ספרים אלקטרונים

ספרים אלקטרונים

שלום, אולי מישהו יוכל לעזור לי, אני מחפשת ספרים אלקטרונים, מישהו מכיר אתרים בנושא זה? תודה ויום טוב.

איזה טקסטים את מחפשת?

יש את פרוייקט גוטנברג שמאפשר להוריד בחינם טקסטים של ספרים קלאסים וספרים שאין עליהם זכויות יוצרים. יש חנויות מקוונות כמו אמאזון שבהן אפשר להוריד בתשלום ספרים חדשים. וכן בתוכנות שיתוף הקבצים ניתן למצוא את הטקסטים של כל הספרים החדשים - חינם אין כסף.

לאדמונד דאנטס

תודה לך. את פרוייקט גוטנברג אני מכירה, השאלה היא - שלחו לי את הארי פוטר הרביעי - ספר אלקטרוני, הייתי רוצה לדעת מאיפה בדיוק ניתן להוריד ספרים מסוגו. אולי אתה יודע? אשמח מאוד לשמוע על כך.

תודה לך רוזן

תודה, אבל את פרוייקט גוטנברג אני כבר מכירה, השאלה היא - קיבלתי בדוא"ל את הספר האלקט' - הארי פוטר ןגביע האש (באנגלית כמובן), זה מה שאני מחפשת. אבל לא רק ספרי פנטזיות. יש לך אולי מושג? תודה על עזרתך.

כמו שאמרתי.....

בתוכנות שיתוף הקבצים,כמו KAZAA , ניתן למצוא הרבה טקסטים של ספרים חדשים וחדשים פחות. רק באנגלית כמובן. אני הורדתי משם את כל הארי פוטר, שר הטבעות, מדע בדיוני ועוד.

תודה

המון תודה, אני כבר מחכה לחזור הביתה ולנסות את האתר שציינת. אשמח לנסות לעזור לך בעתיד, אם אוכל.

ואני מקווה שברור לך שעל כל הספרים האלה שנמצאים שם

נמצאים שם תוך פגיעה בזכויות היוצרים של מחבריהם. או שזה לא מטריד אותך שהורדת הספרים האלה כמוה כגניבה?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספרים
בחר
בחר