יש לי אופן אופיס ואני שואל כבר בפעם השלישית

שלום רב יש לי "אופן אופיס" ואני שואל כבר בפעם השלישית, איך אני משנה את כיוון השורות מימין מלשמאל עמודה A היא בצד שמאל ואני רוצה להעביר אותה לצד ימין אז איך אני עושה זאת ? טל - 0576222001

Open Office זו חבילה של כמה תוכנות

על איזו מהן אתה בכלל מדבר ? מתוך ניחוש נשמע כאילו על משהו דמוי Excel, ואם כך אולי תמצא שם גם לחצן למעלה על הסרגל הראשי שבו כל האפשרויות ההופך ימינה - שמאלה לפי המצב. אם כתבת כבר פעמיים, למה לא הבאת לינק אל הפעם הקודמת ? מאיפה אנו צריכים לחלום או לזכור, כי בכלל שאלת כבר שאלה כזו ?

עדי שלום, איך מצרפים לינק בממשק החדש הזה?

ודרך אגב אני לא זה שהתחיל את ההודעה, פשוט קראתי את התשובה שלך

יש לי אופן אופיס ואני שואל כבר בפעם השלישית

שלום רב יש לי "אופן אופיס" ואני שואל כבר בפעם השלישית, איך אני משנה את כיוון השורות מימין מלשמאל עמודה A היא בצד שמאל ואני רוצה להעביר אותה לצד ימין אז איך אני עושה זאת ? טל - 0576222001

אין אפשרות כזאת עד כמה שאני יודע

בגרסה הנוכחית שלהם! אבל תנסה בפורום שלהם בעברית. יש שם המון חומר על ה-OPEN OFFICE ואולי שם יש להם איזה טריק או משהו.

עדי שלום, איך מצרפים לינק בממשק החדש הזה?

ודרך אגב אני לא זה שהתחיל את ההודעה, פשוט קראתי את התשובה שלך

בדיוק אותו הדבר כמו בישן! שום דבר לא השתנה

אין אפשרות כזאת עד כמה שאני יודע

בגרסה הנוכחית שלהם! אבל תנסה בפורום שלהם בעברית. יש שם המון חומר על ה-OPEN OFFICE ואולי שם יש להם איזה טריק או משהו.

-Excel קיים למטרה זו לחצן מיוחד על הסרגל

Open Office מתימרת לבצע גם הכל, אז למה שלא יהיה ?

כמעט הכל היא יודעת לבצע! יש המון דברים שהאופיס של MICRO$OFT

יודע לעשות שאוופן אופיס לא עושה עדין! כבר פעם שעברה חפשתי את זה ולא מצאתי. לכן גם לא רשמתי תשובה כי חשבתי שאולי משהו אחר כן יודע או יש לו פתרון לזה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר