שאלה חשובה !!

אני צריך עזרה , אמא שלי כתבה ספרון כלשהוא דרך תוכנת ה - WORD היא הלכה עם זה היום לחנות צילום כדי לערוך את זה . המוכר בחנות אמר לה שזה לא עולה אצלו ב WORD וצריך לשנות את זה ל- DOS אחר... ??? הוא אמר שהוא לא יכול לעשות עם זה כלום והיא צריכה לשנות את הקובץ ל - GPG או GPJ , יכול להיות משהו אחר דומה היא לא זוכרת בדיוק.... יש למישהו רעיון מה זה יכול להיות ואיך משנים את הקובץ ? מה הכוונה לשנות ל DOS אחר ?? תודה.....

תשמע...

לא ברור לי בדיוק למה הוא התכוון ב DOS אבל מישהו ששומר קובץ דוגמא בוורד 2003 לא יכול לפתוח אותו ב וורד 97 לכן יכול להיות שהוא התכוון שהיא צריכה לשמור אותו כגירסה ישנה יותר ואתה יכול לעשות את זה על ידי שמירה בשם ושם בשורה למטה לדפדף ולבחור WORD 97 WORD 2000 וכ"ו.... מקווה שעזרתי

קובץ Word זה קובץ טקטס, אמא הלכה לחנות צילומים

שם עוסקים רק בתמונות, לא בטקסט. אז המוכר ביקש ממנה "לצם" את הטקסט ולהביא לו קובץ "תמונה", שזה יכול להיות בין היתר גם קובץ JPG אך בטח לא קובץ Word איך אמא תעשה מסיפרון שלם תמונה אחת, זו כבר בעיה אחרת, כנראה היא תהיה חייבת "לצלם" כל עמוד בנפרד ( "צילומי מסך" במחשב ולא צילום במצלמה !! ) ולהביא להם את כל התצלומים כחבילה.

לפי הפרטים שאתה מוסר

ניראה שיש אי הבנה מסוימת. לא הגיוני שיבקשו מכם להמיר מסמך WORD ל-DOS את הדבר הזה כדאי לפתור אצל בעל המקצוע שאליו פניתם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר