לא מצליח לראות אנימציות ברשת

במחשב יש: IE6 ,WXP, נורטון אנטי וירוס ו ZONE ZLARM הWXP וכן המחשב חדשים, וכנראה ששיחקתי במשהו בהגנה. אני לא מצליח לראות אנימציה באתרים והכוונה לאנימציה פשוטה שבקבצי GIF . אנימציה בכונן שלי אני מצליח לראות. מידי פעם כאשר יש אנימציה, לייד הסמן של העכבר מופיע איקון קטן של מגן ואז נפתח גם חלון קטן שמסביר שהמחשב מוגן מפני כל מיני מרעין בישין והאם אני מסכים להוריד את ההגנה (תמונה). כאשר אני מסמן ENABLE האנימציה מופיעה, וכעבור זמן מה בדפים אחרים ההגנה מתחילה להשתולל שנית. ניסיתי לעצור את הZONE ALARM וכן את האנטי ווירוס אבל זה לא שינה כלום. אולי זה בהגנה של הווינדוס עצמם? תודה אריה
secur.JPG

זאת תכונה שמגיע עם חבילת העדכונים SP2 למערכת ההפעלה XP

אתה יכול לבטל אותה (לא מומלץ) או לפחות להוריד קצת את רמת האבטחה..... תעשה על השורה הצהובה קליק ימני>הגדרות ושם תוריד את הרמה

תתקין JAVAVM +שאלה

מצליח לראות אנימציות ברשת במחשב יש: IE6 ,WXP, נורטון אנטי וירוס ו ZONE ZLARM הWXP וכן המחשב חדשים, וכנראה ששיחקתי במשהו בהגנה. תתקין javavm:{אתר בקרה-תמיכה טכנית של אינטרנט זהב}. bakara.inter.zahav.net.il "וכעבור זמן מה בדפים אחרים ההגנה מתחילה להשתולל שנית." מה זאת אומרת מתחילה להשתולל?

תדוה רבה

כשכתבתי שהגנה משתוללת התכוונתי שהאנימציה לא זזה :-). דרך אגב עדיין זה לא הסתדר. תודה רבה אריה

זאת תכונה שמגיע עם חבילת העדכונים SP2 למערכת ההפעלה XP

אתה יכול לבטל אותה (לא מומלץ) או לפחות להוריד קצת את רמת האבטחה..... תעשה על השורה הצהובה קליק ימני>הגדרות ושם תוריד את הרמה

תודה רבה

ניסיתי את כל האפשרויות וזה לא מסתדר. תודה רבה אריה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר