עזרו לי בבקשה, באיזה אתר אוכל להוריד ספרים חינם בעברית או באנגלית?

ניסיתי בקאזה או imesh אך לא מצאתי דבר. תודה על העזרה, חן.

מכיוון שהסופרים אשר כתבו את הספרים הללו השקיעו בהם המון זמן ועבודה הייתי ממליץ לך לקנות אותם, או מקסימום לעשות מנוי בספריה.

ספרים לקריאה

גדי תרשה לי להיות רך יותר אתר www.read4free.co.il מציע מידי פעם פרקים מספרים נדרשים לאחרונה פרסם פרקים מקובץ הספורים של אורלי קסטל- בלום עם אורז לא מתווכחים" אחר כך הפיץ פרקים מתוך ספרו של אורי אדלמן שעות מתות. נכון הוא שלא כל הספר הורד אל האינטרנט כפי שעושים זאת אתרים דוברי רוסית למשל. חבל מאד כי תמורת סכום סמלי עם קצת רצון מן ההוצאות גם רבי מכר יכולים להיות באינטרנט לאו דווקא כאשר העניין קשור בסכסוכים ספרותיים כמו אייל לוין שפרסם את כל ספרו המתורגם "אחותי ואני"

כל עוד זה בתשלום, אף אם סמלי, אז אני מסכים איתך. או אם מדובר בפרקים נבחרים על מנת לסקרן את הקורא וכו', אבל

כל האתרים אשר מציעים את כל ה"חינם" (קאזה וכו') הזה פוגעים בפרנסתם של כל העוסקים בכתיבה, ואחר כך מתפלאים אותם אנשים אשר גונבים את היצירות הללו על כך ש "אין תרבות"...

וחוץ מזה, תמיד אפשר לעשות מנוי בספריה לא?

אני הצלחתי להוריד את SHOOTING AN ELEPHANT של ג'ורג' אורוול (מומלץ!) ועבודות נוספות שלו חינם מהרשת.בעיני כשהסופר מת העבודות שלו הם הקנין של כולנו

בנוסף אהבתי את זרוק ודפוק בפריס ובלונדון שלו ואת שאו את נס האספידיסטרה שני ספרים שמהם לא כולם התלהבו..

תוכל לציין מאיזה אתר הורדת אותם?

את "זרוק ודפוק" ו"שאו את נס האספידיסטרה" הורדתי מהמדף בספריה.הקישור לעבודות של אורוול בפנים (באנגלית,לצערי)

נו,עוד פעם לא עובד

ועוד קישור-חיבור מצחיק (אם אוהבים סוג כזה של הומור)-איך סויפט פותר את בעית הרעב באירלנד?

לא לצמחונים! לקרוא עם מילון צמוד בחלון השני או להדפיס ולשבת עם מילון (יש עדין את הדבר הזה בבילון שמסמנים מילה וזה מתרגם?)

אני הצלחתי להוריד את SHOOTING AN ELEPHANT של ג'ורג' אורוול (מומלץ!) ועבודות נוספות שלו חינם מהרשת.בעיני כשהסופר מת העבודות שלו הם הקנין של כולנו

בנוסף אהבתי את זרוק ודפוק בפריס ובלונדון שלו ואת שאו את נס האספידיסטרה שני ספרים שמהם לא כולם התלהבו..

באמת ספרים מוצלחים

ואו! חלפו מאז כמעט שלוש שנים...!

נס האסדיטורה

ראיתי סרט בשם זה, לפי הספר. סרט מדליק במיוחד

עזרו לי בבקשה, באיזה אתר אוכל להוריד ספרים חינם בעברית או באנגלית?

ניסיתי בקאזה או imesh אך לא מצאתי דבר. תודה על העזרה, חן.

www.gutenberg.org

אתר שמכיל אלפי ספרים, בעיקר קלאסיקות, שאינם בעלי זכויות יוצרים.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספרים
בחר
בחר