3 דברים שעוד לא עשיתי

שמישהיא תמצוץלי במקום ציבורי סקס במעלית להציץ לשכינה

אולי משהו יסביר לי פעם אחת

את העניין הזה של סקס במעלית? קחו את המגדל הכי גבוה בארץ. כמה זמן ייקח למעלית להגיע למעלה? חצי דקה? דקה?שתיים? איך זה הפך מושא פנטזיה של כל כך הרבה אנשים? ולך קקוי,שמת לב לקו המשותף בין הדברים שהצגת? מאחלת לך שתצליח להגשים לפחות חלק מחלומותיך. אתה יודע מה? יש לי ברכה טובה יותר- מאחלת לך שתמיד יהיה לך על מה לחלום. כי מה שווים החיים ללא חלומות?

להציץ לשכינה..

ומה לראות שם? את אלוהים? או אולי את המלאכים אשר משרתים שם?? מעניין...

mika

את חמודה ותודה על האיחולים בלי פנטזיות מה אנו שוים? לגבי סקס במעלית טוב אז בפנטזיה אני לוחץ על stop הרי ברור וידוע שלא נולדה האשה שתיגמור בתוך דקה 3- אל תראי את הבקשה הבאה כחוסר כבוד אבל אולי את מכירה משהיא עם פנטזיה זהה? אשמח להתחבר אליה בי מותק המשך יום נעים

להציץ לשכינה..

חחחח...

זה מה שבדיוק רציתי לשאול מה הוא מחפש בדיוק בשכינה..?? חחחח.. איזה רעים אנחנו :))

3 דברים שעוד לא עשיתי

שמישהיא תמצוץלי במקום ציבורי סקס במעלית להציץ לשכינה

המשך לגבי השכינה

אז זה כך זו שכינה כוסית בטרוף וגובלת בקיר משותף החלון אצלי בנוי בצורה אידיוטית כך שהמסילה משותפת הידי"ז שלה מגיע איזה פעמים בשבוע ונועץ אותה בטרנק ואת כל הגניחות אני מקבל בשידור חיי( דרך המסילה כמובן אבל להציץ משם אי אפשר וזה מתסכל בטירוף זהוא אולי תבינו יותר בי

אולי משהו יסביר לי פעם אחת

את העניין הזה של סקס במעלית? קחו את המגדל הכי גבוה בארץ. כמה זמן ייקח למעלית להגיע למעלה? חצי דקה? דקה?שתיים? איך זה הפך מושא פנטזיה של כל כך הרבה אנשים? ולך קקוי,שמת לב לקו המשותף בין הדברים שהצגת? מאחלת לך שתצליח להגשים לפחות חלק מחלומותיך. אתה יודע מה? יש לי ברכה טובה יותר- מאחלת לך שתמיד יהיה לך על מה לחלום. כי מה שווים החיים ללא חלומות?

ואללה....גם אני לא מבין את קטע המעלית..

לעומת זאת... אין כמו הקטע של קומה אחרונה בבנין - ממש לפני מגיעים לגג :-)

להציץ לשכינה..

גם לי יש

גם לי יש שכינה שיש לה ידיז!!!!!

המשך לגבי השכינה

אז זה כך זו שכינה כוסית בטרוף וגובלת בקיר משותף החלון אצלי בנוי בצורה אידיוטית כך שהמסילה משותפת הידי"ז שלה מגיע איזה פעמים בשבוע ונועץ אותה בטרנק ואת כל הגניחות אני מקבל בשידור חיי( דרך המסילה כמובן אבל להציץ משם אי אפשר וזה מתסכל בטירוף זהוא אולי תבינו יותר בי

חחח... לא שמעת על

פריסקופ? טוב, זה כמובן בבדיחות,הרי פנטזיה או מימושה- זה דבר נהדר כל עוד לא פוגעים באחר. חדירה לפרטיות על ידי הצצה היא פגיעה. תתנחם בעובדה שבדמיון בדרך כלל הכל עובד טוב יותר מאשר במציאות.

ודרך אגב-

אם אתה לא ייקה- דובר יידיש- תוכל להוריד את הי' ועדיין תשאר עם אותה שכנה חתיכה... (אלא אם כן התכוונת לאלוהות כמו שנרמז פה,אבל לא זאת הייתה הכוונה.נכון?)

mika

את חמודה ותודה על האיחולים בלי פנטזיות מה אנו שוים? לגבי סקס במעלית טוב אז בפנטזיה אני לוחץ על stop הרי ברור וידוע שלא נולדה האשה שתיגמור בתוך דקה 3- אל תראי את הבקשה הבאה כחוסר כבוד אבל אולי את מכירה משהיא עם פנטזיה זהה? אשמח להתחבר אליה בי מותק המשך יום נעים

מה דעתך

לבקש את השכנה להתפשט בקניון בזמן שאתה וחברתך במעלית השקופה, היא יורדת לך כשכולם רואים ואתה מסתכל על סטרפטיז השכנה? אה? איך סידרתי לך 3 פנטזיות בדיל אחד? רק אל תשכח ללחוץ stop חחחח... תגיד דניאל, אתה באמת חושב שאני מסתובבת ברחובות ושואלת כל אישה "תגידי אולי יש לך פנטזיה לעשות את זה במעלית"? אמנם פתחתי עסק לאחרונה, אבל בתחום אחר קצת... חחחח

גם לי יש

גם לי יש שכינה שיש לה ידיז!!!!!

ואת-

מציצה?

אני??????????????

לא!! גם לי יש מסילה אידיוטית!

חחחח....

(כתבתי לך מכתב)

ודרך אגב-

אם אתה לא ייקה- דובר יידיש- תוכל להוריד את הי' ועדיין תשאר עם אותה שכנה חתיכה... (אלא אם כן התכוונת לאלוהות כמו שנרמז פה,אבל לא זאת הייתה הכוונה.נכון?)

למיקה

טוב חמודה שוב צדקת (לגבי ה-י- ואני ממש לא יקה) ב -את ממש לא צריכה להסתובב ברחובות על מנת להגשים לי פנטזיות חשבתי אולי את מכירה מישהיא ג-תגידי מיקה נעבור לפרטי??? בי המשך יום של שושנים
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר