משתמשים במחשב

שלום וברכה! ברצוני להגדיר משתמש חדש למחשב שלי. כשאדליק את המחשב, הוא יתן לי 2 אפשרויות כניסה- כמנהל או כבעל החשבון השני. האם יש באפשרותי להגדיר אלו יישומים יותרו לכניסה ע"י המשתמש השני? כלומר- האם ניתן ליצור חשבון שלא תיהיה לו גישה לאינטרנט, ולתיקיות מסויימות? במחשב שלי מותקן ווינדוז xp פרופשיונל. תודה רבה

בלוח בקרה תחפש את חשבונות משתמשים

כבר חיפשתי...

פתחתי חשבון חדש אבל לא מצאתי אפשרות לקבוע אילו יישומים החשבון יוכל להשתמש ואילו לא. לדוגמא- אני רוצה להגביל אותו שלא תיהיה לו גישה לספרייה מסויימת, ולאינטרנט בכלל (שלא יוכל להתחבר לאינטרנט). כיצד עושים זאת? תודה

לספריה של הקבצים האישיים שלך הוא לא יוכל להכנס

את יכולה לא להתקין תוכנות מסוימות בחשבון שלו ואז הוא לא יוכל להשתמש בהן אם הן כבר מותכנות תסירי אותן ותתקיני מחדש רק בחשבון שלך. אם יש לך חייגן לאינטרנט אל תתקיני אותו בחשבון השני. יש אפשרות לשים את האבטחה של האינטרנט על גבוהה דבר שיחסום את כל האתרים הבעייתים.

תודה. עוד כמה שאלות...

לגבי חייגן האינטרנט- הוא כבר מותקן אוטומטית בחשבון החדש. פשוט להסיר אותו? והמשתמש באותו חשבון לא יוכל להתקין אותו מחדש ללא אישורי? לגבי הספריות- יש כמה קבצים שאני כן רוצה שיהיו בו, אך המחשב אוטומטית הסיר אותם. האם אני יכולה מלכתחילה להחליט אילו קבצים יהיו בו, ואילו לא? אני פשוט לא מוצאת אפשרות כזו. תודה רבה!

עוד בעיה...

ניסיתי, בחשבון החדש, להסיר את חייגן האינטרנט, אבל אין כל אפשרות כזו, מאחר והחשבון מוגבל. אין אפשרות מראש להחליט אילו תוכניות יותקנו בו ואילו לא?

הייתי מציע לך לקרוא את ה-"למד אודות"

ואם עדין יש לך שאלות לחזור לפורום, מכיוון וכאן אפשרויות ההסבר מוגבלות. בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר