צורב מאתחל

הצורב שלי,ללא הודעה מוקדמת החליט לעשות צרות, אני מכניס דיסק[מכל סוג שהוא] והצורב מתחיל לקרוא אותו ולאחר שתיים שלוש שניות המחשב נכנס לתהליך ריסטרט ללא הודעה מוקדמת,כל עוד הדיסק בפנים המחשב נמצא בלופ של ריסטרט וברגע שאני מוציא אותו כאילו כלום המחשב עולה ועובד כרגיל, למישהו יש מושג מה הגורם לכך? תודה.

הבהרה

אתה מוציא את הדיסק או מנתק את הצורב עצמו מהמחשב? אם אתה מוציא את הדיסק וזה מסתדר אז עד כמה שאני יודע (אשמח אם משהוא שיודע אחרת יתקן אותי) מה שצריך לעשות זה : א) ללכת לחנות ולקנות צבע כחול ב) לנתק את הצורב מהמחשב ג) לצבוע את הצורב בכחול ד) ללכת לים עם הצורב ה) לעמוד ליד קו המים ולזרוק את הצורב הכי רחוק שאתה יכול ו) לקנות צורב חדש או בקיצור הצורב נדפק רונן

ב' וו' נכון רק במידה והבעיה בצורב

יש עוד המון מזיקים המבצעים בעיות כאלו

גבריאל מרקוביץ , טלפון 0503322843 , ראשון לציון

צורב מאתחל

הצורב שלי,ללא הודעה מוקדמת החליט לעשות צרות, אני מכניס דיסק[מכל סוג שהוא] והצורב מתחיל לקרוא אותו ולאחר שתיים שלוש שניות המחשב נכנס לתהליך ריסטרט ללא הודעה מוקדמת,כל עוד הדיסק בפנים המחשב נמצא בלופ של ריסטרט וברגע שאני מוציא אותו כאילו כלום המחשב עולה ועובד כרגיל, למישהו יש מושג מה הגורם לכך? תודה.

תשובה

במקרה וזה לא הבעיה בצורב עצמו ( אם הבעיה בצורב צריך להסיר אותו מהמחשב ) אז יש אפשרות שיש תקלה בREGISTRY או שיש במחשב מזיק כלשהו ( וירוס , ADAWARE MALAWARE ועוד ), ולכן צריל תוכנה מיוחדת ( אנטיוירוס ו ANTISPYWARE ) כדי להסיר את המזיקים .

גבריאל מרקוביץ , טלפון 0503322843 , ראשון לציון

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר