התקנת WINDOWS מחדש ?!

שלום! יש לי בעיה,הוינדווס שלי איטי מאוד ואני רוצה למחוק אותו מהכונן ולפרמט את כונן C: ואחרי זה להתקין את WIN 2000 אבל אני לא יודע איך לעשות את זה מהדוס,כשאני מפעיל את המחשב, כי ישן אי אפשר להתקין על חדש!(XP) ואיך מפרמטים את הכונן דרך התקנה או דרך הDOS בבקשה זה דחוף.

זה דחוף לי לעכשיו!

זה דחוף לי לעכשיו!

תקרא את זה ותבין

תקרא את זה ותבין

זה לא הביא לי כלום -קישורך מת!!!!

אני מבקש את רשימת הפקודות כדי למחוק/לפרמט ולהתקין מחדש,

התקנת WINDOWS מחדש ?!

שלום! יש לי בעיה,הוינדווס שלי איטי מאוד ואני רוצה למחוק אותו מהכונן ולפרמט את כונן C: ואחרי זה להתקין את WIN 2000 אבל אני לא יודע איך לעשות את זה מהדוס,כשאני מפעיל את המחשב, כי ישן אי אפשר להתקין על חדש!(XP) ואיך מפרמטים את הכונן דרך התקנה או דרך הDOS בבקשה זה דחוף.

אל תחליף מערכות הפעלה ואל תפרמט

תעשה סריקה עם אנטיספיוור תעשה עדכון למערכת ההפעלה תעשה סריקה עם רגיסטרי מכניק ואם זה לא עוזר תקרא למישהו שמבין שיסדר לך את המחשב.

אני עשיתי אתהכל ואמרו לי רק לפרמט,אני מבין במחשבים

למה אתה צריך לפרמט?

ולמה אתה רוצה ווינדואז 2000? אם אתה מתעקש אז זה לא משנה בכלל מה יש לך על המחשב: אתה שם את הדיסק של 2000 בCD ומפעיל את המחשב וממשיך הלאה שים לב שזה ימחוק לך את כל הנתונים. אה וכמובן אתה צריך לדאוג שה CD יעלה ראשון בביוס.

כי המחשב שלי ישן ואני רוצה לבחור בהפעלה בין לבין

חוץ מיזה לא פירמטתי בחיים והרבה זבל נערם למרות כל הסריקות כל מה שלא תרצה אני מוכן לפרט...................................

איך עושים שהCD יעלה ראשון בביוס?????????

כי המחשב שלי ישן ואני רוצה לבחור בהפעלה בין לבין

חוץ מיזה לא פירמטתי בחיים והרבה זבל נערם למרות כל הסריקות כל מה שלא תרצה אני מוכן לפרט...................................

פירמוט עושים רק כשממש אין ברירה

ולא כטיפול תקופתי. קודם יש תוכנות תיקון אחר כך שחזור מערכת אחר כך תיקון ורק בסוף פירמוט. קח מישהו שמבין יותר ממך שיעשה את זה. קודם תשמור את הנתונים שאתה צריך.

נו איך עושים פירמוט,אל תענה שאתה לא יודע איך,,,

השאלה היא למה אתה רוצה להתקין 2000

אתה יכול לפרמט ולהתקין חזרה XP עם דיסק ההתקנה של XP. פשוט תעלה את המחשב עם דיסק ההתקנה של XP [וודא דבר ראשון שמוגדר ב BIOS שה CDROM יהיה ראשון] לאחר מכן תעבוד עם התפריט שיעלה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר