אז למה לא?

סילואט , את בכלל אוהבת את עמוס עוז

אז מה את מבינה..... אבל רחלי... רחלי... נו טוף, ארנון ואני מבצרים את מעמדינו ויורים מאחורי השוחות היזהרו על רגליכם מיכל מקריי

אם כל ההודעות היא כמובן ההודעה שלי

שאותה אכתוב בתום מובידיק (שהוא כנראה האב)

אהמ, תסלחו לי, אבל זה שאתם מכלילים אותי כל פעם בקרב הבוץ

שלכם זה לא רק לא מוסרי - זה גם לא מדויק. אם תחזרו אחורה בזמן תגלו שלא כתבתי אם כל הודעה אלא פרודיה על אמהות של הודעות. בדבר האמיתי עוד לא התנסיתי. (אבל אולי, אחרי שמיכל, ואחרי שיעבור זעם, גם אני אביא אותה בהודעה ארוכהרוכה)

גונקי דארלינג, שאלה לי אליך

אֲם כל ההודעות בהכרח ארוכה יותר מהרגיל ? כי אני באופן אישי חשבתי על הודעה מושקעת עמוקה חדשנית ובעלת תוכן מרעיש...

אם כבר, אפשר להכניס א ו ת י לארכיון ושיהיה פה קצת שקט.

מחק את המיותר.

אפרופו אם כל ההודעות. מה עם אם כל הפתילים? זה מועמד לא רע, הייתי אומרת

אם כל ההודעות היא כמובן ההודעה שלי

שאותה אכתוב בתום מובידיק (שהוא כנראה האב)

סליחה שאני נדחקת לי לאמצע הפתיל שלכם

אבל רציתי לדעת אם ההתמודדות על כתיבת רוח הקודש של כל ההודעות עדיין פתוחה למועמדים. כי התרצתי והמשכתי לקרוא את דברי ימי מנזר, והאב, הבן ורוח הקודש משחקים שם תפקיד מרכזי. האם לא.

דבריה של רחל (הסבתא של כל ההודעות) משכנעים ביותר, אבל...

חכו חכו. עוד חצי שנה, כשאסיים את הספר, אביע את דעתי הבלתי משוחדת בסוגית "יונה בודדה". מישהו נוסף נרתם למבצע?

אין סיכוי - לאחר ההודעה של רחל הבנתי, ש"יונה בודדה" ממש לא בשבילי, ורחלי...

ולאחר ארבעה ספרים שכשלתי במכשול ה- 60 עמודים, לא לוקח סיכון- עד כאן. רחלי - ההודעה שלך היא אם אמא ההודעות עד היום. נחכה למיכל- למיכל יש כישרון ענק בכתיבת הודעות.

אבל למה ספר צריך או להביע ביקורת או להיות הרפתקני

אפילו אם הוא מערבון ! אפילו אם הוא לא מערבון מיתי אלא ריאליסטי ? למה ? למה אי אפשר לזרום בקצב של החום והאבק עם העלילה והסיפור, להכיר לאט לאט את הדמויות מתוך מעשיהן ותגובותיהן ולא מתוך תיאורים או נאומים, להשתלב באוירה של מה שהיה שם ולהכיר דמויות ייחודיות, שלאו דווקא מילאו את המערב הפרוע, אלא פשוט היו אנשים חד פעמיים עם חיים חד פעמיים משלהן ? וכל מה שתיארת רחלינקה, הדמויות שנקבת בשמן, הן ממש באמת לא אלו שאני זוכרת מהספר. כן אוקי, קול וספון, בסדר. אבל מה עם ניוט? ומה עם האחים הגרמנים? ומה עם לורנה וגם איך-יכולתי-לשכוח-את-השם-שלה, ההיא של מקריי. וכן יש ביקורת מרומזת, אבל לא צריך בהכרח לפתח אותה. כי מקריי לא בהכרח פיתח אותה. זה הוא. מדבר הרבה וחי בשלום עם האי-מושלמות. ואם תקראי עד הסוף אז תראי איך הדברים עובדים אצלו. אני לא רוצה לקלקל ;-) ואני חוזרת ואומרת, זה כנראה ענין של טעם כי אוירה זה אחד הדברים שאו שאוהבים או שלא ראו מקרה הבננה :-) may the schwartz be with you מיכל (מלשות דני, אוהבים אותך הרבה)

מיכלי- הבחורה קראה 400 עמודים, זו לא ביקורת של 60 עמודים

סליחה שאני נדחקת לי לאמצע הפתיל שלכם

אבל רציתי לדעת אם ההתמודדות על כתיבת רוח הקודש של כל ההודעות עדיין פתוחה למועמדים. כי התרצתי והמשכתי לקרוא את דברי ימי מנזר, והאב, הבן ורוח הקודש משחקים שם תפקיד מרכזי. האם לא.

לא שואלים, מבצעים

רוח הקודש של כל ההודעות? זו ממש דרגה עליונה. פה מסתפקים רק באם. שתיהן פתוחות

אין סיכוי - לאחר ההודעה של רחל הבנתי, ש"יונה בודדה" ממש לא בשבילי, ורחלי...

ולאחר ארבעה ספרים שכשלתי במכשול ה- 60 עמודים, לא לוקח סיכון- עד כאן. רחלי - ההודעה שלך היא אם אמא ההודעות עד היום. נחכה למיכל- למיכל יש כישרון ענק בכתיבת הודעות.

די חנפן, תפסיק !;;

לא לא, תמשיך...... הפסד שלך אחד הספרים הכי הכי שווים שיש הרפתקאות, אומץ, מציאות, ריאליות וחוסר שלימות אח אח אח חבל שהספר הזה הוא לא סטייק טוב, ארנון ואני היינו נהנים נורא ;-))

גונקי דארלינג, שאלה לי אליך

אֲם כל ההודעות בהכרח ארוכה יותר מהרגיל ? כי אני באופן אישי חשבתי על הודעה מושקעת עמוקה חדשנית ובעלת תוכן מרעיש...

אל יתהלל - קודם נראה מה יש לך להציע, אח"כ נדבר.

די חנפן, תפסיק !;;

לא לא, תמשיך...... הפסד שלך אחד הספרים הכי הכי שווים שיש הרפתקאות, אומץ, מציאות, ריאליות וחוסר שלימות אח אח אח חבל שהספר הזה הוא לא סטייק טוב, ארנון ואני היינו נהנים נורא ;-))

מיכלי, בניגוד לגונקל הזהיר, אני יודע ש"כשתביאי אותה- תביאי אותה בגדול" - נו..................

הו, בזה גם אני בטוח.

אבל נדמה לי, ותקנו אותי אם אני טועה, שגם מיכל לא תצליח להימנע מהודעה ב... כמו שאומרים... אורך מלא.

אם כולם כל כך בטוחים אולי

אני לא צריכה לטרוח ומקומי מובטח כבר מראש ?.... סת-אם, לראשונה בחיי אני אשכרה כותבת ראשי פרקים...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספרים
בחר
בחר