא יושב טוב וגם מעבד שלא יושב טוב אולי עכבר,ואולי כרטיס המסך. האם כל הרכיבים חדשים?? האם במצב בטוח הבעייה עדיין קיימת???מה רשום לך בקובץ הלוג ? יכול להיות ששם תקבל רמז לבעייה.

...

מחשב חדש לגמרי!!! המעבד יושב מצוין גם הראמים ואיזה לוג לבדוק?

ביום שישי קניתי מחשב והרכבתי אותו לבד... לאחר ההתקנה שמתי לב לדבר מוזר, כשאני מזיז את העכבר הוא מדי פעם נתקע במקום תוך כדי תנועה או שהמחשב קופא לשניה, אלא דברים שלא אמורים לקרות במחשב חדש ויש לי ידע בתחום בשל היותי טכנאי, אני חושד בלוח האם אך רציתי לקבל כמה חוות דעת לפני שאני מחליט איזה חלק להחליף...אשמח לקבל את דעתכם בנושא בתודה מראש ברק זד אגוז

ניסית קודם כול לבדוק את הענין עם עכבר אחר? במקום ישר לשבור את הראש

כן...אבל עדין...לא משתנה, זה לא רק קפיצות עכבר לפעמים זה גם בקול ובמחשב בכלל

העסקה עובדת ככה...

אני מרכיב את המחשב לבד ומאתר תקלה לבד ואני צריך להביא את החלק הפגום ולהחליף אותו...אם אני טעיתי אני משלם 50 ש"ח על כל חלק נוסף...

עסק טוב מצד המעבדה!

יכול להיות שבאמת כמו שאמרתה: אולי איזה חלק לא הורכב נכון. פתח ותבדוק אותם! בדוק גם שיש תאימות בין החלקים השונים ולא סתם לקחתה חלקים ודחפתה אותם לקופסה. כנס לאתרי היצרן של כל הרכיבים שלך ותעשה עדקונים לדריברים שלהם, גם תעדקן את ה-DIRECTX לגירסה האחרונה שלו! בדוק שאין התנגשויות מבחינת ההתקנים! יש מספיק זכרון? תריץ תוכנת דיאגנוזה שיבדוק את הזיכרון. בדר"כ 5 שעות זה מספיק. במקומך אני נותן לתכנאי להרכיב לוח, חשמל, מעבד+צלע קירור, זכרון. אלו הם החלקים האכי עדינים ופגיעים. מספיק סריטה מיקרוסקופית על אחד החלקים והמחשב נידפק כולו. חוץ מיזה אם יש בעיה מאחד החלקים האלו הוא צריך לשבור את הראש לפתור את הבעיה או להחליף חלקים עד שהמחשב יעבוד טוב. אישית אני גם הרכבתי מחשב עכשיו והיתה לי בעיה שלא היה ניתן ליראות כלום על גבי המסך, ואיתה תצוגה רק על המסך הפנימי שעל המארז. אם היתי מרכיב את זה לבד היתי צריך להחליף לבד מארז חדש (3500שח) כי זה לא הורכב ע"י מעבדה מוסמכת. אבל בגלל שהוא לא הרכיב את זה כמו שצריך קיבלתי מארז חדש "במתנה". מסקנה: גם אם אתה יודע לעשות את העבודה לפעמים עדיף לתת אותה לאיש מקצוע.

גם לי זה היה פעם

אחת הבעיות אני חושב או בכרטיס מסך או בזיכרון בשל היותך טכנאי אני מאמין שלא תיהיה ל בעייה להשיג את שני החלקים האלה ובמקומך הייתי חוזר למקום ממנו קניתי ומלונן על הבעייה

כדאי לנסות להפעיל עם..

דיסק live cd של לינוקס וכך לבדוק שהבעיה היא לא במערכת הפעלה עצמה. ד"T על כמה האחוזים של השימוש ב CPU והזיכרון?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר