יוספה - לפחות תגיעי מדי פעם לומר - היי ?

מר שיעורי בית יקר, האיש בעל אלף הכינויים - בהחלט, למה לא?

כלומר, אני מקווה. אחרת אהיה מאוכזבת מעצמי.

לא משחקים שברו את הכלים

מה נעשה פה בלעדייך ? למה בכלל להמשיך את הסאגה הזאת של בוץ ודגים גדולים אם את איננה ? למה את מתנהגת כמו המחתרת הטליבנית ? מה זה פה גלובליזציה ? או שמא זו מזימה אינטרנטית ארוגה היטב ? מסרבת לקבל את מכתב הפיטורין מסרבת להתנחם ומסרבת לסלוח לא רואה בכלל איך אפשר לעזוב אותנו ! (אותי !!!) !!!!!!!!!! (אפילו שאני לא חגית !!!!) ומה יעשו כל בעלי האוזניים הארוכות ? ומי יחליף אותך? ולמה שנאמין לו? רוצה את אמא רוצה את אמא רוצה את אמא. ואיך אפשר בכלל להסתדר עם החיים בלי להסתובב פה באדיקות אובססיבית ? אני מכריזה שביתה. לא זורקת בוץ ולא מטפסת על עצים. (וחיה, אולי בכלל תעברי אלינו ?... ;-)) לא מיכל.

גם קלינטון הלך. ומסתבר שארה"ב מתקיימת לא רע (?) גם עם שיח ג'וניור

פוי. איזו התנשאות מצדי... נו, מיכל, את רואה שאני שוב נסחפת למשחק. אבל בלי אובססיה.

דברי פרידה מיוספה מאיר, מנהלת הפורום הנכבדה עד מאוד

שלום לכולכם צדיקים שלי! מכיוון שאין כאן בעצם פרידה אישית, גם לא יהיו מילות פרידה- הכותרת מטעה במתכוון. אני גם נמצאת כאן כבר די הרבה זמן (שנה? יותר? משהו כזה...), ואני מודה שבהתחלה זה היה בעיקר בזכות גב' מאיר, בייחוד מפני ששם משפחתה זהה לשמה של האישיות הפוליטית הנערצת עלי, ראש ממשלתנו לשעבר, שאין ספק שהיו לה יותר ביצים מלפרזידנט בוש. ברם, דחילקום, העובדה שחבר אחד ממשפחת גנזלם כנראה לא יהיה כאן הרבה( ואני עדין לא החלטתי מבחינת הדיאגנוזה הספציפית האם אין מדובר בהתמכרות, ואנו עוד נזכה לביקוריו של קרוב-המשפחה) אין פירושו "התפטרות" של כל שאר חברי המשפחה. זאת עוד לפני שהזכרנו את שאר המאושפזים במחלקה הספרותית ששולחים לכאן מדי פעם הודעות. ההודעה הזו נועדה לומר, שאין לי מה לומר. אין לי מה לומר.

גם לי אין מה לומר, שני דרלינג, אבל למני יש וידוי קטן

אכן אכן. סקופ בנוגע למשפחת גנזלם. מסתבר, שלאבא גנזלם היה רומאן מהצד עם בחורה ממז' ירושלים

וכתוצאה ממנו נולד לו בן. אמא סיפרה לי על כך אתמול, ונתנה לי לקרוא את המכתב שאבא הותיר אחריו, לפני ששם קץ לחייו. אמא מעולם לא סלחה לאבא ומעולם לא ראתה את הצאצא, ואף לא התעניינה בגורלו. לפעמים נדמה לי, שאני דמות בטלנובלה דרום-אמריקאית, אבל מסתבר, שהמציאות עולה על כל דימיון.

זוכרים אותי? הנה חזרתי, אבל חזרתי כדי להיפרד

אתמול אמרו שהיום משתנה ההיסטוריה וזה רגע התפנית. לא התכוונתי להיפרד בצל האירועים שהתרחשו אתמול, אבל כך יצא. לאחר כשנה וחצי של ניהול הפורום עייפתי, והחלטתי שהגיע הזמן לעשות דברים חדשים, וגם לחזור לדברים ישנים שהזנחתי. לא עייפתי מכם, חברים ותיקים וחדשים - נעמתם לי מאוד, ואולי אפילו אמשיך להסתובב פה מדי פעם כחברה מהשורה, אבל יש בכוונתי להוריד את מינון האינטרנט ו... לקרוא יותר ספרים, לראות יותר סרטים ועוד דברים נפלאים שכאלה. וכיוון שסיכומים שנואים עלי - לא אסכם. שלום ולהתראות, ואולי עוד נזכה לעולם טוב יותר בימינו. אה, כן. אני מקווה, שוואלה תידאג במהרה למנהל/ת חדש, שיסתער על הפורום במרץ ויצעיד אותו בבטחה אל העתיד. אבל, דחילק, חברה, אפשר בינתיים גם בלי מנהל. הישארו!

צפיה מהנה

וואלה יתקשו למצוא מנהל/ת ברמתך. בכל אופן, יש הרבה סרטים טובים על המסכים בימים טרופים אלה. תבלי. יעל, מהפורום השכן.

אהה יוספה... הפתעת אותי... היה מאד נעים... תודה

היה כיף, יוספה

שיהיה תמיד בהצלחה.

מעציב לשמוע, מקווה שתבואי לבקר מדי פעם. את אחת הסיבות לכך שכתבתי בפורום

אבל מבין בהחלט את הצורך לעשות דברים חדשים ולא להמשיך במחוייבות הקשה והשוחקת כמנהלת פורום. יוסי.

תודה. ובמקרה שלך, אני יוצאת וחצי תאוותי בידי

עדיין אין לי מושג מיהי החיפאית המאוזנת והמיטיבה להתנסח, המכנה עצמה קיקי.

על זה אני דווקא לא מצטערת

אולי אפילו קצת חוגגת. שהרי קיקי בורדוגו יכולה להרשות לעצמה דברים שאני בחיים לא... אולי במכון אני אתן לך רמז. שם את נשארת, אני מקווה, נכון?

תודה. והרחבה - באימייל

אין בעד מה... מחכה בכליון.....

.

ז"א - צער, תדהמה, עצב, שברון לב וכו' - קצת יותר ממה שמילים יכולות לתאר. באמת!

זוכרים אותי? הנה חזרתי, אבל חזרתי כדי להיפרד

אתמול אמרו שהיום משתנה ההיסטוריה וזה רגע התפנית. לא התכוונתי להיפרד בצל האירועים שהתרחשו אתמול, אבל כך יצא. לאחר כשנה וחצי של ניהול הפורום עייפתי, והחלטתי שהגיע הזמן לעשות דברים חדשים, וגם לחזור לדברים ישנים שהזנחתי. לא עייפתי מכם, חברים ותיקים וחדשים - נעמתם לי מאוד, ואולי אפילו אמשיך להסתובב פה מדי פעם כחברה מהשורה, אבל יש בכוונתי להוריד את מינון האינטרנט ו... לקרוא יותר ספרים, לראות יותר סרטים ועוד דברים נפלאים שכאלה. וכיוון שסיכומים שנואים עלי - לא אסכם. שלום ולהתראות, ואולי עוד נזכה לעולם טוב יותר בימינו. אה, כן. אני מקווה, שוואלה תידאג במהרה למנהל/ת חדש, שיסתער על הפורום במרץ ויצעיד אותו בבטחה אל העתיד. אבל, דחילק, חברה, אפשר בינתיים גם בלי מנהל. הישארו!

אוי חיה, חבל. כל כך חבל, כל כך תחסרי, כל כך לא רוצים את דבֶּליו בוש

בקושי אני נכנסת לכאן בזמן האחרון, אבל טוב לדעת שאפשר, שיש, וגם בהחלט שאת. אוף, מה שאת מצליחה לעולל לחרדת הנטישה המעופשת מטופשת שלי. טוב, אין ברירה, אז תעשי חיים ותיהני מהחופש החדש שלך. ואף על פי כן ולמרות הכל אני מקווה להיתקל בך מדי פעם.

יוספה, דוקא עכשיו כששרית המליצה כל כך על הפורום שלך ואחרי ששכחתילהיכנס לפה

וסוף סוף נכנסתי - אז את הולכת? אפשר להבין את השחיקה התפרק לי עכשיו איזה פורום, אני מקווה שזמנית שהחבורה הקבועה שלנו (כולל שרית, וזה אמנות) תמצא לה איזה בית אחר במקום הבית שעזבנו אז יש לי חלל שאני יכולה להכניס אותו לפה ואם את הולכת כמנהלת, אז אפגשך כחברת פורום מן השורה שיהיה לך בהצלחה

יוספה יקרה

שמחתי מאוד מאוד להכיר אותך - במסגרת הפורום. ואני חושבת שגם בחיים את בן אדם נחמד מאוד. קבלת הפנים בפורום היתה נעימה וידידותית. עזרת לי מאוד בכל מיני שאלות שהיו לי. ואני חושבת שנקרנת מהנעימות שלך גם על החברים בפורום. אשמח לפגוש אותך "פה ושם". שנה טובה לך. שיהיו לכולנו ימים טובים יותר. שרית

היי שריתי, שכחתי להיכנס לפה הרבה זמן, כי הסתובבתי בווי נט ספרות אריאנה... מקווה

שתראי את ההודעה שלי ואולי נוכל להיפגש פה מעתה לעתים קרובות מה דעתך?
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספרים
בחר
בחר