שאלה לי..

האם אתם מסוג האנשים שמביאים את המשיח או מחכים שהוא יבוא? הכוונה שלי היא האם אתם מחכים - באין מעשה ש"הדבר הטוב" יקרה לכם בחיים או שיש לכם מרפקים / כוחות ואתם תעשו הכל כדי להשיג את "הדבר הטוב"? "הדבר הטוב" - משתנה מאחד לשני כך שזה לא ממש משנה מהו [אני חושבת :)]

או במילים פשוטות האם אנחנו פרואקטיבים או ראקטיבים..

יה ווארדי איזה מילים...

אנחנו מאלו שאוהבים בתחת.. [עכשיו לך תבין מאיזה צד...חחחחחחחחחח] דוגמא גאונית או מה ?

ידעתי שאתה מוכר לי מאיפה שהוא.

מצאתי מכתב שלך למערכת. (בקובץ המצורף)

שאלה לי..

האם אתם מסוג האנשים שמביאים את המשיח או מחכים שהוא יבוא? הכוונה שלי היא האם אתם מחכים - באין מעשה ש"הדבר הטוב" יקרה לכם בחיים או שיש לכם מרפקים / כוחות ואתם תעשו הכל כדי להשיג את "הדבר הטוב"? "הדבר הטוב" - משתנה מאחד לשני כך שזה לא ממש משנה מהו [אני חושבת :)]

תלוי במצב. לפעמים יש מה לעשות כדי לשפר.לפעמים עדיף לנוח קצת ולהתבונן.

או במילים פשוטות האם אנחנו פרואקטיבים או ראקטיבים..

רדיואקטיביים...

שאלה לי..

אני לא יכול לחכות ולהביט מהצד

אני חייב לעשות דברים בעצמי או לפחות לנסות...

היי אני נהנית פשוט לפנטז ולא להגשים

אני מאד מתגרה מנשים, אבל, חוץ מכמה מקרים בודדים, יוצא שאני מפנטזת ולא מגשימה.

אני המגשים הלאומי

תתקשרי אלי ולא תזדקקי לפנטז.

שאלה לי..

אמ....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר