זוכרים אותי? הנה חזרתי, אבל חזרתי כדי להיפרד

אתמול אמרו שהיום משתנה ההיסטוריה וזה רגע התפנית. לא התכוונתי להיפרד בצל האירועים שהתרחשו אתמול, אבל כך יצא. לאחר כשנה וחצי של ניהול הפורום עייפתי, והחלטתי שהגיע הזמן לעשות דברים חדשים, וגם לחזור לדברים ישנים שהזנחתי. לא עייפתי מכם, חברים ותיקים וחדשים - נעמתם לי מאוד, ואולי אפילו אמשיך להסתובב פה מדי פעם כחברה מהשורה, אבל יש בכוונתי להוריד את מינון האינטרנט ו... לקרוא יותר ספרים, לראות יותר סרטים ועוד דברים נפלאים שכאלה. וכיוון שסיכומים שנואים עלי - לא אסכם. שלום ולהתראות, ואולי עוד נזכה לעולם טוב יותר בימינו. אה, כן. אני מקווה, שוואלה תידאג במהרה למנהל/ת חדש, שיסתער על הפורום במרץ ויצעיד אותו בבטחה אל העתיד. אבל, דחילק, חברה, אפשר בינתיים גם בלי מנהל. הישארו!

יוספה - לפחות תגיעי מדי פעם לומר - היי ?

אתמול אמרו שהיום משתנה ההיסטוריה וזה רגע התפנית. לא התכוונתי להיפרד בצל האירועים שהתרחשו אתמול, אבל כך יצא. לאחר כשנה וחצי של ניהול הפורום עייפתי, והחלטתי שהגיע הזמן לעשות דברים חדשים, וגם לחזור לדברים ישנים שהזנחתי. לא עייפתי מכם, חברים ותיקים וחדשים - נעמתם לי מאוד, ואולי אפילו אמשיך להסתובב פה מדי פעם כחברה מהשורה, אבל יש בכוונתי להוריד את מינון האינטרנט ו... לקרוא יותר ספרים, לראות יותר סרטים ועוד דברים נפלאים שכאלה. וכיוון שסיכומים שנואים עלי - לא אסכם. שלום ולהתראות, ואולי עוד נזכה לעולם טוב יותר בימינו. אה, כן. אני מקווה, שוואלה תידאג במהרה למנהל/ת חדש, שיסתער על הפורום במרץ ויצעיד אותו בבטחה אל העתיד. אבל, דחילק, חברה, אפשר בינתיים גם בלי מנהל. הישארו!

מה אגיד ומה אומר????? חבל!!!!!!! אבל בהצלחה בכל אשר תפני, אוהבת... חגית

יוספה יקרה

שמחתי מאוד מאוד להכיר אותך - במסגרת הפורום. ואני חושבת שגם בחיים את בן אדם נחמד מאוד. קבלת הפנים בפורום היתה נעימה וידידותית. עזרת לי מאוד בכל מיני שאלות שהיו לי. ואני חושבת שנקרנת מהנעימות שלך גם על החברים בפורום. אשמח לפגוש אותך "פה ושם". שנה טובה לך. שיהיו לכולנו ימים טובים יותר. שרית

זה לא יהיה אותו הדבר

הידע המקיף שלך, והסבלנות הבלתי נדלית מצד אחד, חוש ההומור וחוש המידה והאיזונים הטבעיים מהצד השני. וגם כושר הניסוח. והבהירות. איך לומר -? זה לא יהיה אותו הדבר בלעדייך. אבל את העובדה שהתעייפת אני בהחלט יכולה להבין. וגם את הצורך לעשות דברים אחרים. כי אנחנו, כולנו באנו והלכנו, ואת היית פה. כל הזמן פה. גם אני לא אוהבת פרידות, חיה, אז פשוט שיהיה לך טוב. הכי טוב שאפשר. קיקי

אכן, העולם כבר לא יהיה אותו עולם...

גם השיטוט באינטרנט כבר לא. אני מודה שהייתי פה בעיקר בזכותך... למדתי הרבה, למדתי לקרוא, לתת משמעויות לקריאה, ובכלל, לא רק בענייני ספרים. בזכותך חיה. אין מערבים שמחה בשמחה, אבל זו גם הזדמנות נאותה להפרד מ- gaas שנמצא פה כמעט שנתיים (הדור של יוספה, ענבל ביטרמן, אריק שיעורי בית - כשעוד היה נועם נועם) (אני מדבר על עצמי בגוף שלישי כמו שחקן כדורגל. מילא) אקפוץ לבקר אולי, (אולי בשם אחר). תודה ולהתראות בישראל, מתי שהוא... גבי

גברת אדמינסטורית יקרה [יקרה]

בדימוס כבר כתבתי פעם מי העז לקבל את ההתפטרות שלך? שמות. חקירה. רדיפה. לא נמצא כל כך הרבה זמן בפורום חצי ממך (8 חודשים) אבל כל הודעה שכתבתי היתה מכוונת אלייך. ורציתי את התגובה שלך. והאמת, לפעמים נהנתי לחפש שאלות שגם לך לא תהיה תשובה עליהם. (הן נאלצו להיות לא קשורות לספרות) ואת באה במחטף שכזה, בלי הוידויים המתבקשים או התרוצים ועוד מעליבה את הניוון שלנו. מה פתאום לצאת לרחוב. איבדת את השפיות שלך? ומה יהיה על משפחת גנזלם? אז רגע לפני שהצבע האדום מתחלף בכחול, תעני לי אם אני יכול להשתמש במילה געגוע לאוביקט כל כך לא ממשי או לפחות לשלוח אימייל (-: ובכלל מה את מנפנפת יד בוירטואליות? ובכלל, חייה, אאנני באמממת לאא יודדעע ממהה להההגגיידדד [האדמה רועדת או אולי אני מגמגם?] התשובות כבר לא יהיו אותן תשובות. (באמת! היה המון הומור) הקישורים לא אותם קישורים. אז, בהצלחה (כמובן, צריך לשמור על חזות לא אגואיסטית בעליל) וכל המילים למעלה הן מחווה אחת.

דברי פרידה מיוספה מאיר, מנהלת הפורום הנכבדה עד מאוד

שלום לכולכם צדיקים שלי! מכיוון שאין כאן בעצם פרידה אישית, גם לא יהיו מילות פרידה- הכותרת מטעה במתכוון. אני גם נמצאת כאן כבר די הרבה זמן (שנה? יותר? משהו כזה...), ואני מודה שבהתחלה זה היה בעיקר בזכות גב' מאיר, בייחוד מפני ששם משפחתה זהה לשמה של האישיות הפוליטית הנערצת עלי, ראש ממשלתנו לשעבר, שאין ספק שהיו לה יותר ביצים מלפרזידנט בוש. ברם, דחילקום, העובדה שחבר אחד ממשפחת גנזלם כנראה לא יהיה כאן הרבה( ואני עדין לא החלטתי מבחינת הדיאגנוזה הספציפית האם אין מדובר בהתמכרות, ואנו עוד נזכה לביקוריו של קרוב-המשפחה) אין פירושו "התפטרות" של כל שאר חברי המשפחה. זאת עוד לפני שהזכרנו את שאר המאושפזים במחלקה הספרותית ששולחים לכאן מדי פעם הודעות. ההודעה הזו נועדה לומר, שאין לי מה לומר. אין לי מה לומר.

דני היקררררררררררר עד מאוד! זהירות, אני הולכת ל להפעיל סחטנות רגשית...

במשרת המנהלת מאסתי, ושום דבר לא יעזור. א-בל, אשמח להמשיך להסתובב מדי-פעם בפורום בלבוש כחול (אבל לא כשוטרת). כדי שזה יקרה, אתה (כולם יודעים שאתה מהמובחרים, המופלים כאן לטובה), צריך להביא לי את החשק. הודעה אחת שלך (מסוג אם-ההודעות), ואני באה בריצה. מחכה למייל. האדמיניסטרטורית בדימוס

זה לא יהיה אותו הדבר

הידע המקיף שלך, והסבלנות הבלתי נדלית מצד אחד, חוש ההומור וחוש המידה והאיזונים הטבעיים מהצד השני. וגם כושר הניסוח. והבהירות. איך לומר -? זה לא יהיה אותו הדבר בלעדייך. אבל את העובדה שהתעייפת אני בהחלט יכולה להבין. וגם את הצורך לעשות דברים אחרים. כי אנחנו, כולנו באנו והלכנו, ואת היית פה. כל הזמן פה. גם אני לא אוהבת פרידות, חיה, אז פשוט שיהיה לך טוב. הכי טוב שאפשר. קיקי

תודה. ובמקרה שלך, אני יוצאת וחצי תאוותי בידי

עדיין אין לי מושג מיהי החיפאית המאוזנת והמיטיבה להתנסח, המכנה עצמה קיקי.

אכן, העולם כבר לא יהיה אותו עולם...

גם השיטוט באינטרנט כבר לא. אני מודה שהייתי פה בעיקר בזכותך... למדתי הרבה, למדתי לקרוא, לתת משמעויות לקריאה, ובכלל, לא רק בענייני ספרים. בזכותך חיה. אין מערבים שמחה בשמחה, אבל זו גם הזדמנות נאותה להפרד מ- gaas שנמצא פה כמעט שנתיים (הדור של יוספה, ענבל ביטרמן, אריק שיעורי בית - כשעוד היה נועם נועם) (אני מדבר על עצמי בגוף שלישי כמו שחקן כדורגל. מילא) אקפוץ לבקר אולי, (אולי בשם אחר). תודה ולהתראות בישראל, מתי שהוא... גבי

נדמה לי, שאתה כאן אפילו לפני, ותמיד קינאתי בך קצת

בגלל שווינה כל-כך יפה... אם תחזור בניק אחר (אולי גבי? כולם הרי יודעים שאתה גבי), תן רמז. וכמובן להתראות

לא משחקים שברו את הכלים

מה נעשה פה בלעדייך ? למה בכלל להמשיך את הסאגה הזאת של בוץ ודגים גדולים אם את איננה ? למה את מתנהגת כמו המחתרת הטליבנית ? מה זה פה גלובליזציה ? או שמא זו מזימה אינטרנטית ארוגה היטב ? מסרבת לקבל את מכתב הפיטורין מסרבת להתנחם ומסרבת לסלוח לא רואה בכלל איך אפשר לעזוב אותנו ! (אותי !!!) !!!!!!!!!! (אפילו שאני לא חגית !!!!) ומה יעשו כל בעלי האוזניים הארוכות ? ומי יחליף אותך? ולמה שנאמין לו? רוצה את אמא רוצה את אמא רוצה את אמא. ואיך אפשר בכלל להסתדר עם החיים בלי להסתובב פה באדיקות אובססיבית ? אני מכריזה שביתה. לא זורקת בוץ ולא מטפסת על עצים. (וחיה, אולי בכלל תעברי אלינו ?... ;-)) לא מיכל.

יוספה יקרה

שמחתי מאוד מאוד להכיר אותך - במסגרת הפורום. ואני חושבת שגם בחיים את בן אדם נחמד מאוד. קבלת הפנים בפורום היתה נעימה וידידותית. עזרת לי מאוד בכל מיני שאלות שהיו לי. ואני חושבת שנקרנת מהנעימות שלך גם על החברים בפורום. אשמח לפגוש אותך "פה ושם". שנה טובה לך. שיהיו לכולנו ימים טובים יותר. שרית

תמיד השתדלתי לא להיות יותר מדי נחמדה...

החברים, כך התרשמתי, נהנו מקורטוב של רשעות ואירוניה. אבל הכל היה כאילו... אני שמחה שהצלחתי לעזור, וגם למדתי מכך המון.

מה אגיד ומה אומר????? חבל!!!!!!! אבל בהצלחה בכל אשר תפני, אוהבת... חגית

תודה. והרחבה - באימייל

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספרים
בחר
בחר