זקוקה לעזרה דחופה

נכנסתי לאתר אמאזון-ספרים. ומילאתי את הפרטים שלי,אח"כ לחצתי על add to cart ואין לי מושג אם הספר הוזמן או לא! אם למישהו יש מושג לגבי הפרוצדורה של הזמנת ספרים באמאזון איך מזמינים? איך מגיע הספר? בקיצור,כל השלבים-אני לא יודעת אם יחייבו אותי או לא! אנא,עיזרו לי!

בדיקת סטטוס הזמנות באמאזון

תבחרי your account בחלק העליון של דף הכניסה, לאחר מכן יעלה תפריט עם אופציות. תבחרי את הראשונה- See the status of all your orders and transactions. בהצלחה.

תודה לך- אבל שוב ראיתי את הפרטים שלי...איזה מידע זה נותן לי?

אם את רואה את תאריך הקנייה, את אופן המשלוח, את סכום הקנייה+ הוצאות המשלוח ואת ההודעה Waiting to begin processing

סימן שביצעת קנייה. למיטב זכרוני, את אמורה גם לקבל אי-מייל מאמאזון בשעות הקרובות.

נרשמת בכלל ב- amazon

יש לך כבר שם משתמש עם password? אם כן וכבר נתת את כל הפרטים שלך אתה אמור לקבל הודעה לחשבון הדואר שלך שההזמנה שלך התקבלה ועם מספר הזמנה (מספר סידורי)כדי שתוכל לבדוק את מצב ההזמנמה שלך באתר עצמו. LVBBB

סילחו לי על הבורות-אבל איך מתבצע תהליך החיוב?

כשההזמנה שלך נשלחת...

כשההזמנה שלך נשלחת אתה מקבל הודעה שההזמנה שלך נלשחה אז הם מבצעים את החיוב באופן אוטומטי כי יש להם את כל הפרטים שלך.(אני מקווה שנתת את כל הפרטים שלך כולל מספר כרטיס האשראי וכתובת מדויקת וברורה) LVBBB

אבל לא ביקשו ממני בכלל מספר כרטיס אשראי.זה כלל לא נכלל בפרטים שנתבקשתי למלא....וחוץ מזה

זה די מסוכן לתת כך מס' כרטיס אשראי,לא? דרך אגב,את בעצמך הזמנת מהם? האם זה משתלם מבחינת המחיר?

אני הזמנתי מאמזון פעם לפני שנה וחצי ומאז לא השתמשתי בהם , אני מזמין דיסקים ויש לי אלטרנטיבות הרבה יותר זולות

חוץ מזה מה זאת אומרת לא נתת מספר כרטיס אשראי !! איך חשבת לשלם להם .זה לא מסוכן לשלם עם כרטיס אשראי ברשת יותר מאשר בכל מקום אחר. יש להם אתר מוגן . LVBBB

אם זו פעם ראשונה שאת רוכשת ספר באמאזון, את חייבת לתת את מספר כרטיס האשראי, הרי שום דבר אין מקבלים היום בחינם

אם כבר קנית באמאזון, פרטייך נמצאים אצלם. כל העולם ואישתו קונה באמאזון, ועוד לא שמעתי שמישהו התלונן נגדם על רקע שימוש בכרטיס אשראי של לקוחות.

אני הזמנתי מאמזון פעם לפני שנה וחצי ומאז לא השתמשתי בהם , אני מזמין דיסקים ויש לי אלטרנטיבות הרבה יותר זולות

חוץ מזה מה זאת אומרת לא נתת מספר כרטיס אשראי !! איך חשבת לשלם להם .זה לא מסוכן לשלם עם כרטיס אשראי ברשת יותר מאשר בכל מקום אחר. יש להם אתר מוגן . LVBBB

גם לספרים יש אלטרנטיבות זולות יותר, וניתן להשוות מחירים

אבל לא נתבקשתי לתת את מספר כרטיס האשראי.....אוף!!!!!!-אולי תעזרו לי ברצינות,מדובר בספר שלא ניתן להשיג בארץ!

אם אני אמצא דרך לתת לאחד מכם את מספר כרטיס האשראי שלי ואת שם הספר האם תוכלו להזמין בשבילי? מישהו מסכים?

גם לספרים יש אלטרנטיבות זולות יותר, וניתן להשוות מחירים

אני כל כך סתומה-אפילו להזמין ספר אני לא מצליחה!!!!!!-סילחו לי על ההטרדה.

קודם כל תרגעי

השלב הראשון אחרי שאת מוצאת את הספר הוא ללחוץ על add to cart אבל זה לא מספיק כדי לבצע את הקניה. את צריכה לעשות את שלב ב' - הגישה לקופה: אחרי שסיימת את כל הקניות, את מחפשת את הלינק של proceed to check out ושם את צריכה להרשם כלקוח חדש, לתת את מספר כרטיס האשראי, ואת כתובת המשלוח

אבל לא נתבקשתי לתת את מספר כרטיס האשראי.....אוף!!!!!!-אולי תעזרו לי ברצינות,מדובר בספר שלא ניתן להשיג בארץ!

אם אני אמצא דרך לתת לאחד מכם את מספר כרטיס האשראי שלי ואת שם הספר האם תוכלו להזמין בשבילי? מישהו מסכים?

אני אדריך אותך

תמצא את הספר שאתה רוצה לקנות ואחר כך תלחץ על add to cart ואחרכך תקבל דף עם פרטי ההזמנה שלך , אז תלחץ proceed to check out אז ישאלו אותך עם אתה לקוח חוזר או חדש,תסמן שאתה חדש אז יבקשו ממך את כתובת הדואר שלך ותבחר לך Password ,אחרי שתשלים את כל זה יבקשו את הפרטים שלך, שם פרטי משפחה,כתובת , שם מדינה , מיקוד וגם מס' טלפון. הכל באנגלית (השם צריך להרשם בדיוק כמו בכרטיס האשראי שלך)אני מקווה שיש לך כרטיס אשראי שתקף גם בחו"ל ,כי אחרי שתבחר את צורת המשלוח(דואר אוויר רגיל) תתבקש לתת את פרטי כרטיב האשראי. LVBBB
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספרים
בחר
בחר