קובץ של שיר בדיסק תופס רק 44 ‏‏בתים זה הגיוני ?

מצאתי ברכב שקניתי דיסק של מוזיקה, וכאשר הכנסתי אותו למחשב בבית עברתי עליו ואני רואה שכל קובץ הוא רק בגודל של 44 ‏‏בתים. זה לא יכול להיות !!! איפה כל הקובץ כולו ? אני רגיל לכך שקבצים הם בגודל של 4 א 3 מגה ולא 44 ‏‏בתים ‏אז בבקשה הסבר . סוג הקובץ :CD Audio Track 44 ‏‏בתים ‏(44 בתים) גודל בדיסק ‎2.00 KB ‏(2,048 בתים)

במבנה של "טראקים" החומר עצמו מוסתר

וניתן לראות רק את הרישום שהוא קיים ( כל Track תמיד יוצג כאילו הוא רק 44 בתים ).

אז איך אני מעתיק את הדיסק למחשב במאפיינים הדיסק ריק

ודבר נוסף איזה פורמט כדאי לצרוב לדיסק כדי שהמערכת ברכב תקרא אותו לא MP3 כי המערכת ברכב לא מכירה

דיסקים Audio כאלה לא ניתנים להעתקה

אל המחשב - רק להעתיק ( לצרוב ) אל דיסק זהה חדש כגיבוי.

לא נכון

ניתן להעתיקם למחשב בעזרת התוכנה הזו בחינם.

למה לא באת קודם ? הבחור ממתין כבר מאתמול !!!

גם אני הייתי זקוק לתוכנה כזו, אפילו לא ידעתי שזה קיים. טוב שהבאת לי - תודה רבה !!!

תהנה

גם דרך תוכנת NERO(בגרסה המלאה) ניתן להעביר שירים למחשב.

קובץ של שיר בדיסק תופס רק 44 ‏‏בתים זה הגיוני ?

מצאתי ברכב שקניתי דיסק של מוזיקה, וכאשר הכנסתי אותו למחשב בבית עברתי עליו ואני רואה שכל קובץ הוא רק בגודל של 44 ‏‏בתים. זה לא יכול להיות !!! איפה כל הקובץ כולו ? אני רגיל לכך שקבצים הם בגודל של 4 א 3 מגה ולא 44 ‏‏בתים ‏אז בבקשה הסבר . סוג הקובץ :CD Audio Track 44 ‏‏בתים ‏(44 בתים) גודל בדיסק ‎2.00 KB ‏(2,048 בתים)

השיר נמצא בתוך

המחשב שלי>כונן C>Documents and Settings>תבחר את שם המשתמש שלך{של הוינדוס}>תבחר My Documents ואז שם תכנס אל "המוזיקה שלי". שם תמצא את כל השירים שהעתקת למחשב דרך הוינדוס מדיה פליר.

תהנה

גם דרך תוכנת NERO(בגרסה המלאה) ניתן להעביר שירים למחשב.

מדיה פלייר

למה אתם מסתבכים יותר מדי והולכים רחוק? אני מצליח להעתיק שירים מהדיסקים המקוריים למחשב דרך המדיה פלייר ואני שומע אותם מצויין, אז למה לרעות בשדות זרים?

אילן - כל הכבוד !! לא ניסית ולא ידעתי !!!

מתוך ספורק אנסה בהזדמנות ראשונה, עקרונית אם יש לי השיר על הדיסק, למה לי להעתיק אותו גם אל המחשב, כשכל המטרה שלי להיפטר ממה שיש בכוננים ולאחסן ( לצרוב ? ) בחוץ. בכל אופן - טוב לנסות כדי לדעת

אתה לועג לי?

למה "לועג" ? בכל הרצינות לא ידעתי

כי ניתן לעשות זאת גם בעזרת WMP. אתה הבאת דרך באמת קלה, בשעה ש"ידידנו" htech הביא פתרון לא בכוונה לעזור, אלא כהזדמנות להדביק את ה"לא נכון !" (הסימן המסחרי שלו) להודעה שלי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר