עזרה מישהו?

וואלה אנשים אני התיאשתי אני חושב שאני צריך קבוצת תמיכה יותר בפורום אני כותב לכם עכשיו ביום ראשון בלילה אני יושב מיום ראשון על המחשב ועד עכשיו לא הצלחתי להתקין הארד דיסק... אז ככה חשבתי לחסוך מאה שקל ולקנות הארד דיסק בנפרד והתקן חיצוני בנפרד מאשר לקנות הארד דיסק חיצוני חיברתי הכל הדלקתי את החרא הזה והוא לא עובד האורות דולקים המחשב התקין משהו שנראה לי כמו דרייבר אבל המחשב לא מראה לי עוד כונן מה עושים ניסיתי לעדכן את הביוס ניסיתי 1001 דברים בעיקר להתקין כל דבר מהדיסק התקנה שבכלל אמור להיות רק לווינדוס 98 המחשב שלי חדש פנטיום 4 לוח אם asus p5p800s הארד דיסק 160 ג'יגה wd 7200 עוד פרטים אני ישמח לתת רק תשאלו ההתקן אמור להתאים ועושה רושם שהוא עובד כי מנהל ההתקנים זיהה אותו וכעיקרון המחשב זיהה את כל החומרה והכל טוב חוץ מבעייה קטנה שהארד דיסק לא קיים!!

אוקיי תיקון קטן

לא שזה רלוונטי אני יושב מיום חמישי בערב

אתה לא רואה את הדיסק במחשב שלי??

אם זאת הבעיה , האם פירמטת אותו?? אם לא אז אין לו מערכת קבצים ולכן הוא לא מזוהה ע"י המערכת. תבצע קליק ימני על המחשב שלי>ניהול>בחלון שיפתח לחץ על "ניהול דיסקים"> ואז תראה את הדיסקים בחלון ליד...בוודאי תראה שם דיסקים עפ פס כחול ואחד עם פס שחור.....זה עם הפס השחור הוא הדיסק החדש שלך ומאחר והוא לא פורמט אין לו מערכת קבצים שמערכת ההפעלה תוכל לזהות אותו. תבצע על הדיסק קליק ימני>פירמוט/איתחול....בחר עם האשף מערכת קבצים וגם זאת ההזדמנות לחלק אותו למחיצות. בהצלחה

אני אוהב אותךךךךךךךךךךךךךךךך

חחח חבל שלא היה לי ת'סכל לשאול בחנות או ישר לבוא לפורום הזה חח לא ידעתי שזה כל כך פשוט תודה רבה לך ובעצם לכל מי שתרח לקרוא את החפירה שלי למעלה חח טוב אני עפתי להתקלח לא הספקתי עד עכשיו מאז שקיבלתי את ההארד דיסק בעצם דמיינו בעצמכם את המצב :) שוב תודה וחג שמח!!!

שלום דוד... אפרופו הרד דיסק...

ברשותי דיסק קשיח 120G SATA הוא כבר התמלא ובעל 3 מחיצות ברצוני לרכוש דיסק קשיח נוסף 160G מה הפרוצדורה של ההתקנה? פשוט לחבר אותו והמערכת ההפעלה XP תזהה אותו אוטומטית? האם צריך להגדירו ב- BIOS? האם כ- SLAVE ? אם כן אשמח לקבל הסבר נא תשובתך המקצועית תודה, אודי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר