פרידה

פרידה

לאחר מספר שנים בניהול פורומים בוואלה, עייפתי. הגיע הזמן להיפרד מהפורום , לפנות זמן לעשות דברים אחרים, לגלות תחומי עניין חדשים. למדתי מכם על ספרים ועל אנשים, קצת חייכתי, קצת בכיתי, התעצבנתי הרבה וצחקתי המון. שמחתי להיות כאן. פורום ספרים הוא בשבילי הבטחה שלא התממשה, קצת בגללי, קצת בגלל דברים אחרים. אני מקווה שהמנהל(ת) הבא ישכיל לעשות את מה שאני לא הספקתי או לא ידעתי לעשות (כולל אירוח קישון בפורום...) נותר לי רק להגיד תודה לכל אחד ואחת מכם, ולהתראות פה ושם. כרמית

היי שלום ותודה על הדגים

תודה כרמית על הזמן שהיית אתנו ואני מקוה שניפגש במקומות אחרים ברשת :-) שולחת לך מייל בענין ...

חבל...

אהבתי את ההערות שלך, נהניתי מהאסרטיביות, יש בטח עוד המון דברים טובים להגיד. אני מקווה שלפחות תמשיכי להשתתף בפורום הזה ושלא תלכי לאיבוד לגמרי. אז תודה על כל המאמץ שעשית בשביל להחזיק לנו את הפורום, נמשיך להיפגש כאן?

פרידה מכרמית.

לאחר תקופה ארוכה (מאוד מאוד ארוכה) אנחנו נאלצים להפרד מכרמית. אין צורך שאני אספר לכם על כרמית, או על כמה שהיא השקיעה בקהילה. אנחנו רוצים להודות לכרמית על כ-ל תקופת ניהולה. כרמית, אנו מקווים לראות אותך שוב בתוכנו. תנוחי לך בינתיים...וכשתחליטי שאת מתגעגעת יותר מידי, את מכירה את הדרך חזרה.

תודה ובהצלחה בחיים האזרחיים (אייקון של הצדעה חגיגית)

שינוי זה דבר טוב מפעם לפעם, בפרט לגבי תפקידים שוחקים כגון זה. תהני מהזמן הפנוי ותקפצי לבקר כמשתתפת. אגב שמעתי שאברהם הולץ, שהוציא מהדורה מוערת להכנסת כלה של עגנון (בשם 'מראות ומקורות: מהדורה מוערת ומאוירת של הכנסת כלה לשי עגנון'), מתכווין להוציא מהדורה דומה ל'תמול שלשום'. חשבתי שזה יעניין אותך אפרופו שאלתך פעם על השפה של עגנון. יש גם ספר של הלל ויס, 'קול הנשמה' על הסיפור של עגנון "הדום וכסא", ספר המנסה לשחזר את המדרשים שבבסיס הסיפור.

לכרמית,

על ניהול הפורום, על תגובותייך, על השורה האדומה, ועל הכל... תודה! דרך אגב, מי זאת פרידה? פרידה קאלו? :)

חבל...

אז להתראות...

לכרמית,

על ניהול הפורום, על תגובותייך, על השורה האדומה, ועל הכל... תודה! דרך אגב, מי זאת פרידה? פרידה קאלו? :)

פרידה קאלו אחלה ציירת

ואת השורה האדומה אני לא אשכח אף פעם...

חבל...

אהבתי את ההערות שלך, נהניתי מהאסרטיביות, יש בטח עוד המון דברים טובים להגיד. אני מקווה שלפחות תמשיכי להשתתף בפורום הזה ושלא תלכי לאיבוד לגמרי. אז תודה על כל המאמץ שעשית בשביל להחזיק לנו את הפורום, נמשיך להיפגש כאן?

כן, אני עוד אהיה בסביבה

רק עם פחות אחריות... תודה ורדה על הכל

היי שלום ותודה על הדגים

תודה כרמית על הזמן שהיית אתנו ואני מקוה שניפגש במקומות אחרים ברשת :-) שולחת לך מייל בענין ...

מיכל... לא קיבלתי מייל

אם את שולחת, תשלחי שוב ל: webmaster@witchcraft.co.il כתובת יותר בטוחה... ותודה!

ותודה לכולכם על הכל

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספרים
בחר
בחר