הבעל הכואב

לאחרונה גיליתי כי אשתי מתכתבת במיל עם איזה בחור במשך זמן רב. תוכן השיחות הינו בעיקר מיני כוך תיאורים לפרוטרוט של מה כל אחד היה עושה לשני הסברים והוראות לצד השני. האמת אני ממש האדמתי כשנכנסתי בטעות למייל שלה, אני כבר כמה ימים מסתובב ללא יכולת לתפקד. אני נשוי + 2 כשאשתי נמצאת עימי גם בעסק המשפחתי, לאחר שפתרנו מספר בעיות בזוגיות (שעות עבודה רבות וארוכות... והעדרות לעבודה מאומצת רוב שעות היום), אני מגלה כי אשתי ממשיכה לנהל חיים כפולים למרות שנעשו שינויים מפליגים בכל מערכת הזוגיות שלנו. אשמח לשמוע בעצתכם

מי זו ילדנות גלי מי שולח זר פרחים שהאביב פורח

ידידי גבר שזונח את רעיתו ולא מפרגן לה או כותב לה דברי שירה צפוי למה שקורה לך בכל אישה חבוי יצר התשוקה והבגידה המלצתי תפתח מייל חדש ותתחיל להציף את תיבת הדואר שלה בדברים יפים כמו כן קבל לינק לאתר של שירי אהבה תמיד תוכל לשלוח לה משהו חדש היא לא חיבת לדעת שאתה הוא האיש http://brachot.elitehosts.com/

היא מתכתבת באימייל ואתה גולש בפורום זימה. לדעתי אתם תיקו

אל תיקח את זה קשה מידי... דרך האינטרנט לא עוברות מחלות (לפחות לא מהסוג ההוא שהורג אנשים)...

עצה

מנסיוני רק שיחה כנה תפתור את הנושא אולי יותר קל לאשתך לפארוק תסכולים במייל אני לא חושב שזה שלילי

היא מתכתבת באימייל ואתה גולש בפורום זימה. לדעתי אתם תיקו

אל תיקח את זה קשה מידי... דרך האינטרנט לא עוברות מחלות (לפחות לא מהסוג ההוא שהורג אנשים)...

ליוחאי..

הבחור מבועס.ואתה שולף תשובה חפיפית.. תחשוב על משהו יותר יצירתי..לי איך עיצה . שיהיה לך אחלה יום.

הבעל הכואב

לאחרונה גיליתי כי אשתי מתכתבת במיל עם איזה בחור במשך זמן רב. תוכן השיחות הינו בעיקר מיני כוך תיאורים לפרוטרוט של מה כל אחד היה עושה לשני הסברים והוראות לצד השני. האמת אני ממש האדמתי כשנכנסתי בטעות למייל שלה, אני כבר כמה ימים מסתובב ללא יכולת לתפקד. אני נשוי + 2 כשאשתי נמצאת עימי גם בעסק המשפחתי, לאחר שפתרנו מספר בעיות בזוגיות (שעות עבודה רבות וארוכות... והעדרות לעבודה מאומצת רוב שעות היום), אני מגלה כי אשתי ממשיכה לנהל חיים כפולים למרות שנעשו שינויים מפליגים בכל מערכת הזוגיות שלנו. אשמח לשמוע בעצתכם

כל עוד זה וירטואלי זה בסדר

אבל נסה לשוחח עם אישתך ואולי לנסות בפועל מה שהיא כותבת מה דעתך?

ליוחאי..

הבחור מבועס.ואתה שולף תשובה חפיפית.. תחשוב על משהו יותר יצירתי..לי איך עיצה . שיהיה לך אחלה יום.

לדקל נור:

תנסה לא לקחת את עצמך יותר מידי ברצינות ופה זה לא פורום ער"ן... אני לא רואה את עצמי (ותודה לאל על כך) בפוזה של אל הגלובוס שמחזיק את כל העולם על כתפיו. מפיש?

הבעל הכואב

זה שהיא מתכתבת איתו באינטרנט זה עדיין לא חיים כפולים

ודרך אגב אי אפשר להיכנס ל אי מייל בטעות אם לא מתכוונים לזה. אז אולי כדאי לבדוק את מערכת היחסים בינכם ואולי לחשוב גם על יעוץ. בהצלחה

תגובה לבעל הכואב

אם אתה רוצה ללמד אותה לקח ואתה יודע את המייל שלה תכתוב לה מכתבים בשם של הבחור יותר אינטימים וזה ימצא חן בעניה יותר ותפסיק לבכות על עצמך זה לא יעזור לך כניראה שחסר לה איטמיות במערכת הזוגיות

אחי.זרוק אותה לעזעזל.לך תדע כמה ועם מי היא התרועעה.

אם היא מרשה לעצמה לקחת סיכון כזה ולנהל מתחת לאפך רומן יש לך את כל הזכות להעמיד אותה במקומה ואל תשמע לכל יפי הנפש שטוענים שאתה אשם.אתה בסדר גמור.

אם היא מרשה לעצמה לקחת סיכון כזה ולנהל מתחת לאפך רומן יש לך את כל הזכות להעמיד אותה במקומה ואל תשמע לכל יפי הנפש שטוענים שאתה אשם.אתה בסדר גמור.

ומה בדיוק אתה מחפש במייל שלה?

לגל דוד

לכל דבר בעולם יש סיבה ועל אחת כמה וכמה במערכת יחסים, אם היא נאלצה לחפש מערכת אנטימית במקום אחר אז כנראה שאין לה או שחסר לה בבית וזה לא הופך אותו לבסדר גמור, פה זה הופך אותו לאשם בדיוק כמוה. ולזרוק אותה זה הפתרון הכי קל, לפני שהוא זורק אותה כדאי לנסות לשקם מערכת יחסים, סך הכל הוא אוהב אותה.

הבעל הכואב

תגובה שנייה

היי, קראתי את מה שכתבת ואני חושבת קודם כל שזה לא סוף העולם שאישתך מדברת עם מישהו אחר על דברים אינטימיים, יש דבר כזה שנקרא לברוח מהמציאות לעולם של פנטזיה וזה קיים בכל אחד מאיתנו. אם אישתך נאמנה לך בחיים, אין שום סיבה שעיניין המיילים יעציב אותך, אלא אם כן זה גולש מעבר למיילים המצב באמת לא טוב. אני חושבת שהדבר הטוב ביותר הוא לא לשמור בבטן ולשוחח איתה אחד על אחד ולהסביר לה שבטעות נכנסת למייל שלה וזה מה שראית, תתעמת איתה ותברר למה ואם חסר לה משהו בזוגיות שלכם ותנסו לפתור את העיניין במשותף. בהצלחה!

אני אענה לך תשובה שתדבר על העניין בגדול

ביחסים כפי שאמרתי ממזמן אין מקום לאגו ויחד עם זאת פגיעות אגו כמובן, ברגע שאשתך עשתה דבר כזה היא פגעה באגו שלך. אם עברתם טיפולים ושיקומים ביחד, קרוב לוודאי שאתה מכיר את התהליך של "הבדיקה העצמית" למה היא עושה את זה? מה חסר לה? עכשיו!!! כשאני אומר חסר לה אני לא מתכוון לשאלה "מה אתה לא מספק לה?" אנחנו לא תמיד אמורים לספק הכל לבן זוג שלנו, כי שום זוג הוא לא התאמה מושלמת, אנשים גודלים וככה גם הראיה שלהם על החיים. לענייננו, אגיד את אותו דבר משעמם כפי שאמרו ויאמרו לך, אל תיפגע, שב דבר איתה, איך שתחביא את זה זה רק יבער בך, אם אתה כועס ועצבני עליה, תנסה לתרגם את העצבים לסקרנות, באמת אחרי הכל אתה אוהב אותה, אחרי כל הכעס נשארות השאלות, תפנה אליהן ישר, תשאל אותה למה? ניסית ללכת רחוק יותר? אולי היא מוצאת את זה לנכון שקיום מערכת יחסים מסוג זה במקביל לנישואין זה דבר תקין? והכי חשוב, שוב, תשאל מתוך סקרנות ודאגה, לכם לחיי הנישואין שלכם ולחיי ילדכם, עצבים ומריבות רק גורמות לנו להיסגר. בהצלחה ובברכת חג שמח ושקט נפשי דודיק
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר