אני אענה לך תשובה שתדבר על העניין בגדול

ביחסים כפי שאמרתי ממזמן אין מקום לאגו ויחד עם זאת פגיעות אגו כמובן, ברגע שאשתך עשתה דבר כזה היא פגעה באגו שלך. אם עברתם טיפולים ושיקומים ביחד, קרוב לוודאי שאתה מכיר את התהליך של "הבדיקה העצמית" למה היא עושה את זה? מה חסר לה? עכשיו!!! כשאני אומר חסר לה אני לא מתכוון לשאלה "מה אתה לא מספק לה?" אנחנו לא תמיד אמורים לספק הכל לבן זוג שלנו, כי שום זוג הוא לא התאמה מושלמת, אנשים גודלים וככה גם הראיה שלהם על החיים. לענייננו, אגיד את אותו דבר משעמם כפי שאמרו ויאמרו לך, אל תיפגע, שב דבר איתה, איך שתחביא את זה זה רק יבער בך, אם אתה כועס ועצבני עליה, תנסה לתרגם את העצבים לסקרנות, באמת אחרי הכל אתה אוהב אותה, אחרי כל הכעס נשארות השאלות, תפנה אליהן ישר, תשאל אותה למה? ניסית ללכת רחוק יותר? אולי היא מוצאת את זה לנכון שקיום מערכת יחסים מסוג זה במקביל לנישואין זה דבר תקין? והכי חשוב, שוב, תשאל מתוך סקרנות ודאגה, לכם לחיי הנישואין שלכם ולחיי ילדכם, עצבים ומריבות רק גורמות לנו להיסגר. בהצלחה ובברכת חג שמח ושקט נפשי דודיק

באהבה אלייך

נשמה שלי מאד נגעת לי ללב ציערת אותי איך לאדם כמוך שכ"כ אכפת לו עושים דברים כאלו עצה לאדם בוגר מילדה אחת תארגן לכם ערב נחמד איזה ארוחת ערב או משהו דומה ותספר לה על מה שגילית ואיך אתה מרגיש לגבי זה ,תקשיב לה תנסה לשמוע מה גורם לה לעשות את זה ומה יעזור לה להפסיק לחפש ריגושים וירטואלים תנסה לרגש לשנות להפתיע לחדש ולשתף אותה בחידושים שאתה מעוניין לעשות אני בטוחה שתחזרו לימים הטובים תפתיע אותה באיזה סוף שבוע בלי שהיא תדע וכשהיא תרצה בבקר לצאת לעבודה התיק יהיה מוכן ליציאה לפינוק אם תצטרך עזרה ברעיונות אשמח לעזור תכתוב לי ותצליחחחחחח

גם לי זה קרה

גם לי זה קרה עם בן זוגי הפתרון לדעתי ללכת ליועץ זוגיות מישהו שיודע לתת פתרונות יותר מיקצועיים מאיתנו תנסה ... זה כדאי במיוחד שיש ילדים בתמונה אי אפשר נלזרוק את הקשר צריך לעבוד עליו יותר לעומק

אחי.זרוק אותה לעזעזל.לך תדע כמה ועם מי היא התרועעה.

אם היא מרשה לעצמה לקחת סיכון כזה ולנהל מתחת לאפך רומן יש לך את כל הזכות להעמיד אותה במקומה ואל תשמע לכל יפי הנפש שטוענים שאתה אשם.אתה בסדר גמור.

לבחור שזורק בקלות....

אתה מזכיר לי את ורדה רזיאל-ג'אקונט!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר