תזהרו מהם אל תקנו אצלם!!!!!!!

לחברת זד מערכות מחשב בע"מ ביטול קנית מוצר : INTEL P4 800MHZ לאחר קבלת המוצר מחברת זד מערכות מחשב בע"מ הותקנה מערכת הפעלה ע"י טכנאי מחשבים ברשותי פועל מודם של חברת כבלים אשר אין באפשרותי לחבר את המחשב לחיבור רשת רק usb אני לא מבין מה הבעיה עם המחשב שהחזרתי כי הרבה מחשבים עם אותה תוכנת הפעלה עבדו אצלי בבית עם אותו חיבור usb בצורה תקינה ולא היו שום התנתקויות כמו במחשב שהוחזר כל הזמן היה עושה ריסטרט עכשיו אני עם המחשב הקודם ואין בעיה בכלל!!!! קראתי לטכנאי המחשבים הוא התקין שוב את התוכנות לא עזר בנוסף לזה מחשב של אחותי פנטיום 4 לא עשה בעיה וגם הוא מעבד Prescott עבד באותו חיבור בצורה תקינה ביותר. הגעתי עם המחשב לחברת זד מערכות השיחה היתה ממש מתחת לכל ביקורת צעקות הבן אדם ניסים שמו שמע רק את עצמו והיה בטוח שהבעיה אצלי ולא במחשב... הוא בכלל לא בדק את המחשב לא אמר תשאיר אותו לבדיקה וטען שהבעיה בחיבור ה-usb אם אתם מוכרים מחשב למה לא רשום במפרט שיש בעיה בחיבור usb למחשב ????? בכלל לא הייתי קונה אותו!!! כל הזמן הוא אמר לי שאם המחשב יהיה תקין אני אשלם על הבדיקה וגם על מערכת ההפעלה זה השירות??????לא מספיק שילמתי???????? לאיש מחשבים הפסדתי ימי עבודה וזה השירות שיש לחברת זד מערכות מחשב???? החלטתי שאני חייב להיפטר מהמחשב בשיחת טלפון נאמר לי ע"י הנציגים שדמי ביטול זה 5 אחוזים ממחיר המוצר או 100 ₪ הנמוך מבין השניים פלוס דמי משלוח. לקחו ממני קנס של 309 ₪ לא פחות ולא יותר. בכלל לא רצו להקשיב לי יצאתי מאוכזב מאותה "חברה" ותאמינו לי שהרבה אנשים שואלים אותי לגבי מחשבים אני אייעץ להם לא להתקרב לחברה שאין בה שרות ורק רוצה כספים!!! אודה לקבלת תשובה ממכם כדי לדעת כיצד לפעול בעניין הזה. המפרט הטכני מופיע כאן ואין הערות לגבי חיבור usb מפרט: מארז ATX מפואר הכולל שתי יציאות USB מקדימה+4 מאחורה לוח ראשי לוח אם משולב של חברת Biostar דגם חדש P4VMA-M מתאים לכל מעבדי INTEL P4 800MHZ הלוח תומך בטכנולוגיית HYPER THREADING תומך בדיסקים SATA תומך בזיכרונות 400 MHZ 6 יציאות USB 2.0 PCI * 3 AGP*8 * 1 - לתמיכה בכרטיסי מסך מתקדמים מעבד INTEL P-4 3.0GHz HT 800FSB כרטיס קול 6 channel AC'97 2.3 Audio by Realtek ALC655 (S\PDIF מאפשר חיבור דיגטלי למערכת קולנוע ביתי 5.1) זיכרון 512MB DDR 400MHz המפיק מהירות אדירה של 800MHz!!! את הזכרון ניתן לקבל בשתי יחידות של 256MB או יחידה אחת של 512MB כ.רשת 10/100Mbps LAN כולל הכנה לאינטרנט מהיר בטכנולוגית ADSL כרטיס מסך: כרטיס מסך משולב 64Mb O/B המתאים למשחקים וביצועים גראפיים דיסק קשיח 80Gb 7200RPM 8Mb Cache צורב DVD±RW של IBM מולטי-פורמט במהירות x8 שחור מהירות צריבה DVD-R X8 מהירות שיכתוב DVD-RW X2 מהירות צריבה DVD+R X8 מהירות שיכתוב DVD +RW X4 מהירות צריבה DVD-R X4 מהירות צריבה DVD-RAM X3 מהירות צריבה CD-ROM X24 מהירות שיכתוב CD-ROM X16 מהירות קריאה CD-ROM X32 מהירות קריאה DVD X12 לבחירתך אפשריות לשידרוג המחשב במהלך ההרשמה: - מערכת הפעלה Microsoft® Win® XP Home Edition ב 499 ש"ח - שידרוג הזיכרון ל (1024MB 400MHz DDR (1Gb ב 399ש"ח - שדרוג כרטיס המסך ל GeFORC 5 FX-5200 128MB DDR128MB ב 299 ש"ח - שדרוג הדיסק הקשיח ל 160Gb S.ATA 8Mb Cache ב 249 ש"ח - סט של מקלדת מולטימדיה+עכבר+רמקולים ב 79 ש"ח - תוספת 1.44 ב 59 ש"ח - תוספת מסך PROVIEW 17" CRT FLAT שטוח לחלוטין ב 679ש"ח(המשלוח כלול) - תוספת מסך ''LCD 17 דק של חברת PROVIEW ב 1339 ש"ח(המשלוח כלול) *** המחשב אינו כולל: מערכת הפעלה, כונן 1.44, ציוד הקפי ומסך. *** החל מתאריך ה 5.7.05 זמן האספקה יהיה 14 ימי עסקים *** החל מתאריך ה 14.7.05 בשעה 17:00 המשלוח יהיה בחינם * מחיר המוצר כולל דמי משלוח: 1999 ₪

אם אתה מאוכזב

הטיפול מאוד פשוט, תשאיר לו את המחשב דרך השמשה הקידמית של הרכב אני בטוח שהוא יבין שיש איזה טיפול לעשות, הן למחשב והן לרכב.

למחוק !!!

לפי היסטוריית ההודעות שלך אתה כלל לא עוסק במחשבים אלא רק בקניה ומכירה. הודעה פרובוקטיבית כזו לא אומרת כלום, ומאוד יתכן אתה נציג של מתחרים ובכלל לא קנית שום מחשב. היות ואסור לפרסם כאן לא בעד ולא נגד - יש למחוק מיד הודעה זו.

לפני יומיים חיפשת שותפה לסבית - כבר מצאת ?

מוכר כלבים, משכיר דירות, לא נראה כאילו אתה מבין משהו במחשבים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר