נוסע להודו ורוצה לשמור מידע באינטרנט

אני נוסע להודו עם מצלמה דיגיטלית איפה אני אוכל לשמור באינטרנט את התמונות והודיאו?

קליק למעלה בכותרת עליונה על "ראשי"

שם על "אישי" "תמונות" ופתח לך אלבום תמונות שמור באתר של Walla. תוכל ( בעזרת הכינוי והסיסמא כמובן ) להוסיף אליו תמונות ישר מהודו.

יש אתרים שמאפשרים מייל חינמי בגודל גיגה

אני יודע ש-google נותנים גיגה ואולי אפילו walla.

שם על "אישי" "תמונות" ופתח לך אלבום תמונות שמור באתר של Walla. תוכל ( בעזרת הכינוי והסיסמא כמובן ) להוסיף אליו תמונות ישר מהודו.

רק ידיעה GMAIL נותן 2.5G וואלה נותן 3G ונענע נותן גם 3G

אתם יודעים כמה זמן לוקח לטעון לאיימיל 3 גיגה?

עד כמה שידוע לי כמה שעות טובות אם לא ימים{שאין שום תוכנת שיתוף ברקע}.

לא הרבה אם זה ל מהארץ!

אצלינו קצב העלאה על הפרצוף אבל זה לא אומר שבכל העולם זה ככה.

אז זהו....

כשאתה מתחבר לאתרים כדוגמה וואלה לוקח המון זמן להעלות את הקובץ לאיימיל- לשרת. להעלות 3 גיגה, מברור שעשיתי{עם מנהל פורום ברשת} לוקח כמעט 30 שעות {לוקח יותר לא רציתי להביא מס' יותר גדול}. וזה שרת שיושב בישראל תחשוב על שרת שיושב בחו"ל. זה לא יקח יותר?{אני שואל}. אני חושב שזה תלוי גם במהירות החיבור שלך לאינטרנט{750, מגה וחצי וכו'}.

מה רע לייצור אלבום תמונות ב-Walla ? לוקח 3 שניות

להיכנס אליו, ומי שממילא כותב כאן, כבר רשום ויש לו סיסמא. מה יש לחפש ב-GMail ומיצריך אתרים אחרים ?

אז זהו....

כשאתה מתחבר לאתרים כדוגמה וואלה לוקח המון זמן להעלות את הקובץ לאיימיל- לשרת. להעלות 3 גיגה, מברור שעשיתי{עם מנהל פורום ברשת} לוקח כמעט 30 שעות {לוקח יותר לא רציתי להביא מס' יותר גדול}. וזה שרת שיושב בישראל תחשוב על שרת שיושב בחו"ל. זה לא יקח יותר?{אני שואל}. אני חושב שזה תלוי גם במהירות החיבור שלך לאינטרנט{750, מגה וחצי וכו'}.

מ ה לוקח 30 שעות ? להכניס תונה בודדת לוקח בדיוק 2 שניות

כמובן מכניסים אותם אחת-אחת ולא את כולן ביחד. 3600 תמונות תעלה אל האלבון ב-Walla בקצת יותר משעתיים, אך מי בכלל הולך להכניס כל כך הרבה תמונות ?

אתה שוכח משהו

כמו התמונות מוגבלת ל 15 מגה שזה כלום!!! פשוט כלום!! תשמרו את התמונות שלכם ב webshots.com

יש לי 12 תמונות והם ביחד תופסות פחות מ-1 MB - צריך ללמוד

קודם איך לצמצם את נפח כל תמונה לפני שמתחילים להכניס לפה או לשם. 15 MB יאפשר לי להכניס במתכונת זו לפחות -160 -150 תמונות וזה די ומספיק עבור משתמש ממוצע.

מ ה לוקח 30 שעות ? להכניס תונה בודדת לוקח בדיוק 2 שניות

כמובן מכניסים אותם אחת-אחת ולא את כולן ביחד. 3600 תמונות תעלה אל האלבון ב-Walla בקצת יותר משעתיים, אך מי בכלל הולך להכניס כל כך הרבה תמונות ?

תמונות זה דבר אחר....

אני דיברתי על להעלות 3 גיגה לתיבת האיימיל ולא על לטעון תמונות.

יש לי 12 תמונות והם ביחד תופסות פחות מ-1 MB - צריך ללמוד

קודם איך לצמצם את נפח כל תמונה לפני שמתחילים להכניס לפה או לשם. 15 MB יאפשר לי להכניס במתכונת זו לפחות -160 -150 תמונות וזה די ומספיק עבור משתמש ממוצע.

כל תמונה ברמת צבע 24 bpp ( השווה ל-16 מיליון צבעים )

בגודל 640 על 480 פיקסלים צריך לדאוג להביא אותה לנפח בסביבות ה-70 K ולא יותר. כל מה שמעל זה - סתם ביזבוז של מקום.

תמונות זה דבר אחר....

אני דיברתי על להעלות 3 גיגה לתיבת האיימיל ולא על לטעון תמונות.

ראה את ההודעה הראשונה של השירשור

במחר נוסע לחהודו ושאל איפה יוכל לשמור/להעביר את התמונות שיצלם. הצעתילו לייצור אלבום ב-Walla. כל היתר לא רלבנטי. זה שכולכם התחלתם עם למה תיבה פה למה לא תיבה שם כלל לא שייך לנושא השאלה.

כל תמונה ברמת צבע 24 bpp ( השווה ל-16 מיליון צבעים )

בגודל 640 על 480 פיקסלים צריך לדאוג להביא אותה לנפח בסביבות ה-70 K ולא יותר. כל מה שמעל זה - סתם ביזבוז של מקום.

אתה טועה

אני רוצה לשמור את התמונה באיכות הכי טובה, ההגבלות האלו הן די מציקות ובהחלט לא מוצדקות. כל תמונה טובה תופסת בערך 800Kb וזה לא מספיק להרבה. כמובן שאתה יכול להגיד - תסתפק במועט כי זה מה שיש לנו תתחיל לצמצם את הנפח (ולהרע את האיכות), אבל למה אם יש אתר כמו webshots.com שמציע לי 250 תמונות באיכות מושלמת, כדי שאחר כך אם אני ארצה אני אפתח אותן או אצמצם את הנפח לפי בחירתי. גם הקטע הזה של ואללה לצמצם את המקום ל 15 מגה כשיש אימייל של 3 ג'גה לא מובן לי. הרי ממילא אנשים מפוצצים את האימיילים שלהם עם רשימות תפוצה של סרטונים ודברים מצחיקים אחרים אז בסוף תופסים הרבה יותר מ 15 מגה. מדוע להתקמצן אם כך? לפחות שיעשו 100 מגה וזה יהיה כבר מכובד.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר