קרטרה אוסטרל

קרטרה אוסטרל

מעטים הדברים המלהיבים והמסעירים כמו להתיישב מאחורי הגה ולצאת לדרך לא מוכרת. ארבעה אנשים יוצאים למסע אל עבר הלא נודע. נכנסנו לרנו קנגו ששכרנו, נרגשים ומלאי ציפייה, חשנו כמו בחופשה בתוך חופשה, מסע בתוך מסע.

"קרטרה אוסטרל היא דרך של כ-1240 קילומטר בדרום צ'ילה. הדרך ידועה בנוף עוצר הנשימה שבתוכו היא עוברת, והיא מושכת אליה מטיילים מכל העולם שברובם שוכרים רכב ונוסעים בה מספר ימים. הדרך נחשבת לאחת הדרכים היפות בעולם," התחיל אמיתי להקריא, והפעם אפילו אני הקשבתי ברצון.

פתחנו חלונות, הכנסנו את דיסק האם-פי-3 שצרבנו מראש לרדיו, שרנו בקולי קולות, צפינו בנוף, עשינו שטויות, ונתנו לתחושת החופש למלא את ריאותינו.

שטחים פתוחים וירוקים החלו להחליף את המראה העירוני, וזכינו לחזות בכל אורכי הגל של ירוק וכחול שעין אנושית מסוגלת להבחין בהם. מדי פעם עצרנו במקומות כמו יער הפסלים, מערות השיש, הקרחון התלוי, היער המאובן, בפארקים הלאומיים ובתצפיות הנמצאות לאורך הדרך, אבל גולת הכותרת הייתה ללא ספק הדרך עצמה. הנוף היה כה מדהים עד שהוא עורר בי חשש שמא לא אוכל עוד ליהנות מנופים אחרים בעתיד, נופים "רגילים", נופים שהם פחות ממושלמים. הוא נגע בי כמו שיר מלנכולי ביום חורפי. התבודדתי איתו לפרקים, גם כשהייתי עם החבורה, ושמחתי שקרנית מצלמת מאות תמונות "כדי שלא נשכח", ומצד שני התעצבתי – גם אלפי תמונות לא ישתוו למבט משתאה אחד.

עוד על רסיסי טיולים:

http://mendele.co.il/?wpsc-product=resiseytiyulim

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספרים