למה אף אחד לא עוזר

אני מעוניין לקנות מחשב נייד ורציתי לדעת איזה מעבד כדאי לקנות ואיזה מהירות הוא צריך להיות. תודה

זה בדיוק כמו שאני אשאל "אני רוצה לקנות מכונית חדשה איזה כדאי לי??"

תגדיר לנו לאיזה שימושים המחשב מיועד.....מה בערך העלות שאתה מחפש??

אני יפרט

אני ישתמש במחשב לצרכים בסיסיים כמו אינטרנט, תוכנות שיתוף קבצים, וצפייה בסרטים. עכשיו אני מבין שיש הרבה סוגי מעבדים, אבל הבנתי שלא כדאי להתפשר על הזול אפילו אם הצרכים שלי לא גבוהים, כי הבנתי ש-CELERON נחשב הכי זול אבל לא טוב. לכן אני שואל איזה מעבד אתה ממליץ? ובאיזו מהירות? תודה

שימוש בתוכנות שיתוף וצפיה בסרטים אינם "צרכים בסיסיים"

ודורשים מחשב די חזק, בעל זכרון RAM גדול וגם דיסק של לפחות 80 GB. התעסקות במשחקים חדישים דורשת דם כרטיס מסך חזק ותלת ממדי ( 3D) ואם כל זה ביחד - גם מעבד די מהיר. אני לא מתמצא ביצרנים ובסוגים, את זאת עליך לשאול אצל מומחים בעיניי חומרה שירכיבו לך רשימת תצורה טובה, אך גם במחיר סביר.

בוא ונגיד שתמיד עדיף המעבד המתאים לניידים ואלו הם ה MOBILE

בכל מחשב נייד שתראה ליד המעבד כתוב M או MOBILE זהו מעבד שמתאים לניידים...עכשיו לנקודה הרגישה...."כסף" יש כמה סוגים שכל אחד במהירות אחרת ....למשל יש CELERON ויש P4 ויש CENTRINO כמובן שהאחרון הוא היקר ביותר.... השאלה מהן היכולות הכספיות שלך......קשה ממש להמליץ על מעבד כשלא יודעים כמה אתה מוכן להוציא (כספית)

בעעעעעעעעעעע אף אחד לא מבין כלום במעבדים!!!

אז ככה תיראו הסלרון מוביל הוא כמעט טוב כמו סנטרינו רק תלוי כמה GHZ שניהם לסלרון מוביל יש 512K CASH וזה סופר מספיק לך!!! גם כן בפנטיום 4 יש 512 K ובסנטרינו פשוטים יש 1024K ובממש מתקדמים 2048 ( 2M) למרות שלך מספיק אפילו 256K CASH מה שאתה צריך זה הרבה זכרון פיזי RAM וזה הולך להיות לא פחות מ512 ולסרטים לפחות הרדיסק 40 אני מציע לך ללכת על HP Pavilion Celeron M 330 רק תוודה שיש לו 512 זכרון ולא 256!!!!

אז אני מבין שאתה המומחה למעבדים.....וואלה אתה צודק...גם אין הבדל בין מרצדס לפיאט אונו....

כנראה שאתה קצת צריך עוד לקרוא בכדי להבין במעבדים...... כיום מה שהכי חשוב במעבדי ניידים (חוץ מהמהירות שלא מרגישים כל כך בהבדל בין 2GHZ ו 1.8GHZ) זה עמידות ואורך הזמן של הסוללה..... וידוע שמעבדי CELERON זוללים יותר כוח 30W של הסלרון לעמות 25W של הסנטורינו..... מה שעוד מאד חשוב זה ה CACHE שלהם של הסנטורינו יותר גדול...ומהיר מה עוד הסנטורינו שהסנטורינו הומצא במיוחד לניידים..... והבדלי המחירים מרקיעים לשמים..... אז נכון אתה צודק...אין הבדל בין מרצדס לפיאט אונו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה - מחשבים ואינטרנט
בחר
בחר