קודם כל תרגעי

השלב הראשון אחרי שאת מוצאת את הספר הוא ללחוץ על add to cart אבל זה לא מספיק כדי לבצע את הקניה. את צריכה לעשות את שלב ב' - הגישה לקופה: אחרי שסיימת את כל הקניות, את מחפשת את הלינק של proceed to check out ושם את צריכה להרשם כלקוח חדש, לתת את מספר כרטיס האשראי, ואת כתובת המשלוח

וכמה עצות קטנות, אם את חוששת מענין

קודם כל, אם את לחוצה בענין גניבת כרטיסי אשראי, תבדקי בבנק האם הביטוח של הכרטיס אשראי מכסה גם קניות ברשת. ברוב המקרים, הביטוח של כרטיס האשראי מכסה כל עיסקה שאת מצהירה שלא את עשית אותה. וכדאי תמיד לקנות בכמויות גדולות, כדי לפזר את דמי המשלוח בין כמה ספרים. ותבדקי באמאזון הבריטי, הם לפעמים יותר זולים

אולי תגידי באיזה ספר מדובר

אוי,אתם כל כך נחמדים!!!!-מדובר בספר שעוסק בגידול כלבי הגולדן רטריבר ואין להשיגו בארץ!

אני מודה לכם על המאמץ מקרב לב-אבל נראה לי שאני סתם אסתבך... שוב תודה רבה!

וכמה עצות קטנות, אם את חוששת מענין

קודם כל, אם את לחוצה בענין גניבת כרטיסי אשראי, תבדקי בבנק האם הביטוח של הכרטיס אשראי מכסה גם קניות ברשת. ברוב המקרים, הביטוח של כרטיס האשראי מכסה כל עיסקה שאת מצהירה שלא את עשית אותה. וכדאי תמיד לקנות בכמויות גדולות, כדי לפזר את דמי המשלוח בין כמה ספרים. ותבדקי באמאזון הבריטי, הם לפעמים יותר זולים

וזה חייב לעזור. קישור ל"עזרה ללקוח חדש"

כל מה שרצית לדעת על הפרוצדורה.

יוספה יקרה-יש איזושהי דרך אחרת שאפשר להשיג ספר מחו"ל? ישלך עוד רעיונות?

mustop.com - אתר בעברית שעושה לך את העבודה. וגם קישור לאתר המשווה מחירי ספרים

קישור. ועוד לינק למנוע השוואת מחירים.

יוספה-תודה רבה רבה!!!!-אני בטוחה שכעת אוכל למצוא את הספר שחיפשתי-מה הייתי עושה בלעדייך?!!!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספרים
בחר
בחר