סקר קטן בנוגע לבדיון היסטורי

שלום. אשמח אם תשיבו לסקר הבא. על איזו מהדמויות או התקופות הבאות הייתם רוצים לקרוא רומן היסטורי טוב? 1. רומא העתיקה (המאה הראשונה לספירה) 2. ז'אן ד'ארק 3. אנגליה שלפני הכיבוש של ויליאם 4. אנגליה שמיד לאחר הכיבוש 5. ארה"ב במהלך ומיד לאחר מלחמת האזרחים 6. ביסמארק 7. שלמה המלך ומלכת שבא רוב תודות על ההשתתפות.

רחביה, אתה מתכוון לכתוב רומאן היסטורי?

אז אני מזמינה רומאן על אנגליה שאחרי הכיבוש של ויליאם. ומצדי אפשר גם על אנגליה שלפני הכיבוש.

רומא העתיקה

אני מאד אוהב את התקופה, במיוחד במצרים. בהצלחה, האזרח נ.

אז אני מזמינה רומאן על אנגליה שאחרי הכיבוש של ויליאם. ומצדי אפשר גם על אנגליה שלפני הכיבוש.

אנגליה לפני/ אחרי הכיבוש

גם אני מזמינה רומאן על אנגליה. אמא של "האזרח נ."

שלום. אשמח אם תשיבו לסקר הבא. על איזו מהדמויות או התקופות הבאות הייתם רוצים לקרוא רומן היסטורי טוב? 1. רומא העתיקה (המאה הראשונה לספירה) 2. ז'אן ד'ארק 3. אנגליה שלפני הכיבוש של ויליאם 4. אנגליה שמיד לאחר הכיבוש 5. ארה"ב במהלך ומיד לאחר מלחמת האזרחים 6. ביסמארק 7. שלמה המלך ומלכת שבא רוב תודות על ההשתתפות.

אנגליה שלפני ואחרי יכול להיות מעניין (גם ארה"ב בזמן מלחמת האזרחים)...

לא קצת מאוחר מדי לבדוק? אבל תוריד את 5 -6 שהם לא לטעמי

(מלחמת האזרחים ישר מזכירה לי את נשים קטנות)

האנגליות ושלמה. "לוקינג פורווארד".

אם הסקר בא לקבוע על איזו תקופה אתה תכתוב - ...

אז התעלם מתוצאותיו ותכתוב על התקופה שמעניינת אותך (Needless to say, still I said it). אני, בכל אופן, הייתי בוחר לקרוא רומן היסטורי על תקופתה של רומא (לאו דווקא המאה הראשונה). בהקשר הזה אני יכול להמליץ על רומן היסטורי נהדר של Thornton Wilder, "אידי מארס" (The Ides of March), על שנת חייו האחרונה של יוליוס קיסר. מרתק כבלש, ומלא ארודיציה. המילה איד, אגב, מעידה במשהו על האופי ןההסטוריה היהודיים. למילה שתי משמעויות: 1) חג נוצרי (מה שנותן לי תירוץ לכוסית בתור אייקון) 2) יום אבל יהודי.

מה לגבי אנגליה בזמן הכיבוש? (:-

אנגליה לפני/ אחרי הכיבוש

גם אני מזמינה רומאן על אנגליה. אמא של "האזרח נ."

כרגיל מקורית..........ז'אן דארק.

רחביה ברמן זה לא אל דיב אל אחדר מאורט?

ולעניין עצמו: כבר זמן מה שאני מנסה להעלות על דעתי מדוע הסקר הנ"ל מתקיים, והערכות שונות (ובלתי תלויות) גורמות לי שאצביע בעד רומא. ואין בכך כדי לעיד שאני סוף סוף מצליח להבדיל בין יוון לרומא, וגם לא כדי לרמוז שקראתי את קוו ואדיס, כי לא קראתי.

רומא העתיקה, שלמה המלך ומלכת שבא(בתנאי שיהיה קצת סקס)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספרים
בחר
בחר