תוכנת תרגום

שלום. אני מחפש תוכנת תרגום חינם (משהו כמו בבילון) האם משהו יכול לעזור? האם ישנן תוכנות חינם טובות שניתן להוריד מהרשת? תודה אייל

לאייל...

לאייל .. יש תוכנות תרגום רבות , אך רובן לא בחינם... אך אפשר להוריד אותן דרך השיתוף קבצים... עכשיו , יש תוכנה אחת שאני משתמש בה , היא לא חינמית אבל אפשר להשתמש בה בתקופת הניסיון של 30 יום ( אני חושב , בערך)... והיא תוכנה שמתרגמת דפים שלמים משפות שונות לשפות שונות ... התוכנה יכולה לתרגם גם תוכנות שלמות כגון : איסיקיו , מסגנג'ר , אקספלורר , ועוד.. שם התוכנה : Lingo ware תחפש בוואלה ... עם רווח או בלי... יש להם דף בית בעברית...! בהצלחה ..!

תוכנת תרגום חינם

את תוכנת בבילון ניתן להוריד לחודש נסיון חינם כאן: בבילון. בנוסף לכך - ניתן לקבל תוכנת תרגום חינם במבצע המפורט כאן: תוכנת תרגום חינם.

בכל תוכנות התירגום האלה, במיוחד המתרגמות לעברית

יש מינוס לא קטן: אתה מכניס קטע לתירגום, נניח של 100 מילים ואתה מקבל חזרה קטע מתורגם אך בגודל של 500 מילים, כי הכניסו את כל האפשרויות של צירופי המילים ועליך להחליט בעצמך במה להשתמש ומה לזרוק, לכן אם חשבת שהעבודה תהיה יותר קלה, מחכה לך הפתעה לא כל כך נמעימה. אך זה בכל זאת יותר טוב מכלום.

לאייל...

לאייל .. יש תוכנות תרגום רבות , אך רובן לא בחינם... אך אפשר להוריד אותן דרך השיתוף קבצים... עכשיו , יש תוכנה אחת שאני משתמש בה , היא לא חינמית אבל אפשר להשתמש בה בתקופת הניסיון של 30 יום ( אני חושב , בערך)... והיא תוכנה שמתרגמת דפים שלמים משפות שונות לשפות שונות ... התוכנה יכולה לתרגם גם תוכנות שלמות כגון : איסיקיו , מסגנג'ר , אקספלורר , ועוד.. שם התוכנה : Lingo ware תחפש בוואלה ... עם רווח או בלי... יש להם דף בית בעברית...! בהצלחה ..!

" תחפש בוואלה " ??? מה קרה ? גוגל מת ??

מי מחפש לעזעזל בוואלה ???

תוכנת תרגום חינם

את תוכנת בבילון ניתן להוריד לחודש נסיון חינם כאן: בבילון. בנוסף לכך - ניתן לקבל תוכנת תרגום חינם במבצע המפורט כאן: תוכנת תרגום חינם.

תתרגמו לי בבקשה

תתרגמו לי בבקשה את המשפט מספרדית לעברית Buenos Dias אני לא בטוחה זה בוקר טוב או שלום תודה דנה

נכון כן בוקר טוב בספרדית

תודה

תודה רבה לא הבנתי מה שאלת אותי לגבי כמה שנים(:

אבל למה הכנסת לפני שנים בתגובה כאן?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר